Terazi Dolunay ve Jüpiter Neptün Kavuşma Ritüeli

Balık burcundaki Jüpiter Neptün kavuşumu, hayatta bir kez yaşanabilecek bir olaydır. 12 Nisan 2022’de düşen bu enerji yılın geri kalanını şekillendirmeye devam edecek.

Nisan ayı için Dolunay Terazi burcuna düşer ve 16-17 Nisan’dan sadece birkaç gün sonra zirve yaparak Jüpiter ve Neptün’ün kozmik dalgalarını güçlendirir. Dolunay gece gökyüzünü aydınlattığı gibi, bu enerjilerin dolgunluğunu da aydınlatacak ve onlarla daha kolay çalışmamızı sağlayacaktır.

Jüpiter ve Neptün’ün bir araya gelmesi, kolektif bir ruhsal uyanış anlamına gelir. Enerjilerinin birleşmesi perdeyi inceltir, daha yüksek alemlere erişmemize, titreşimimizi yükseltmemize ve çevremizdeki Evrenden İlahi mesajları kanalize etmemize izin verir.

Jüpiter ve Neptün Balık burcunda hizalandığından, su elementi güçlü olacaktır. Dolunay gibi su da duygularımızla çok bağlantılıdır.

Dolunay duygularımızı yükseltir ve duyarlılığımızı artırır. Bu, Jüpiter Neptün kavuşumunun enerjilerini daha da belirgin hale getirecek ve onun enerjisinden gerçekten yararlanmamızı sağlayacak. Dolunay ayrıca cüce gezegen Eris ile ek bir yoğunluk katmanı ekleyerek kadınsı bilgeliğimizden yararlanmamıza yardımcı olur.

Jüpiter, Neptün ve Terazi Dolunayı’nın bu kombinasyonunu titreşiminizi yükseltmek için kullanmak istiyorsanız, sezginizi güçlendirin, ve yüksek benliğinizden rehberlik alın, işte size rehberlik edecek bir ritüel.

Jüpiter Neptün Kavuşumu ve Terazi Dolunay Ritüeli

Bu ritüel en iyi 9-25 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılır. Bu ritüeli birden fazla da yapabilirsiniz. Meditasyon da bu ritüelden sonra dilediğiniz zaman kullanılabilir.

İhtiyacın olacak:

Tercih edilen Aura temizleme aracı (kurutulmuş bitki çubukları, uçucu yağlar, çanlar, kristal değnekler vb.)
Yüksek Benlik Meditasyonunuzla Maceralar
Seçtiğiniz kristal (isteğe bağlı)
Çay/Su
Günlük ve kalem
Terazi Dolunay Okumanız

Talimatlar:

1.) Seçtiğiniz aracı kullanarak auranızı temizleyerek başlayın. Auranızı temizlerken, aşağıdakileri okumaktan çekinmeyin:

“Ay’ın ışığında yıkanıyorum, ay ışınlarının artık ihtiyaç duyulmayan her şeyi emmesine izin veriyorum. Enerji alanım saflaştırıldı ve benim için mükemmel frekansta titreşmesine izin verildi. Aklıma, bedenime ve ruhuma minnettarım.”

2.) Ardından, çevrenizi ve meditasyonunuzu yapmayı planladığınız yeri temizleyin. Alanınızı temizlerken aşağıdakileri okuyun

“Bu alanı ışık ve sevgi dolu enerjiyle temizliyorum. Burada sadece aşk yaşayabilir. Sadece en yüksek ışığın titreşimleri buraya yerleşebilir. Bu alan bir uyum, neşe ve bolluk yeridir. Bu alan için minnettarım.”

3.) Ardından, Yüksek Benlik meditasyonunuzla Maceralarınız için rahatlayın. Bir kristalle çalışmayı seçiyorsanız, onu elinizde bulundurun ya da yanında meditasyon yapabilir ya da vücudunuza yaslanmasını sağlayabilirsiniz. Meditasyonunuza başlayın.

4.) Meditasyonunuz tamamlandıktan sonra kendinize bir dakika verin. Bir ara vermeniz gerekiyorsa, bir bardak su için veya bir fincan çay yapın ve hazır olduğunuzda günlüğünü alın.

5.) Burada üç seçeneğiniz var. Kanal oluşturmak, mesaj almaya devam etmek ve psişik yeteneklerinizden yararlanmak istiyorsanız ilk seçenek harikadır. İkinci seçenek biraz daha az çalışmaktır ve daha çok rahatlama ve kendini yansıtma ile ilgilidir. Ayrıca bu ritüeli birden fazla yapabilir ve her iki seçeneği de deneyebilirsiniz. Üçüncü seçenek, bu adımı tamamen atlayıp doğrudan 6. adıma geçmektir!

SEÇENEK 1

Yüksek Benliğinizden gelen mesajları kanalize etmeye devam edeceksiniz veya Ruh Rehberleriniz veya seçtiğiniz başka bir tanrı ile çalışmayı seçebilirsiniz. Sayfanızın en üstüne “Yüksek Benlik/Ruh Rehberlerim bilmemi istiyor…” yazın.

Sonra yazmaya başlayın, aklınıza ilk gelenle başlayın. Hayal gücünüzü kullanın ve kalemi kağıttan kaldırmamaya çalışın. Ne yazacağınızı bilmiyorsanız, bir şeyler uydurun, saçma sapan yazın, sadece kalemi akıcı tutun. Kendinize 20 dakikalık serbest akışlı yazı verin ve hangi mesajların göründüğünü görün. Yazarken kendinize isteminizi hatırlatmaya devam edin ve neyin aktığını izleyin.

SEÇENEK 2

Aşağıdaki günlük bilgi istemlerinden birini seçin. Yanıtınızı serbest akışla yazabilir veya madde imli listeleyebilirsiniz.

Hayatıma daha fazla denge getirebilirim…
Hayatınızda önemli bir ilişki seçin. Bu ilişkiden öğrendiğiniz en güçlü dersler nelerdir?
Şu anda karşı karşıya olduğunuz zor bir durum veya meydan okuma seçin. Bu meydan okumanın başka birine ait olduğunu farz edin. Onlara ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz?

6.) Gerekirse duraklatmak için bir dakikanızı ayırın. Daha fazla çay veya su için. Ardından Terazi Dolunay Tarot Okumanızı yapın. Bu ritüel boyunca elde ettiğiniz tüm iç görüleri ve bunların halihazırda almış olduğunuz mesajlarla nasıl ilişkili olabileceğini düşünün.

7.) Bu ritüeli kapatmak için uzun bir esneme yapın. Temiz havada yürüyüşe çıkın veya müzik dinlemek, banyo yapmak veya uyumak gibi rahatlatıcı bir şeyler yapın! Bu ritüelin 3. adımını istediğiniz sıklıkta tekrarlamaktan çekinmeyin.

Mutlu Dolunay ve Jüpiter Neptün Kavuşumu!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir