15.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hareket ve dürtü gezegeni Mars bugün burç değiştiriyor. Balık burcuna geçiyor – hepimizin haritasında Balık (ve 12 burcun tümü) var. Yani bugün, haritanızın o bölümünde fazladan bir Mars patlaması yaşıyorsunuz…

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

İyi haber şu ki, önümüzdeki birkaç hafta boyunca soğukkanlılığınızı korumak her zamankinden daha kolay olacak. Öfke gezegeni Mars’ın 12. evinizde gömülü olması (şu anda yaptığınız gibi), başkalarıyla yüzleşmenin can sıkıcı derecede zor olabileceği anlamına gelir. Bu aşamada, özellikle de sıkıntılarınız, yaptığınız tüm zor işler için hiçbir kredi alamadığınız duygusuyla birleşiyorsa, kendinizi giderek daha fazla yaralanmış hissedebilirsiniz. Çok kırgın olmamaya çalışın. Bu da geçecek! En iyi hareket tarzı? Yoga, tai chi veya chi gung. Gerçekten.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Etrafınıza bir bakın – kazananlar olarak gördüğünüz insanlarla çevrili misiniz? Destekliyorlar mı? Bunu umsanız iyi olur çünkü haritanızın bu bölümündeki Mars, hedeflerinize ulaşmanızın birdenbire ekstra mümkün olduğu gerçeğiyle ilgilidir – yalnızca arkadaşlarınızdan biraz yardım alarak. Ve başka bir yakalama daha var – Mars alıngan küçük bir gezegen ve nereye giderse gitsin ateşli tavrını da beraberinde götürüyor. Aniden arkadaşlarınıza ve/veya sosyal çevrenizdeki insanlara, ait olduğunuz kulüplere ve sınıflara karşı çıkmamaya dikkat edin.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Kariyeriniz ve genel yönü konusunda çok daha fazla motive olmaya başlamayı bekleyin. Değişikliklerin gerekli olduğunu biliyorsanız, onları daha fazla düşünmeniz pek olası değildir – Mars harekete geçmeniz için sizi yeterince ateşlemelidir. Şimdi. Haritanızın bu bölümündeki Mars, hırslarınızı harekete geçiriyor – iş arıyorsanız, yeni bir motivasyon dalgası hissetmeyi bekleyin. Dikkat: Mars’ın zodyakın sıcak başı olduğunu unutmayın ve bu aşamada iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle soğukkanlılığınızı kaybetmemeye çalışın.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Uzun zaman önce Hayatın Büyük Soruları hakkında ne düşündüğünüzü çözmüş gibi hissetseniz bile, yeniden düşünmeye hazırlanın. Yaşamın Büyük Soruları ile ilgili 9. evinizdeki Mars, görüşlerinizi yeniden tanımlamanızın isteneceği anlamına gelir – size kader ve özgür irade, kader ve ölümden sonraki yaşam gibi konularda nerede durduğunuzu düşünme şansı verecektir. Zihninizi açmak için elinizden geleni yapmaya kendinizi açın – okumak, seyahat etmek, çalışmak -. Sadece Hayatın Sorularına verdiğiniz yanıtları (yeniden) formüle ettiğinizde, bakış açınızı başkalarının boğazına sıkıştırmamaya dikkat edin.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Seks. Tutku. Samimiyet. Peşin. Ne yapmanıza izin verilmez. Bütün bunlar 8. evin etki alanlarıdır. Şimdi orada, hayatınızın bu alanlarını harekete geçiren süper meşgul Mars’ınız var. Mars’ın 8. evde olması cinsel yaşamınız için harikalar yaratabilir – kesinlikle libidonuz daha yüksek olmalıdır. Bununla birlikte, Mars aynı zamanda bir tartışmacıdır ve haritanızın bu bölümünde seks veya eşinizle (veya eski) nakit hakkında tartışmalara neden olabilir. En iyi tavsiye – seks bölgenizde Mars’ın sıcaklığının tadını çıkarın. Nakit konusunda tartışmayacağınıza dair kendinize söz verin.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Haritanızın şu anda Mars tarafından aktive edilen kısmı aşk bölgenizdir – haritanızın geçmiş, şimdi ve gelecek gibi en önemli birebir ilişkilerinizle ilgilendiğiniz kısmıdır. Mars burada gerginlikler getirebilir, ancak akıllıysanız, ziyaretini gerçekten olumlu bir şeye dönüştürebilirsiniz. Sizi rahatsız eden herhangi bir şey hakkında sessizce acı çekmek yerine, havanın temizlenmesi için sorunları çözmek için Mars kullanılabilir. İyi ilişkiler şimdi daha sıcak ve daha tutkulu hale geliyor. Kötü olanlar sadece tartışmacı olur! Mümkün olan her yerde uzlaşmayı hedefleyin.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Aşırı stresli biri olduğunuzu biliyorsanız, dikkat edin. Haritanızın bu bölümündeki Mars, stres, öfke yönetimi ve kendinize, zihninize, bedeninize ve ruhunuza ne kadar iyi baktığınızla ilgili sorunları gündeme getirebilir. Muhtemelen ekstra sıkı çalışmak gibi hissedeceksiniz – aşırıya kaçmadığınız sürece sorun değil. Başkalarına yardım etme arzunuzun da fırlaması beklenebilir – bir kez daha, tamam, rezervlerinizde kendinize yeterli enerji bıraktığınız sürece. Çok fazla çalışmamaya dikkat edin, iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle soğukkanlılığınızı kaybetmeye başlarsınız.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Mars’ın 5. Eğlence Evinizi ziyareti, resmi olarak İyi Vakit geçirmeye hazır olduğunuz anlamına gelir. Aslında, önümüzdeki birkaç hafta boyunca, sıkı bir şekilde parti yapma arzunuzun sizi bunaltacak kadar güçlü olmasını bekleyebilirsiniz – yerine getirmeniz gereken son tarihler ve uğraşmanız gereken sorumluluklarınız olsa bile. Upsss. Kendinizi ifade etmek istiyorsunuz – ve sizi Gerçekten Kim olduğunuz için sevmeyen herkese lanet olsun. Bazıları için çocuklar saatlerce sürecek bir eğlence kaynağı olacak. Ancak, çocuklarla bir tür anlaşmazlığın içindeyseniz, şimdi sakin olun. Cinsel olarak, sen a-t-e-ş-l-i’sin.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Kesinlikle yalan söylememiz gereken bir sorun var. Şu anda, yine de, asla çözemediğiniz eski bir duygusal sorun varsa, bunun ele alınması için yüzeye çıkmasını bekleyin. Öfke, insanlarla bir tür tartışmaya girerseniz havaya uçurmamaya çalışarak her zaman içeriden daha iyidir – bu muhtemelen onların sorunu değildir. Buradaki Mars, çocukluktan itibaren sorunları karıştırabilir, bu nedenle ‘eşyalarınız’ için başka birini suçlamak büyük olasılıkla haksızlık olur. Sahip ol. Dikkatli olmazsanız, eviniz ve aileniz de bir savaş alanı haline gelebilir. Kibar ol.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

İyi haber şu ki, zihniniz artık bir iğne kadar keskin. Görünüşünü beğenmediğiniz biri için pek de iyi olmayan haber, dilinizin de jilet gibi olmasıdır. Mars iletişim bölgenizde olduğundan zihinsel ve yazılı olarak iyi performans göstermeyi bekleyebilirsiniz. Sözlü bir ikili olma şansının tadını çıkaracaksınız, insanları iyi seçilmiş birkaç kelimeyle küçülteceksiniz ve (en sonunda) tüm o eski e-postaları yakalamanın kolay olduğunu göreceksiniz. Bu şımarık mesajı göndermek için cesaret ister misiniz? Sen ona sahipsin. Sadece Mars’ın da öfke gezegeni olduğunu unutmayın. Sakin ve saygılı bir şekilde konuşmayı günde 10 kez kendinize hatırlatın.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Gösterişli bir spor arabası olduğu için süper özel olduklarını düşünen biri hakkında ne düşünürdünüz? Aynen öyle. O yüzden şimdi böyle olmadığınızdan emin olun – Mars 2. evinizden geçerken, Kim Olduğunuzdan çok Sahip olduklarınızla çok güçlü bir şekilde özdeşleşmeye başlayabilirsiniz. Finansmanınızın sorumluluğunu üstlenin, ancak onların sizi yönetmesine izin vermeyin. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca aşırı harcama ve anlık satın alma konusunda çok dikkatli olun. En iyi tavsiye: Benlik saygınız üzerinde çalışın. İyi yönlerinizin bir listesini yapın ve kendinizi takdir etmeye başlayın. İyi haber şu ki, hayat biraz yavaşlamak üzere ve yakında rahatlamak için bir şansınız olacak.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Yıkılmış hissetmeye başlayacak kadar çok şey yapıyorsanız, burcunuzu Mars ziyareti size ihtiyacınız olan desteği getirecektir. Mars, aksiyon ve kararlılık gezegenidir ve önümüzdeki birkaç hafta içinde burcunuzdan geçerken, kamyon yüklerinde bu niteliklerin her ikisine de sahip olmayı bekleyebilirsiniz. Kendinizi hızlandırın – Mars, zamanın %100’ünü tam olarak atmayı sever, ancak çoğu ölümlü için bu mümkün değildir. Ayrıca diline dikkat et – tartışarak kendini yormanın anlamı yok! Seks sürüşü = yukarı ve yukarı.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir