11.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burç yorumu
koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Sizin için gerçekten neyin önemli olduğunu bilmek çok önemli. Bunu öğrendikten sonra hayatınızı buna göre düzenleyebilirsiniz. Dolayısıyla Merkür 2. Evinize geçerken kendinize şu soruyu sorma hakkınız var: Hayatta gerçekten neye değer veriyorum? Önümüzdeki birkaç hafta içinde, şu veya bu şekilde, bu sorunun sizin için tekrar tekrar sorulmasını bekleyebilirsiniz. Bazıları için, “İnsana yakışır bir hayat kazanmak için ne kadar çok çalışmak istiyorum, yoksa kendime iyi bir yaşam kalitesine sahip olmak için ne kadar boş zamana ihtiyacım var?” ile ilgili sorunlar olacaktır. Önümüzdeki birkaç hafta, cevabınızı bulmanızda size yardımcı olacak. Özellikle mülkle bağlantılı iş planları artık iyi bir yıldız. Kesinlikle bir şeyin Özeti’nin akılda kalmasını bekleyebilirsiniz. Yaptığınız iş için yeterince ödeme almadığınızı düşünüyorsanız, bu konuda Olan Güçlerle konuşmanın şimdi tam zamanı. Etrafınızda dönen tüm finansal sorular arasında tamamen kaybolmuş hissediyorsanız, şu an için mükemmel bir zaman. bir danışman veya muhasebeci kiralayın. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Hepimiz şakayı duyduk “Ama benden bu kadar. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?” Merkür’ün burcunuza geçişi, şimdi ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca bundan biraz suçlu olabileceğiniz anlamına geliyor. Merkür’ün burcunuzda olması, şimdi ve önümüzdeki birkaç hafta içinde resmi olarak ikna kabiliyetinizin yüksek olduğu anlamına gelir – bu hediyeyi SADECE kendinizden bahsetmek için kullanmadığınızdan emin olun! Çok konuşmak istiyorsun ve hakkında konuşmak istediklerinin çoğu SEN olacaksın. Ve bunda yanlış bir şey yok – fikirleriniz var ve bunları ifade etmeniz gerekiyor ve oldukça dürüst olmak gerekirse, kimsenin sizi durdurmasına izin vermemelisiniz. Bu aslında çok olumlu bir döngü – kısa bir sohbet ya da uzun ve derinlemesine bir tartışma için seyahatler, haberler, gelişler ve gidişler ve şimdi size çekilen çok sayıda çok ilginç insan olacak. Ne istediğinizi ifade etmek için doğru kelimeleri bulmayı umuyor ve dua ediyorsanız, o kelimeler yakında gelecektir. Aynı zamanda yazmak için de harika bir zaman – yaratıcı olsun ya da olmasın. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Yıllar önce bir arkadaşıma cevabını çok merak ettiğim gerçekten meraklı bir soru sordum. Bana döndü ve gülümsedi ve gizemli bir şekilde “Neden bilmek istiyorsun?” dedi. Mükemmel yanıt. Önümüzdeki hafta bunu aklınızda bulundurun. Zihnin gezegeni Merkür, gizli 12. evinizden geçiyor. Genellikle açık bir kitap gibi olsanız bile, sessiz kalmak istediğinize karar verebilirsiniz. Ve tahmin et ne oldu? Fikirlerinizi kendinize saklamak yapabileceğiniz en iyi şey olabilir – böylece sonunda konuşmaya karar verdiğinizde fikirleriniz tamamen formüle edilmiş olacaktır. Bu Merkür geçişinin diğer olası etkisi, gizli korkularınızın ve bilinçsiz inançlarınızın sizi bir şekilde sabote ettiğini görme şansına sahip olacaksınız. Son zamanlarda kendi yıkımınızın kaynağı olduğunuzu biliyorsanız, sizi neyin harekete geçirdiğini bir düşünün. Biraz tefekkür etmenin, kişiliğinizin genellikle sakladığınız kısımlarını size nasıl gösterdiğine şaşırabilirsiniz. Ve sonra Kendini Tanıdıkça bu bilgiyle neler yapabileceğine daha da şaşırabilirsin. NOT: Bir tür inzivaya çekilmek şimdi harika bir fikir, ne kadar sessiz olursa o kadar iyi. Eğer susmaya çok hevesli olduğunuz bir sırrınız varsa, iyi şanslar! Sadece birkaç hafta daha mümkün olabilir, bu yüzden hazırlıklı olun! Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

“Bir hayalin olmalı, eğer bir hayalin yoksa, bir hayali nasıl gerçekleştireceksin?” diyen çok eski bir şarkıyı hiç duydunuz mu? Aslında harika bir çizgi ve çok doğru. Ve şimdi seninle de alakalı. Hayalleriniz ve hedefleriniz, kendiniz ve hedefleriniz için ne diliyorsunuz – bunların hepsi önümüzdeki birkaç hafta boyunca bugünden itibaren vurgulanacak. Şimdi beklentilerinizi düşünmenin zamanı geldi. Gerçekten hiç olmayacakmış gibi görünmeye başlayan bir şeyi umuyor ve diliyor musunuz? İşleri yoluna sokmak için yapabileceğin bir şey, son bir çaba var mı? Ve değilse, bu rüyaya tutunmanın bir anlamı var mı, yoksa enerjinizi koyabileceğiniz başka bir kanal var mı? Ya da belki her şey kaybolmadı ve tanıdığınız biri var – sosyal olarak veya başka bir ağ aracılığıyla – size kim yardım edebilir? Bunu düşün. Bu kesinlikle, bir şekilde bağlı olduğunuz çevrenizdeki insanları düşünmenin tam zamanı. Ayrıca, hayallerinizin ve hedeflerinizin size mi ait olduğunu yoksa akran baskısının sonucu mu olduğunu değerlendirmek için iyi bir zaman. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Hırslı mısınız? Bunu yüksek sesle kabul edecek misin? Bir şekilde hırslı olduğunuzu kabul etmek, acımasız olduğunuzu söylemekten yalnızca bir adım geride görünüyor – ama bu doğru değil. Bazı insanların sadece büyük hırsları vardır. Ve ne yazık ki, bu tip olmak bazen kötü baskı alır. Ama gerçekten acımasız ve zirveye çıkmak için diğerlerinin üstüne çıkmaya tamamen kararlı değilseniz, aslında yüksekleri hedeflemek ve yüksek seviyede çalışmak potansiyelimizin sağlıklı bir şekilde yerine getirilmesidir. ve şimdiki hırslar – nereye gidiyorsunuz, nereye gitmek istiyorsunuz ve oraya vardığınızda ne yapmak istiyorsunuz. Yaklaşan bir iş görüşmeniz varsa, kendinizi mükemmel bir şekilde hazırlayabilmeli ve bunu atlatabilmelisiniz (hazırlığı ciddi bir niyetle yapın). Daha ileri gitmek istediğiniz bir işteyseniz, şimdi planlarınızı oluşturmanın tam zamanı. Birçoğunuz önümüzdeki birkaç hafta içinde kendinizi daha uzun süre ve daha sonra çalışırken bulacaksınız, ancak çabalarınız buna değecek. Evrak işlerinde ve prosedürlerde çıkmaza girmeyin. Bir sonraki kariyer hamleniz hakkında birisiyle konuşmanız gerekiyorsa, sohbet etmek için randevunuzu almanın tam zamanı. İş becerilerinizi geliştirmek için çalışmak istiyorsanız, kursa kaydolmak veya kursa başlamak için ideal bir zamandır. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Merkür’ün şimdiki hareketi sizin için iyi bir haber. Son zamanlarda alabileceklerinize sahip olduğunuzu hissediyorsanız, ufkunuz genişlemek üzere ve bir mola vermek üzeresiniz! Geçtiğimiz birkaç haftanın yoğunluğu, Merkür haritanızın yoğun bir bölümünde olduğu için gerçekleşti. Şimdi Merkür hareket ediyor, hayat gevşemek üzere. Etrafınızdaki insanlar rahatlamak üzere. Artık ağzınızı her açtığınızda karanlık ve/veya korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda değilsiniz. Son birkaç haftayı başınız ağrıyana kadar yoğun sorunlarla uğraşarak geçirdiyseniz, arkanıza yaslanın ve devam edin. Öğrendiğiniz her şeyi düşünmenin zamanı geldi – bu, başkalarıyla fikir alışverişinde bulunmanın zihninizi genişleteceği ve size kendiniz ve İçinde Yaşadığımız Dünya hakkında her türlü harika şeyi öğreteceği dört haftalık bir dönemin başlangıcıdır. Bir yolculuğa çıkmak üzereyseniz, kozmos ile mükemmel bir zamanlama içindesiniz. Arka bahçenizin ötesindeki kelimeye gerçekten zihninizi açan bir yolculuk olabilir. Bir eğitim veya kişisel gelişim kursuna başlamak üzereyseniz aynen öyle. Sanki biri size beyninizde daha önce hiç kullanmadığınız yeni bir alan gösteriyor gibi. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bazen insanlarla yüzeyde gezinmek kolaydır. Kim zaman zaman aldatıcı konuların üzerinde parlamaz? Ve bazen zor soruları sormamız, zor konularla yüzleşmemiz ve hatta kaçınmayı tercih ettiğimiz araştırma sorularını yanıtlamamız gerekir! Ve umarım buna değecektir! Konuşmanın sadece çok sıcak hava olabileceği göz önüne alındığında, inanılmaz derecede geçerli ve hayat değiştiren konuşmaların da olabileceği şaşırtıcı. Bir başkasının söylediği bir şey, kendimiz ya da yaşam ve önceki yaşam hakkında derin ve karanlık bir gerçeği fark etmemizi sağlıyor! Tüm bakış açımız değişir. Önümüzdeki birkaç gün ve hafta boyunca, konu sizi endişelendiriyor diye derin ve anlamlı sohbetlerden geri adım atmadığınızdan emin olun. Sırf derin diye bir şeyden korkma. Biraz ‘tabu’ gibi gelen bir konuyu ele almanın, her şeyi çok daha geniş bir perspektiften görmenize nasıl yol açabileceğine şaşıracaksınız. Daha az ezoterik bir düzeyde, seks ve paranın artık kafa boşluğunuzun çoğunu kaplamasını bekleyebilirsiniz. Maaşınızı veya ipoteğinizi yeniden müzakere etmek istiyorsanız, en azından endişelerinizi gidermek için iyi bir zaman. Romantik olarak, siz ve eşiniz yüzeye göz atıyorsanız, birlikte daha derine inmeyi bekleyin. Mahrem meseleler hakkında konuşmak bir şekilde paradoksal ve aynı zamanda daha zor ama daha kolay olacak. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Peki aşk hayatın nasıl? Son zamanlarda üzerinde fazla düşünmediyseniz, zihnin ve konuşmaların gezegeni Merkür Aşk Bölgenize girerken bu durum değişmek üzere olabilir. Genel olarak, çok çalışıyorsanız ve aşk hayatınızı rayına oturtmaya çalışıyorsanız, bu sizin için çok iyi bir haber. Merkür’ün Aşk Bölgenize girmesi, hayatın sıradan detayları ve rutinlerinden ziyade Aşk ve Hayatınızdaki Önemli Diğerleri hakkında düşünmenizin daha muhtemel olduğu birkaç haftalık bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Bağlıysanız ve siz ve partneriniz ‘sorunlar’ yaşıyorsanız, şimdi konuşmak için mükemmel bir zaman. Flört halindeyseniz ve ilişkinizin nereye gittiğini tartışmak istiyorsanız, bu aynı zamanda ideal an, bu yüzden günü yakalayın (önümüzdeki birkaç hafta içinde bir noktada). Ve eğer bekarsanız, hafifçe ve etkili bir şekilde flört etme gücünüz arttı, o yüzden dışarı çıkın ve ekstra kabarcıklı kişiliğinizi paylaşın. Şimdi ne yaparsanız yapın, mümkünse ortaklaşa yapın – önümüzdeki dört hafta boyunca, iki zihin kesinlikle bir zihinden daha iyidir. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

yay burcu

Umarım son birkaç hafta içinde çok eğlenmişsinizdir – çünkü şimdi ara verme zamanı gelebilir! Eğlenmek için zamanlar vardır ve evinizi (ve hayatınızı) düzene sokmak için zamanlar vardır. Bil bakalım şu an hangi döngüdesin? Bu şekilde ifade edin – Merkür’ün şimdi 6. Günlük İş ve Sağlık Evinize taşınması, önümüzdeki birkaç hafta içinde daha az parti yapmayı ve daha fazla çalışmayı bekleyebileceğiniz anlamına geliyor. İyi haber şu ki, işlerin biraz kaymasına izin veriyorsanız – belki çok fazla eğleniyorsunuz, belki bir romantizm ya da bir çocuk çok fazla zamanınızı alıyorsa – işlerin kaymasına izin veriyorsanız , artık hayatın küçük ayrıntılarıyla ilgilenmeye geri dönmeniz için gereken zamanı ve boşluğu bulmayı bekleyebilirsiniz. Masanı temizle! Bu aynı zamanda 6 veya 12 aylık bir plan yapmak için de harika bir zaman, eğer işiniz buysa. Kesinlikle planlama yeteneğiniz yüksek, bu yüzden biraz daha az kaotik bir hayat yaşamanız gerektiğini biliyorsanız, boşa harcamayın. Parçalayın – ne yapmanız gerekiyor, ne yapmak istiyorsunuz ve bunu ne zaman uygun bir şekilde yapabilirsiniz? Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Ev hayatınız, nerede yaşamak istediğiniz ve ailenizle aranızdaki sorunları nasıl çözeceğiniz konusunda uzun uzun düşünmeniz gereken bir döngüden yeni çıktınız. Ama şimdi her şey değişti! Ve iyi haber şu ki, sizi daha mutlu ve eğlenceli fırsatlara daha açık hissettirecek daha iyiye doğru bir değişiklik olmalı. Hayatın daha eğlenceli hissetmesi gereken, komik tarafı daha kolay görebileceğiniz ve zevkin aklınızdan geçtiği yeni bir döngüye giriyorsunuz. Haritanızın şu anda uyarılan kısmı, (a) kendinizden keyif aldığınız ve (b) kendinizi ifade ettiğiniz kısımdır. Son haftalarda biraz fazla evde kaldıysanız, şimdi Eğlence Şapkanızı yeniden giymenin tam zamanı. Bazılarınız son bir ayda yapacak çok ağır düşüncelere sahip olacaksınız – umarım ihtiyacınız olan tüm sonuçları çıkarmışsınızdır ve şimdi kendinizden ve düşüncelerinizden biraz daha keyif almaya başlayabilirsiniz. Yaratıcı bir projesi olan herkes, yeteneklerinizin akmaya başlamasını bekleyebilir. Tüm ilişkilerinizde, kendinizi hafif ama net bir şekilde ifade etmeyi daha kolay bulacağınız gibi, başkalarıyla iyi geçinmeyi çok daha kolay bulacaksınız. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Merkür nereye gidiyorsa, aklımız da onu takip ediyor – sizin için Merkür, haritanızın tamamen eviniz, aileniz ve temelleriniz ile ilgili kısmına geçiyor. Önümüzdeki haftalarda sizin için geçmişinize gerçek veya mecazi bir yolculuk var. Bazıları için, sizi daha önce bulunduğunuz bir yere geri götüren ya da geçmişinizden birini gören gerçek bir yolculuk sayesinde olacak, ancak bazıları için geçmişinizden biriyle karşılaşarak ve / veya yeniden bağlantı kurarak teşvik edilen zihinsel (kafa) bir yolculuk olacak. Şimdi canlanan hatıralara bakın ve geçmiş olayların bugün hayatınızı nasıl etkilediğini görün. Geçmişteki bir şeyi unutmanız veya dün ile bugünü uzlaştırmanız gerekiyorsa, kendinize ihtiyacınız olan zihinsel molayı verdiğiniz sürece bunu yapmak daha kolay olacaktır. Az önce nerede olduğunuza ve nereye gittiğinize bakın. Ev ve aile de artık aklınızı her zamankinden daha fazla meşgul edecek. Ailenizden istediğinizden daha fazla uzaklaştıysanız, şimdi tekrar iletişime geçmenin ideal zamanı. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Umarız sohbet etme havasındasınızdır ve görülecek çok sayıda insanın ve hatta gidilecek yerlerin olduğu için mutlusunuzdur. Önümüzdeki haftalarda Merkür Üçüncü Evinizde gezinirken, yeni insanlarla tanışmayı, muhtemelen bazı hızlı geziler yapmayı ve/veya komşularınızı biraz daha iyi tanımayı bekleyebilirsiniz. Ayrıca, kardeşlerinizle iletişiminiz koptuysa, bir araya gelmek ve kaybedilen zamanı telafi etmek için daha fazla fırsat olmalı. Merkür’ün bu geçişi ayrıca size daha fazla zihinsel çeviklik verir – ertelediğiniz yazılı bir projeniz veya göreviniz varsa, şimdi içine atlayın, çünkü kelimelerin daha kolay geldiğini göreceksiniz. Genel olarak, iletişimler, konuşmalar, e-postalar, metinler ve telefon görüşmeleri çok zamanınızı alacak ve hayat daha sorunsuz (ve hızlı) akacaktır çünkü artık herkesle konuşmayı çok daha kolay bulacaksınız. Kendini ifade et. Önemli kararlar vermenin zamanı değil ama bilgi toplamak için harika bir zaman. Merkür’den bahsetmişken – şimdi yaklaşmakta olan Merkür retrosunun gölge öncesi aşamasındayız.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir