14.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Bugün yarım kalmış işleri bir araya getirmeye meyilliyseniz, yapmanız önerilir. Çok yakında, ruhunuz dinlenmeye hazır olduğu için enerjiniz veya zamanınız olmayabilir. Bekleyen görevleri tamamlamak veya yükümlülüklerinize katılmak şimdi vurgulanıyor. İlgilenmeniz gereken acil bir şey olmadığını bilerek, bugünü dinlendirici bir döngüye girmek için bir şans olarak kullanın. Pillerinizi tamamen şarj etmek için kendinize her fırsatı verin – çünkü buna ihtiyacınız olacak!

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Doğru zamanda doğru yerde olmak ya da hayatınızda size kapılar açabilecek insanların olması önemlidir. Güneş burcunuzun en şanslı evinde 2022’nin en umutlu ve mutlu gökyüzünden bazılarının gerçekleşmesiyle birlikte, yol sizi karşılamak için yükseliyor olmalı. Bu harika enerjiyi ne kadar çok hissedebilirseniz, o sizin için o kadar çok ortaya çıkacaktır. Şanslı bir mola, bir arkadaşla olumlu bir bağlantı – hepsi önemlidir.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Muhtemelen şu anda sizin için bir çığ gibi profesyonel fırsatlar ve olasılıklar gibi geliyor. Kariyeriniz veya büyük yaşam planlarınız söz konusu olduğunda, aslında seçenekleriniz olduğunu bilmek harika değil mi?! Yine de senin için bunaltıcı olabilir. Öyleyse durum buysa, her şeye evet demek zorunda olmadığınızı unutmayın. Anahtarı şimdi hissedin. Doğru hissettiren hizalanacak. Bir şeyleri zorlamanıza veya kendinizi çok ince yaymanıza gerek yok.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Şu anda güneş burcunuzda heyecan verici bir beklenti oluşumu var. Belki de eviniz, aileniz ve kariyer dinamiklerinizle ilgili bir şeydir. Belki konu seyahat etmek, ders çalışmak veya hayata bakış açınız olduğunda harika bir olasılık açılımı yaşıyorsunuz. Gerçekten sizin için umut verici ve heyecan verici bir zaman. Keyfini çıkarın, eğlenin. Anlamlı veya manevi bir şey yapma şansına açık olun ya da bu sizin için doğru geliyor.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Doğası gereği finansal olan seçimlerin bugün yapılması gerekebilir. Ay, Başak burcunda ve nakit akışı bölgenizde hareket ederken, sayılarınızın tam olarak ne olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir. Şu anda finansal servetinizi değiştirmek için bazı büyük ve harika fırsatlar var, ancak umuttan veya duadaki bir kanattan daha fazlasına ihtiyacınız var. Rakamlarınızın soğuk olduğunu bilmek, aslında sizi borcunuzdan, tasarruflarınızdan veya yatırım fırsatlarınızdan yararlanmak için en iyi konuma getirecektir.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Hem kişisel hem de profesyonel ilişkiler söz konusu olduğunda, şu anda herkes arasından en iyi yıldızlara sahipsiniz. Ay burcunuzdayken, özellikle başkalarına bu kadar önem vererek, kendi duygularınızla da bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. İçinde sürünen herhangi bir şüphe var mı? Değersizlik hissi mi yoksa kendini eleştirme mi? Varsa, bunun doğal olduğunu anlayın. Aradaki fark şu ki, kendinize gökyüzünün sunduğu en iyi şeylerden sizi uzak tutmak için konuşmanıza ne kadar izin veriyorsunuz?

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bu konuda iyi hissetseniz bile, şu anda olması gerekenden daha fazla çalışıyor olabilirsiniz. Durum buysa, işler dengeden çıkmaya başlayabilir. Bunu çok yakında düzeltme şansınız olacak. Bugün, her şeyin şimdilik olduğu gibi olduğunu kabul etmek zorunda kalabilirsiniz ve sadece değeri ne olursa olsun keyfini çıkarın. Her gün bir elmas değildir, ancak baskı altında yapılırlar ve bu muhtemelen o andaki duygularınızı açıklar.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Bugün yapmak istedikleriniz ile yapmak zorunda olduğunuz şeyler arasında sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz. Eğlenmek, keyif almak ve neşelenmek için pek çok sosyal fırsat varken, evde de yerine getirmeniz gereken yükümlülükler var. Yönetici gezegeniniz iş ve eğlencenin eşiğinde sallanırken, ikisini birleştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Değilse, yarının başka bir gün olduğunu ve her şeyin sizin için çok farklı görüneceğini bilerek yapılması gerekeni yapın.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Tam da ev içi mutluluk seviyesinin daha fazla olamayacağını düşündüğünüzde, çok mutlu olun – olacak! Mars ev bölgenize girmeye hazırlanırken, evin etrafında yaptığınız kendin yap projelerini düşünmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, aile ilişkilerinde kendinizi öne çıkarma ve sevdiklerinizi bir araya getirme ihtiyacını da hissediyor olabilirsiniz. Her ne olursa olsun, evde veya ailenizle ne kadar çok şey yaparsanız, kalbiniz o kadar dolacaktır.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Gökyüzünün etkisinin çoğu sizin için öğrenme, iletişim ve seyahat etrafında toplanmıştır. Belki de bölgenizde dışarı çıkma ihtiyacı hissediyorsunuz ya da sadece günlük yaşamınızda daha fazla anlam bulmak istiyorsunuz. Belki de yetişmek istediğiniz kapsamlı bir kitap listeniz var. Ne olursa olsun, neşeli, umutlu veya iyimser bulduğun şey, daha fazlasını yapmak için senin işaretin. Her gün biraz sihir bulmak, hayatınızı daha büyülü hale getirir!

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Henüz gelmemişse, geminiz gelmek üzereymiş gibi hissediyor olabilir. Finansal bolluk için şu anda yıldızlarda bu kadar çok fırsat varken kendinize sormanız gerekebilir, bundan tam olarak yararlanıyor musunuz? Değilse, yakında aksiyon gezegeniniz Mars olacak, Balık burcunda ve nakit akışı bölgenizde ortaya çıkacaksınız. Güven ve kendine inanç, istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz parayı çekmek için olumlu eylemler görmenizi sağlayacaktır. Önümüzdeki iki yıl için hedefler belirlemek de yardımcı olacaktır!

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Yıldızlar şu anda sizin için kesinlikle harika! Aslında, nasıl daha iyi olabileceklerini görmek için mücadele ederdim! Ay bugün ilişki bölgenizden geçerken, aşk hayatınızın nasıl gelişmesini istediğinizi düşünmek isteyebilirsiniz. İster bekar, ister bağlı olun, şimdi yapmanız gereken tek şey bir dilek tutmak! Ne istediğiniz hakkında ne kadar ayrıntılı olursanız, onu alma olasılığınız o kadar artar!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir