18.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Çemberin dışında düşünme isteğiyle ne kadar çok şey başarabileceğinize şaşıracaksınız. Bir çözüme ihtiyacınız olan bir nakit akışı ikileminiz varsa, tekerleği yeniden icat etmeye çalışmak cezbedici olabilir. Bir şeyleri çok fazla düşünmek sizi ancak bir yere kadar götürebilir, ancak eski yollar yeni kapılar açmaz. Bugün, beklenmedik bir şey veya bir tür ani ilham gelirse, bunun aslında sizin yararınıza olmayacağından o kadar emin olmayın!

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Bugün, özellikle bir arkadaş, meslektaş veya sosyal çevre ile belirli bir durumda balın mı yoksa sirkenin mi uygun olduğunu seçebileceksiniz. Bir başkasına gerçekten yardım etmek istiyorsan, bedeli ne olursa olsun ona karşı dürüst olacaksın. Birine duymak istediklerini söylersen, o zaman gerçekten sadece kendine yardım etmiş olursun. Bu yüzden bilgece bilgelik sunmadan önce niyetinizden emin olun. Şüpheniz varsa, o zaman dürüst ve özgün olmak şimdi daha zor olabilir, ancak uzun vadede daha kolay olabilir.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Şu anda dokunduğun her şey altına dönüşüyor! Döndüğünüz her yerde kucağınıza inen fırsatlarla şu anda harika yıldızlara sahipsiniz. Olasılıklarla dolu bu enerjiyle, her şeye evet demek isteyebilirsiniz, çünkü yüksek bir titreşimi seviyorsunuz! Bununla birlikte, bugün seçim yapmak söz konusu olduğunda, mantığınızın sezgilerinizi geçersiz kılmasına izin vermeyin. İkisi de şimdi dinlemenizi talep ediyor ve biri diğerinden daha iyi değil.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bugün en iyi gününüz olmayabilir ve bu tamamen sorun değil. Bu, yol gösterici ışığınız Ay’ın zor bir burçta olması ve Güney Ay Düğümü’ne katılması sayesindedir. En iyi ruh halinde değilseniz veya yapmayı dört gözle beklediğiniz şeyleri yapacak durumda hissetmiyorsanız, kendinizi rahat bırakın. Eğer bir bardak kahve ve Netflix sizi dışarı çıkıp eğlenmek için giyinmekten daha çok heyecanlandırıyorsa, o zaman yapın!

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Güneş, güçlü Plüton’a kare açıyla yaklaşırken, günümüz gökyüzündeki yoğunluk bir çentik artıyor. Yaptığınız şeyin anlamını ve amacını ve buna değip değmediğini merak etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca hayatınızda A, B veya C yapmak için gerçek şu ki, bazen istemediğiniz şeyi yapmanız gerektiğinin farkında olabilirsiniz. Her zaman öyle görünmese de, her zaman seçme gücüne sahipsiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Her türden ilişki söz konusu olduğunda, gökyüzünün sunduğu en muhteşem yıldızlara sahipsiniz. Bu, her durumda akışa devam ettiğiniz anlamına mı geliyor? Sizin için doğru ve doğru olanı söylemekten kaçındığınızı mı? Akışta kalmak bir şeydir, ancak duygularınızı bastırmak ve konuşmamak başka bir şeydir. Bugün, arzularınızı dile getirme fırsatına sahip olacaksınız. İşin püf noktası sirkeden daha fazla bal kullanmak olacaktır.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

NEDEN konusunda net olduğunuzda, hayatın pek de hoş olmayan yönlerine katlanmak daha kolay olabilir. Yaptığınız şeyleri neden yapıyorsunuz, özellikle başkaları için mi? Bugün, sorumlu olduğunuz günlük görevlerle ilgili niyetleriniz ve sonuçlarınız hakkında netleşmenize yardımcı olabilir. Ne olduklarından emin değilseniz, işlerin şu anda olması gerektiği kadar iyi hissetmemenizin nedeni bu olabilir.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Bugün iki seçeneğiniz var. Kabuğunuzun içine girebilir, kara kara düşünebilir ve kötü bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ya da büyük kız ya da büyük erkek pantolonunuzu giyebilir ve neler yaşadığınızı iletebilirsiniz. İlişkilerde etkili bir şekilde iletişim kurmak kağıt üzerinde çok kolay gibi görünse de, gerçek şu ki, nasıl hissettiğinizi kelimelere dökmek zor olabilir. Elbette, bazı şeyleri anlamak için biraz içine kapanık zaman geçirin, sadece orada çok fazla zaman geçirmediğinizden emin olun!

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Hala büyük bir kişisel ya da ev içi farkındalığın parıltısındasınız. Belki bir rüyayı görselleştirdiniz ya da sonunda bir şey gerçekleşme belirtileri gösteriyor. Şimdi, Mars Balık’ta, önemli bir rüya üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Hatırlanması gereken en önemli şey, başlamak için bir bitiş oyununuz olması gerekmediğidir. Yolun her adımında yolunuzu hissedin. Şimdi yapmak istediğin son şey, defnelerine yaslanmak.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Güç ilginç bir kelimedir. Birçok olumsuz çağrışım uyandıran birçok yönden yanlış yorumlanmıştır. Ona bağlanma eğiliminde olan baskın ataerkil etki değildir. Gerçek güç yetkinliktir. Bugün, Güneş güçlü Plüton’a kare açı yaptığından, bir güç dinamiği bulmanız gerekebilir. Sırf yetkin olduğunuz için başkalarının sizi baskın olarak görmesi oldukça olasıdır. Yaptığınız işte gerçekten iyiyseniz, olmayanlara güven vermek için taviz vermekten kaçının.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Gökyüzü size “tüm bahislerinizi ortaya koyun” diyor. Daha fazla paranın hayalini kurmak bir şeydir, ancak dışarı çıkıp onu elde etmek için harekete geçmek başka bir şeydir. Kumar oynamayı önermemek, ancak ilham alarak harekete geçmek şiddetle tavsiye edilir.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Mars burcunuzda olduğuna göre biraz daha netlik hissetmeye ve odaklanmaya başlamalısınız. Bu etki yalnızca iki yılda bir gelir, bu nedenle kişisel hedeflerinizi, hayallerinizi ve hırslarınızı ve kendinizle ne yapmak istediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Ne olursa olsun hayal kurma, ilham verme ve imgelemek için zamanınız bitmedi ama tek başına da yeterli değil. Bir şeylerin olmasını istiyorsanız harekete geçmelisiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir