Jüpiter Neptün Kavuşumu 2022: Yeni Bir Gerçekliğin Kapısı Açılıyor

166 yıl önce Jüpiter ve Neptün Balık burcunda bir araya geldi. Aynı yıl, sentetik olarak boyanan tekstillerin yeni bir yolu tesadüfen keşfedildi ve tüm sosyoekonomik statülerdeki insanların parlak renkli giysilere erişmesinin kapısını açtı. İlk kez, renkli giysiler sadece ultra zenginler için değil, herkesin hayal edebileceği bir şeydi. İnsanlara kapılarının önünden çıkıp herkesin canlı renk tonlarını ilk kez giydiğini gördüklerinde gelen güzelliği, huşu ve ilhamı bir düşünün.

Jüpiter ve Neptün’ün getirebileceği ilham türü budur ve 12 Nisan 2022’de Balık’ta bir araya geldiklerinde kim bilir hangi yeni yaratımların ve kavrayışların kilidini açacaklar.

Jüpiter ve Neptün, kozmik gökyüzümüzde yaklaşık 13 yılda bir hizalanır, ancak bu, 166 yıldan uzun bir süredir Balık’ta ilk kez bir araya gelişleridir. Jüpiter Balık’ın antik hükümdarı ve Neptün ise modern hükümdar olarak kabul edildiğinden, Balık’taki buluşmaları tartışmasız en yoğun enerjisel kombinasyondur.

Jüpiter ve Neptün, Balık’ta hareket ederken güçlü enerjisel kordonlara sahip olduklarından, bu enerjinin tüm potansiyelini kullanmamıza izin verir.

Güzellik, sanat ve modadaki devrimlerin yanı sıra Neptün ve Jüpiter’in bir araya gelmesi film, fotoğraf ve müzikte yeni medya biçimlerine ve hareketlere ilham verebilir. Perdeyi incelten, daha önce göremediğimiz şeyleri görmemizi veya fark etmemizi sağlayan son derece yaratıcı bir enerjidir.

Balık burcundaki Jüpiter Neptün kavuşumu, yalnızca gölgelerde veya yüzeyin altında var olan bakış açılarına, gizli alemlerin kapısını açar. Bu enerji kombinasyonu aynı zamanda ruhsal uyanış için klasik bir imzadır.

Spiritüel alemdeki her şey bu enerji altında genişleyebilir, gelişebilir ve büyüyebilir. Kendimizi, yaşamın ötesinde yeni yaşam anlayışlarını veya diğer dünyadaki varlıklarla bağlantılarını keşfederken bile bulabiliriz.

Bu enerji altında, daha derin ruhsal bağlantılar yaratma arzusunu hissedebiliriz ve içimizde yaşayan o içsel ilahi alev bize giderek daha fazla seslenebilir.

En yüksek titreşiminde Neptün koşulsuz sevgi gezegenidir ve Jüpiter genişleme gezegenidir. Güçlerini birleştirdikçe, birbirimizle olan bağımızı ve her birimizin içinde ve çevresinde akan sevgiyi hatırlayabiliriz. Bölünmeyi görmek yerine, birbirimize bağlı olduğumuzu, hepimizin sevgiyi hak ettiğini ve ayrılığın sadece bir yanılsama olduğunu görebiliriz.

Bu enerji altında Evren, birliği, bir araya gelmeyi ve bu gezegendeki yaşamı herkes için zenginleştirmeyi destekleyen enerji dalgaları sunacak.

Jüpiter ve Neptün’ün bir araya gelmesi güzel titreşimler sunarken, sel ve su temini sorunları gibi su ile ilgili olayları da tetikleyebilirler.

Su aynı zamanda kolektif duygularımızın da simgesidir, bu nedenle Neptün ve Jüpiter’in bir araya gelmesiyle gezegenin duygusal aurasında bir artış olabilir.

Kolektif olarak, kendimizi yüksek bir duygusal tepkiyi tetikleyen bir şeyle uğraşırken bulabiliriz veya basitçe gezegenin halihazırda mevcut olan duygusal, psişik enerjilerinin temizlenmeye ve temizlenmeye hazır olduğunu bulabiliriz.

Şifacılar, medyumlar, yaratıcılar ve ruhsal öğretmenler bu enerji altında yüksek talep göreceklerdir. Bu sizin çağrınızsa, armağanlarınızın bu enerji altında uyandığını görebilirsiniz. Bu çağrıya henüz adım atmadıysanız, bu enerjiler görmezden gelmenizi zorlaştırabilir.

Neptün aynı zamanda gerçeklerden kaçmayı da yönetir, bu nedenle uyuşturucu kullanımında ve gerçeklikten kaçmak için kullanılan diğer şeylerde bir artış görebiliriz. Neptün ayrıca sis ve yanılsama yaratabilir, gerçeği görmemizi veya hangi yolu izlemek istediğimizi bilmemizi zorlaştırabilir.

Bu enerji altında, topraklanmayı veya nerede durduğumuzu bilmeyi zor bulabiliriz. Güvenlik ve rahatlık için ihtiyaç duyduğumuz tüm bilgileri taahhüt etmekte, karar vermekte veya kaynak bulmakta zorlanabiliriz.

Bu çok güçlü, sulu bir enerji olduğu için, tüm bunlarda gezinmenin en iyi yolu akışla gitmek, teslim olmak ve tüm tarafların perspektifini görmektir.

Jüpiter ve Neptün farkındalığımızı genişleterek her şeyin siyah beyaz olmadığını ve Evrenin gözünde doğru ya da yanlış olmadığını, sadece titreşim olduğunu anlamamızı sağlar.

Bu enerji altında içgüdülerimize güvenmek ve onları takip etmek de önem kazanacak. Önümüzdeki yol sisli olduğunda ve geleneksel duyularımızı kullanarak yolumuzu göremediğimiz zaman, ileriye doğru yolumuzu bulmak için içeri girmeli, daha ince duyularımızla bağlantı kurmalıyız.

Neptün ve Jüpiter Balık’ta birlikte psişik ve sezgisel hediyelerimizi güçlendirmek için göreceğimiz en iyi enerjilerden bazılarıdır. Bu enerjinin size sunulduğunu bilin ve onu daha süptil duyularınızı güçlendirmek için kullanın.

Genel olarak, Jüpiter Neptün kavuşumu, vizyonumuzu genişleterek ve bizi yeni bir varoluş biçimine maruz bırakarak yeni bir gerçekliğe kapı açar. Hayat asla aynı olmayacak – eskisinden daha renkli, daha canlı, daha birleşik olacak. Bu, en derin ve en yüksek seviyelerde kolektif bir uyanış enerjisidir. Hayatımız boyunca bir daha asla yaşayamayacağımız bir şey.

Jüpiter Neptün Kavuşum Enerjileri ile Nasıl Çalışılır:

Bu enerjiler Nisan 2022’de zirve yapacak olsa da, Mart ayının sonundan Mayıs ayının başlarına ve ardından tekrar Ekim ayının sonundan Aralık ayının başlarına kadar etkilerini hissedeceğiz.

-Yeni yaratıcı projeler başlatın

-İşinize yeni yaratıcı yaklaşımlarla denemeler yapın

-Cesur yaratıcı seçimler yapın

-Etrafınızdaki güzellikten ilham alın

-Manevi armağanlarınızı genişletin ve sezginizle çalışma pratiği yapın

-Yeni düşünme veya görme yollarına açık olun

-Gerçekler sisli hissettiğinde, sezginize dönün

-Herhangi bir belirsizliğe teslim olun ve olayların size kendilerini göstermesine izin verin

-Manevi/şifa hediyelerinizi onurlandırın

-Şifa ve tezahür çalışması söz konusu olduğunda daha süptil frekanslarla çalışın

-Evinizi su basmasına karşı koruyun veya sel sigortası yaptırmayı düşünün

-İçme suyunuzu filtreleyin

-Psişik indirmeler için veya diğer tarafla iletişim kurmak için bu enerjiyle bağlantı kurun

-Manevi uyanışları aktive etmek için meditasyonlarınız sırasında bu enerjiye dalın.

-İlahi bağlantınızı güçlendirin

-Her şeyde evrensel birliği tanıyın

-Duygusal acı bedeninizi temizleyin

-Su kenarında şarj olmak için zaman harcayın

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. […] Bu, ayın ve yılın büyük kozmik olayı! Jüpiter ve Neptün’ün Balık burcunda buluşması birçok katman taşır. Daha yüksek seviyelerde, ruhsal uyanışı, yaratıcı ilhamları ve gerçekliği algılama şeklimizi değiştirme yeteneğini gösterir, daha yüksek farkındalık ve bilinç seviyelerine geçmemize izin verir. Jüpiter ve Neptün, ruhsal büyümeyi ve yeni ruhsal vizyonları tetikleyebilir, ancak aynı zamanda gerçeklikten kopukluk ve sağlıksız başa çıkma mekanizmalarını kullanarak kaçma eğilimi de yaratabilir. Jüpiter ve Neptün’ün de su üzerinde etkisi olabilir, sel veya su temini sorunları görebiliriz. Su aynı zamanda duyguların simgesidir, bu nedenle Jüpiter ve Neptün de çok fazla gözyaşı tetikleme potansiyeline sahiptir. Bu konuda daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir