13.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Ruhunuz dinlenmek ve geri çekilmek için can atıyor. Ancak bu gerçekleşmeden önce, yarım kalmış işleri tamamlamanız ve bekleyen görevleri tamamlamanız gerekebilir. Yönetici gezegeniniz Mars, iki yıldır ilk kez en özel ve gizli sektörünüze dalmaya hazırlanırken, pillerinizi yeniden şarj etmek için her fırsatı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kulağa biraz sıkıcı geldiğini biliyorum ama yakında astrolojik manzaranız çarpıcı biçimde değişecek. Sakinleşme fırsatını yakaladığınıza sevineceksiniz!

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Şu anda sizin için aydınlanan sosyal hayatınız. İster sosyalleşme, arkadaşlarla takılma ve eğlenme havasında olun, ister ilginizi çeken bir hobi veya outlet ile rahatlamayı tercih edin, gökyüzü sizi eğlenmeye davet ediyor. Ek olarak, kozmik de size odaklanır. Bu nedenle, hayatınızda daha az zaman geçirmek istediğiniz belirli insanlar varsa, bunu kabul edin ve kendi arzularınızı yerine getirdiğinizden emin olun.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Bugün dikkatiniz ev hayatınıza yönelirken, evde biraz zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Şu anda hayat, kariyer açısından süper meşgul ve büyük ölçekli yaşam planları yapıyor. Yapabiliyorsan, evde sakin ol. Kendinize nefes almak için biraz zaman verin. Bir şeyleri analiz etmek ve bir şeyleri çözmek için frene bastığınızda ve olaylara pratik bir bakış açısından baktığınızda, hayatın her alanında tepkisel değil tepkisel seçimler yapabileceksiniz!

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Şu anda sizin için pek çok şey açılıyor. Fırsatlar, olasılıklar ve değişen bakış açıları. Alınacak çok şey var, orası kesin! Neyse ki, bugünün Başak Ayı, her şeyi anlamanıza yardımcı olacak. Bununla birlikte, özellikle olup bitenler hakkında iyi hissediyorsanız, şüphe duygularının içeri girmesine izin vermeyin. Ayrıntıların farkında olmakla ilerlemek için her şeyi bilmeniz gerekmediğine güvenmek arasında fark vardır. Güven anahtardır!

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

İyimser olmak ile temkinli olmak arasındaki dengeyi kurmak bugün sizin için zor olacak. Pek çok fırsat size kendilerini sunarken, mevcut durumunuzu göz önünde bulundurarak ne kadar taahhüt edebileceğinizi ve neyin makul olduğunu sorguluyor olabilirsiniz. Dedikleri gibi, fırsatlar ele geçirildiğinde çoğalır. Bir şeyleri fazla düşündüğünüz için masada büyük bir şans mı bırakıyorsunuz? Sadece evet deyin ve ütü sıcakken vurun! Ayrıntılar her zaman daha sonra anlaşılabilir.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Her ay birkaç günlüğüne sıfırlama ve ayar yapma şansınız oluyor. Bugün Ay Başak’ı turlarken bu fırsat geldi. Kendinizle, hedeflerinizle ve niyetlerinizle bağlantı kurarken şu soru akla gelebilir: İstediğiniz nedir? Yönetici gezegeniniz güçlü ve iddialı Koç’tayken, neden geri duruyorsunuz? İstediğiniz bir şey varsa, oraya gidip onu almak size kalmış olacak!

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Odağı başkaları yerine kendinize çevirdiğinizde, işler biraz rahatsız edici olabilir. Şu anda yapmaya davet edildiğin şey bu. Bu, meditasyon yapmak, düşünmek ve düşünmek için zaman ayırmak anlamına gelebilir. En harika iç görüler ve yeni bakış açıları bu anlarda gelebilir! Bugün, iç dünyanıza odaklanırken ve duygularınızı çözerken sevdiklerinize daha az ulaşılabilir olmaktan korkmayın.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Gerginlik, stres ve sıkışmışlık hissi bugün gününüze nüfuz edebilir. Dedikleri gibi, bazı günler elmas, diğerleri taştır. Bugün, aslında ikisinden de biraz alabilirsiniz. Bir yandan, evde sıkışmış veya durgun bir durum, enerjinizin çoğunu alabilir. Öte yandan, sosyalleşmek, eğlenmek veya bir arkadaşınıza güvenmek için birçok fırsatınız var. Ev ortamınızdan biraz uzaklaşabilirseniz, üzerinizdeki baskıyı kaldırabilirsiniz.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Şu anda kendi bölgenizde böyle ilahi bir astroloji varken, bugünün yıldızlarının sizi kariyerinize veya mesleki yükümlülüklerinize yönlendirdiğini duymak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Buna rağmen, evde ne kadar desteklendiğinizi bilerek işe gitmek harika değil mi? Belki de bu kadar çok çalışmanızın nedeni budur – faturaları ödemek ve sevdikleriniz ile vakit geçirmek için. Belki de aslında sorumlu olduğunuz sevdikleriniz yoktur. Yakında olsa da, bu değişebilir!

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Son altı haftadır mali durumunuz nasıldı? Para hedefleriniz konusunda daha fazla güvenle mi ortaya çıkıyorsunuz? Belki de gereksiz harcamaları veya savurgan alışkanlıkları azaltmak için çok çalışıyorsunuz? Belki de bu paraya çevrilmiş müşterileri takip ediyordunuz veya promosyonlara gidiyorsunuz. Bugün, son çabalarınızın sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz. Uygunsa, kendinizi ödüllendirin – hak ettiniz! Değilse, önümüzdeki iki yıldan ne istediğinizi göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Şimdiye kadar, önümüzdeki iki yıl içinde başarabileceklerinizden ilham almış ve motive olmuş hissediyor olmalısınız. Belki daha sağlıklı alışkanlıklar edinmek veya forma girmek gibi kişisel bir hedeftir, belki değildir. Her ne ise, bugün son iki yılı düşünmek ve bir sonrakini planlamak için idealdir. Bir kalem alın veya bir elektronik tablo açın ve büyük hedeflerinizi gerçekleştirilebilir küçük adımlara bölün. Günlük olarak alınan küçük bir eylem, bileşik bir etkiye sahip olacaktır.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Ay bugün ilişki bölgenizi geziyor, hem kişisel hem de profesyonel her türlü ortaklığı vurguluyor. Duruma bağlı olarak, duygularınızı tartışma ve sizi daha da yakınlaştıran sohbetler yapma havasında olabilirsiniz. Bazı konular arasında para, hatta özel biri için sahip olduğunuz takdir düzeyi sayılabilir. Dolunay oluşmaya başlarken aranızdaki dengeyi yeniden sağlamak yardımcı olacaktır. Büyük şeylere dönüşebilecek küçük şeylere göz yummayın.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir