19.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Bugün Güneş’in bir yıl daha burcunuzda tur atacağı son gün. Yapabiliyorsanız, geçen yılı ve önümüzdeki on iki ayda neyi başarmak istediğinizi düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Bilginize, yolunuza çıkan büyük miktarda heyecan verici ve umut verici astro-enerji var. Bu nedenle, odağınıza ince ayar yapmak ve hangi yönün sizin için doğru olduğunu bulmak için bu fırsatı kullanın. Bu şekilde, tempo yükseldiğinde, yararlanmak istediğiniz harika fırsatlardan haberdar olacaksınız.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Bugün, doğum günü sezonunuzun başlangıcını müjdeleyecek – Doğum Günün Kutlu Olsun. Önümüzdeki dört hafta boyunca kendinizi kutlama ve kendiniz olmanın ne anlama geldiğinin tadını çıkarma şansına sahip olacaksınız! Tutulmalar bu yıl sizin özel sezonunuzu işaretleyecek, bu nedenle hazır olsanız da olmasanız da önemli değişiklikler yolunuza çıkıyor. Bugün, bir dakikanızı ayırın, sadece şimdi değil, aynı zamanda öngörülebilir gelecekte de yaşamınızda gerçekleşmesini görmek istediğiniz şeyin üzerinde durup düşünün.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Sosyal hayatınız ve görünürlük seviyeniz bugünden sonra biraz düşebilir. Güneş 12. Evinize girmeye hazırlanırken daha özel, üretken olabilir veya biraz daha yalnız zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Bunu onurlandırabilirseniz, kariyer açısından sahip olduğunuz büyük fırsatlar hakkında daha fazla netlik ve bakış açısı kazanacaksınız. Sezgilere aykırı görünebilir, ancak bir adım geri atmak, olaylara kuş bakışı bakmanıza ve ne istediğinizi anlamanıza yardımcı olabilir.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Serbest işlerin üstesinden gelmek ve görevlere, yükümlülüklere veya sorumluluklara katılmak bugün için vurgulanıyor. Bugün günlük yaşamla uğraşabiliyorsanız, yarın eğlenceye odaklanmak için daha iyi bir konumda olacaksınız. Arkadaşlarınızla, sosyal ağlarınızla veya belirli bir topluluk grubuyla yetişmek niyetindeyseniz, önümüzdeki dört hafta idealdir. Doğru insanlarla doğru yerlerde görülmek size şans ve heyecan verici yeni fırsatlar getirebilir.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Kendinizi beş yıl sonra nerede görüyorsunuz? Bu, bugün kendinize sormanız gereken bir soru olabilir, çünkü yol gösterici yıldızınız Güneş başka bir yılda son kez 9. Evinizde takılıyor. Anlam, amaç, seyahat ve felsefe ile ilgili alan olarak, tüm bunların anlamını ve yaptığınız şeyleri neden yaptığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Yakında, bir tutulma kariyerinizi ve yaşam yönü alanınızı ateşleyecek olduğunda, anlamlı bir yöne gitmek isteyeceksiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Seyahat, macera ve keşif şu anda hayatınızın büyük bir parçası. Belki sizin için anlamı ve amacı olan yeni bir şey okuyor veya öğreniyorsunuz. Hâlâ tüm bunların sizin için ne anlama geldiğini çözme sürecinde olabilirsiniz. Güneş, doğum haritanızın bu bölümüne girmeye başladığında, bir yol veya bir bilgi aydınlanacak. Kalbinizdeki ışığı takip edin ve aradığınız değişikliklerin bir anlamı olduğuna ve gitmeye değer bir yere götüreceğine güvenin.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Güneş burcunuzun batı tarafındaki tüm gezegenler şu anda diğer insanlar odakta. Güneş 8. Evinize girerken, önemli insanlarla paylaştığınız alışverişe odaklanmanız gerekebilir. Bu, duygusal, enerjik ve finansal olanı içerir. Başka bir deyişle, işleri tartmanın ve şu anda verdiğiniz miktarın yarısını geri alıp almadığınızı anlamanın zamanı geldi. Yakında, tutulmalar işleri tekrar dengeye getirmeye yardımcı olacak.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Her şey eşit olduğunda, son zamanlarda gerçekten iyi vakit geçirdin. Sevdiklerinizle eğlence, uçarılık, yaratıcılık ve daha fazla zaman. Kendinizi sıradan bir romantik durumda bulduysanız, işleri bir sonraki seviyeye taşımayı düşünmeniz gerekebilir. En azından, buradan nereye gidileceği konusunda tartışmalar gerekebilir. Başınızı kuma gömmenin veya başkalarının arzuları veya ihtiyaçları konusunda varsayımda bulunmanın zamanı değil. Açık, dürüst ve özgün olun.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Burcunuzda hareket eden Ay, sizin için kozmik bir güç günü gibidir. Yapabiliyorsanız, kendinizi iyi hissettiren şeylere kendinizi şımartmak için biraz zaman ayırın. Bunun rahatlamak ya da bir maceraya atılmak, önemli değil. Mesele şu ki, şefkatli sevgi dolu bakım önerildi! Kendinize geri dönmek için biraz zaman – tabiri caizse, iç pusulanızı yeniden ayarlamak, hem bedeninizle hem de duygularınızla daha uyumlu olmanıza yardımcı olmak gibidir – o yüzden tadını çıkarın!

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Son birkaç günün yoğunluğuyla bugün biraz dinlenmenin ve rahatlamanın faydasını görebilirsiniz. Bu, düşüncelerinizi ve zihninizi etrafta dolaşan her türlü pis enerjiden temizlemek için meditasyon anlamına gelebilir. Ya da belki de sadece geri çekilmek ve iyileşmek istiyorsunuz ve çok az şey yapmak istiyorsunuz! Her ne ise, kozmos sizi kendinize karşı nazik olmaya ve büyük resmi aklınızda tutmaya davet ediyor. Küçük şeyleri dert etmeyin, onun yerine bakış açınızı değiştirin.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Fırsatlar, ele geçirilince çoğalır ve son aylarda, iyi bir şey önünüze geldiğinde görme yeteneğinizde bir tıkanıklık hissetmiş olabilirsiniz. Bugün hem kalbinizi hem de zihninizi açık tutabilirseniz, kucağınıza düşmek için doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz. Bir arkadaş, bir meslektaş ya da sadece şans olabilir, önemli değil. Soru şu ”evet” diyecek misin?

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

2022’de şimdiye kadar, Balık burcundaki gezegenler sayesinde astro-enerjinin çoğu size odaklandı! Bu ilham verici, yaratıcı ve hatta iyileştirici olsa da, her zaman çok üretken olmamıştır. Bununla birlikte, bugün keyif aldığımız çok harika şey var çünkü birileri onu hayal etme cüretini gösterdi. Bugün, bir kariyer veya yaşam yönü durumunu daha iyiye çevirmek için bir rüyadan, bir olasılıktan veya şanstan ilham alabilirsiniz. Kucakla!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir