Boğa Yeni Ay Güneş Tutulması, Nisan 2022

30 Nisan 2022’de Ay, bize yılın ilk Güneş tutulmasını vererek Güneş’i Tutunacak.

Güneş Tutulmaları her zaman bir Yeni Ay’a düşer ve bu sadece Kısmi bir Güneş Tutulması olsa da, yine de ultra güçlüdür ve yüz Yeni Ayın ağırlığını taşır!

Yeni Aylar her zaman yeni başlangıçları temsil eder, bu nedenle bu Tutulmanın kapıları açması, pencereleri açması ve kozmik gökyüzünde bizim için tamamen yeni yollar çizmesi muhtemeldir.

Bu Nisan Güneş Tutulmasının anahtar kelimesi fırsattır, bu yüzden istediğiniz bir şey varsa, bu sizin kalbinizin arzusuyla bağlantı kurmak ve neyin uçup gittiğini görmek için kozmik davetinizdir.

Yeni Aylar genellikle tezahür çalışmaları için ayda güçlü anlar olsa da, Güneş Tutulması altında akışa devam etmek ve Evrenin yolumuza getirdiğine güvenmek aslında daha iyidir.

Tutulmalar, ruh sözleşmemizi harekete geçirir ve ruhsal evrimimizin bir sonraki bölümüne geçmemize yardımcı olan kader olayları getirme eğilimindedir.

Tutulmalar bizi her zaman şaşırtabilir, ancak başta öyle hissettirmese bile bizi her zaman olmamız gereken yere koyduklarını hatırlamakta fayda var! Aslında, Tutulmalar zaman çizelgemizi hızlandırabilir ve nihayetinde kaçınılmaz olan şeyleri öne çıkarabilir. Bir Eclipse altında her şey çok hızlı gerçekleşebilir!

Bu, Uranüs gezegeni çok aktif olduğu için Boğa Yeni Ay Güneş Tutulması için ekstra doğrudur. Uranüs, birdenbire ortaya çıkmış gibi görünen sürprizler ve olaylar getirmesiyle bilinir. Enerjisi, bir durumdan diğerine bir tür radikal değişim vaat ediyor.

Uranüs bazen çalışma şeklinde biraz şok edici olabilir, ancak nihayetinde amacı hayatımıza daha fazla özgürlük getirmektir. Daha gerçek ve daha özgün bir yere adım atabilmemiz için bizi geride tutan her şeyden kurtarmak istiyor.

Bu Nisan Güneş Tutulması altında, bu enerjinin bir kısmını nasıl kucaklayabileceğinizi düşünün. Kendinizi özgürleştirmek için hangi adımları atmanız gerekiyor? Otantik benliğinizin daha gerçek bir yansıması olmak için hayatınızı nasıl elden geçirebilirsiniz?

Uranüs aynı zamanda uyanış gezegenidir, bu yüzden bu Tutulma altında herhangi bir sürpriz ortaya çıkarsa, onu yolunuzu ve eylemlerinizi yeniden değerlendirmek için bir tür uyandırma çağrısı olarak kabul edin.

Uyanış anları acı verici olabilir, ancak geri çekilmek yerine kendimize çiçek açarsak, harika yerlere gidebilir!

Jüpiter ve Venüs de tatlı, besleyici ve bol titreşimler sunan bu Nisan Tutulması altında mükemmel bir uyum içinde olacaklar. Venüs, Boğa’nın doğal yöneticisidir, bu nedenle enerjisi bu zamanda da çok güçlüdür ve bu Tutulma’ya çok daha yumuşak bir ifade verecektir.

Jüpiter ve Venüs bu zamanda uyum içindeyken, Tutulma ne getirirse getirsin, büyük olasılıkla bir gümüş astar olacak gibi görünüyor ya da akışa katılmayı ve herhangi bir değişiklik arasında kolaylık yaratmayı daha kolay bulabiliriz.

Bu Tutulma fırsatlarla ilgili olduğundan, bu gezegensel kombinasyon aynı zamanda uzun süredir devam eden dilekleri gerçekliğimize getirebilir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir şey varsa, bu Tutulma sıkı çalışmanızın ödüllerini getirebilir!

Venüs ve Jüpiter, kozmik enerjinin en tatlı kombinasyonlarından biridir ve onu hissetmek için tek yapmamız gereken onu solumak ve onu almaya layık olduğumuzu bilmektir.

Venüs ve Jüpiter aynı zamanda bolluğun imzasıdır, bu nedenle zihninizi bol düşünmeye odaklanmak ve şükran düşünceleriyle hizalamak ekstra faydalı olacak ve bu kozmik enerjinin getirdiği bol enerjilerin akışına uyum sağlamanıza izin verecektir.

Güneş Tutulmaları gerçekten hedef belirlememizi veya Evrenden herhangi bir şey talep etmemizi gerektirmese de, farkındalığımızı kalplerimize getirmek ve onları almaya açık olduklarından emin olmak için iyi bir zamandır.

Almaya layık hissediyor musun?

Boğa, öz-değer ile ilişkili bir burçtur, bu nedenle, değerinizi nerede tuttuğunuza ve bilinen veya gizli herhangi bir değersizlik duygusuna dikkat edin. Yeterince iyi olmama duyguları ortaya çıktığında, daha fazla öz-sevgi genellikle panzehirdir.

Boğa Yeni Ay Güneş Tutulması için onayınız- “Önüme gelen her şeyde fırsat arıyorum. Bolluğu, sevgiyi ve en yüksek kaderimle uyumlu olan her şeyi almaya layığım.”

Boğa Güneş Tutulması Ritüeliniz çok yakında.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir