Boğa Sezonu 2022

Mart ayının başından beri ve özellikle Koç Mevsimine girdiğimiz andan itibaren, kozmik gökyüzümüzde akan güçlü bir ileriye doğru hareket ivmesi oldu ve bize işleri halletmek, yapılacaklar listemizden bir şeyleri geçmek ve yeni bir şey başlatmak için ateş ve ilham verdi. projeler.

Şimdi 19-20 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçerken enerjiler değişiyor. İşte bu noktada enerji yavaşlar ve Koç Sezonunun sunduğu sıcak ve ateşli hızından sonra ayaklarımızın yere bastığını hissetmeye başlarız.

Boğa Mevsimi, yıl içinde yavaşlama, programımızı pekiştirme ve zamanımızı gerçekten neye adamak istediğimizi düşünme zamanımızdır.

Koç Mevsimi dürtülerimize ve tutkularımıza ilham verirken, Boğa Mevsimi uzun vadeli hedeflerimize bakmamızı ve zamanımızı gerçekten neye adamak istediğimize odaklanmamızı istiyor.

Boğa Mevsiminin getirdiği bu daha yavaş tempolu enerji, özellikle tüm geliş ve gidişlerimizden biraz yanmış veya tükenmiş hissediyorsak, memnuniyetle karşılanacaktır.

Boğa aynı zamanda zevkle bağlantılı bir burçtur, bu yüzden Boğa Güneşi altında her birimiz durup gülleri koklama ve hayatımızda zevk için zaman ayırma fırsatı buluyoruz.

Acele edip bu güçlü ivmeyi işleri halletmek için kullanmak yerine, artık arkamıza yaslanıp rahatlayabilir ve kaynaklarımızı ve enerjimizi korumanın yollarını düşünebiliriz.

Boğa Sezonu 2022, Tutulma Sezonunun başlangıcını getirdiği için bu yıl çok özel. İki Tutulma var, 30 Nisan’da Yeni Ay Güneş Tutulması ve ardından 15 Mayıs’ta nadir bir Kanlı Ay Tutulması.

Tutulma Mevsimi her zaman hayatımızda bir dönüşüm zamanıdır. Onların varlığı genellikle yönümüzü değiştiren değişim veya güçlü uyanış anları getirir. Tutulmaların dönüştürücü olmasına rağmen, başta öyle hissettirmese bile bizi tam olarak olmamız gereken yere koyduğunu hatırlamakta fayda var.

Sıfır gezegen gerileme büyüsünden sonra, Boğa Mevsimi bize iki – 29 Nisan’da Plüton Gerilemesi ve 10 Mayıs’ta Merkür Gerilemesi getiriyor. Geriye dönük enerji, ilerlemeden önce düşünmemize, gözden geçirmemize ve zaman ayırmamıza rehberlik ettiği için kozmik göklerimizde her zaman yavaşlayan bir etki yaratır.

Özellikle Merkür Retrosu, Tutulma Mevsimi ile birleştiğinde, kesinlikle kozmik gökyüzümüze bazı korkak dalgalar gönderebilir, bu yüzden kesinlikle Boğa’nın dünyevi, topraklanmış, dengeleyici enerjisini kendi yararınıza kullanın.

Kendinizi gergin hissetmeye başlarsanız, bir rutin oluşturmaya, küçük metodik adımlar atmaya ve enerjinizi gerçekten önemli olan şey için korumaya odaklanın. Boğa, Venüs gezegeni tarafından yönetildiğinden, kendinizi şımartmak da şiddetle tavsiye edilir.

Boğa Sezonu 2022 için bir başka büyük kozmik olay, 10 Mayıs’ta Jüpiter’in Koç burcuna geçişidir. Jüpiter’in bu ateş burcuna geçmesi, yenilik ve girişimcilik çabalarında bir artışa işaret ediyor. Bu, başkalarına, hükümetlere veya şirketlere güvenmekten uzaklaşmamızı sağlayan oldukça bağımsız bir enerjidir.

Boğa’nın bize öğrettiği armağanlardan ve derslerden biri, değerimize sahip çıkmak ve gerçekte ne kadar değerli olduğumuzu kabul etmektir.

Boğa enerjisi tezahüratları – layıksınız; layık doğdun; Gerçekten ne kadar değerli olduğunuzu iddia etmek veya sahiplenmek için kendinizden başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Bu kelimelerin gücünde durun. Sadece kendiniz olarak bu dünyaya getirdiğiniz değeri kabul edin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir