Terazi Dolunayı Nisan 2022

Bu Terazi Dolunayı için bir slogan olsaydı, “bir şeyler verilmeli” olurdu. Görünen o ki, nerede gerilim varsa, çok sıkı çekilmiş ne varsa geri çekilecek, bizi değişiklik yapmaya ve uyum için yeni bir yol bulmaya zorlayacak.

Terazi Dolunayı 16-17 Nisan 2022’de zirve yaparken, enerjisi en az dört gün öncesi ve dört gün sonra hissedeceğimiz bir şey. Bu Dolunay enerjisinin yükselişi ve düşüşü nedeniyle, hayatımızdan hangi gerilimlerin salınması gerekiyorsa, Dolunay zirvelerinden önce doruğa çıkması muhtemeldir.

Bilin ki, Dolunay’a giden günlerde artan bir gerilim hissediyorsanız, bu bir şeylerin serbest bırakılması gerektiğinin, devam etmek için bir yerlerde gerilimi kesmek gerektiğinin bir işaretidir.

Bu Dolunay altında çok aktif olan gezegenlerden biri Eris. Eris aslında bir cüce gezegendir, ancak diğer cüce gezegen Plüton’u ana gezegenlerden biri olarak kabul edersek, Eris’i de düşünmemiz adil olur.

Eris, Anlaşmazlık ve Çekişme Tanrıçası olarak bilinir. Bu Dolunay enerjisinin ana oyuncusudur, ancak adının sizi korkutmasına izin vermeyin.

Eris, erkeksi içgüdülerinden değil, kadınsı içgüdülerinden hareket eden güçlü bir savaşçıdır. Savaşçı benzeri doğası kalbinden geliyor. Bebeğini kurtarmak için arabayı kaldırabilen annedir. Sihrinde güçlü ve kendine güvenen cadıdır. Cinselliğinin sahibi olan ve arzu edilir olduğunu bilen kadındır.

Cinsiyet ifademiz ne olursa olsun, Eris’in enerjisiyle bilinçli olarak çalıştığımızda, toplum tarafından en çok kaçınılan karanlık kadınsı yanımızı benimsememize yardımcı olur.

Karanlık kadınsı nitelikler kıskançlık, sahiplenme ve manipülasyon gibi şeyleri içerebilir, ancak dönüşüm, sihir, simya, sağlıklı cinsel ifade ve kendinden emin hissetmeyi de içerebilir.

Karanlık dişilimizi kucakladığımızda, hafif dişil nitelikleri dengelememize izin verir, böylece sadece hoş ve her zaman başkalarına karşı besleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda gücümüzde durabilir ve kim olduğumuza sahip olabiliriz.

Eris’in uyumsuzluk ve çekişme yarattığı her yer, genellikle ayağa kalkmamız ve gölge kadınsı yönümüzü kucaklamamız gereken yerdir. Bazen bu kucaklama, en yüksek iyiliğimize hizmet etmeyen şeyleri temizlememizi gerektirir ve diğer zamanlarda bu kucaklama, gücümüze daha fazla adım atmamızı gerektirir.

Terazi Dolunay’ın enerjileri rehberiniz olacak, bu yüzden Evrenin size yolu göstermesine izin verin ve vücudunuzda güçlü, arzu edilir ve kendinden emin hissedebilmeniz için kadınsı ifadenize tam olarak adım atmanızda yanlış bir şey olmadığını unutmayın.

Dişi gücünüzün alevinin Dolunay’ın büyüsü altında tutuşmasına izin verin. Bu alevin sıcaklığının size dişinin sahip olduğu kayıp bilgeliği ve sihri hatırlatmasına izin verin. Alevin yükselmesine izin verin, böylece dünya çapında akan eril ve dişil enerjilere daha yüksek bir denge getirebilirsiniz.

Ağır eril bir toplumda yaşıyoruz ve eril enerjide yanlış bir şey olmasa da çok daha fazla dengeye ihtiyaç var. Her birimiz, dişiliği bilinçli olarak kucaklamaya devam ederek bu dengeyi yaratma gücüne sahibiz.

Dişi olanı küçümseme, büyüsünü göz ardı etme veya bilgeliğini bastırma dürtüsü hissettiğinizde, duraklayın ve bir değişim yaratın. Bu, aylık döngünüzü onurlandırmak, sezgilerinizi kucaklamak, kendinizi savunmak ve cinselliğinize sahip çıkmak gibi görünebilir.

Eris bu Dolunay’ın altında bir şeyleri karıştırıyor olsa da, yolunda bıraktığı yıkım ne olursa olsun, uyum için yeni bir yol bulmamız için bir çağrıdır. Terazi tamamen uyum ve denge yaratmakla ilgilidir, bu yüzden bunun bizim tarafımızda olan kozmik bir güç olduğunu bilin.

Hayatınızda daha büyük bir denge yaratmak için neye ihtiyacınız var? Çoğu zaman gerginlik, bazı şeylerin çok uzun süre dengesiz kalmasının bir sonucudur, bu yüzden bu enerjileri hayatınızı tekrar eşit bir akışa getirmek için kullanın.

Terazi, başkalarıyla nasıl bağlantı kuracağımızı yönettiğinden, bu Dolunay altında ilişkilerimiz de ön plana çıkabilir.

Bu hayatta karşılaştığımız insanların çoğunun kendi içimizde üzerinde çalışmamız veya kutlamamız gereken şeyleri bize geri yansıtan aynalar olabileceğini unutmayın, ancak bu Dolunay’ı çevreleyen kozmik güçler nedeniyle güçlü bir Kendimizi ortaya koymamız, kesin sınırlar koymamız ve ilişkilerimiz söz konusu olduğunda alma ve verme akışının eşitlenmesini sağlamamız gerekiyor.

Her ne tezahür ederse, ahenk fikrini zihninizde tutun. Parçalanan her şeyin, kendini gösteren herhangi bir “uyumsuzluğun” sadece yaşamınıza giren ve çıkan enerji akışını yumuşatmak için bir fırsat olduğunu bilin.

Her zaman olduğu gibi, Dolunaylar güçlü çıkış ve bitiş anlarıdır. Hayatınızda artık uyum sağlamayan her şeyi kapatmak için Nisan 2022 Dolunay enerjisini kullanın. Yapılması gereken herhangi bir karar söz konusu olduğunda, içinde yaşayan bilgeliğe güvenin.

Dolunay Ritüelinizi buradan okuyabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir