09.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünün Yengeç Burcundaki Hilal Ay, Balık’taki Jüpiter/Neptün kavuşumu ile uygun bir bağlantı oluşturmaya başlıyor. Bu, rüyalarınızda veya iyi şansın diğer sembolik onaylarında anlam bulmak için çaba sarf etmek için harika bir gün. Üzerine inşa etmek için çok meşgul olduğunuz tüm bu büyük fikirlere odaklanarak sadece birkaç dakika harcamaktan kazanılacak çok şey var. Umutlarınız ve dilekleriniz söz konusu olduğunda gökyüzü gerçekten sınırdır. İşleri nasıl başaracağınız konusunda endişelenerek çok fazla zaman harcamayın. Bugün hayal kurmak için güzel bir gün.

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Birçok insan için yatakta geçen bir gün, genellikle kimse tarafından görülmediği bir gün anlamına gelir. Bununla birlikte, sizin için yatakta bir gün, doktorun emrettiği gibi olabilir. Direniş basitçe teslim olana kadar zorlamaya devam etmek senin doğanda var ama belki de silahlarını bırakmanın ve çok ihtiyaç duyduğun dinlenmeyi yakalamanın zamanı gelmiştir. Enerjini başka bir gün savaşmak için sakla. Sonuçta, herkesin bir güne ihtiyacı var.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

İhtiyacı olan bir arkadaşın gerçekten bir arkadaş olduğu söylenir ve bugün bunu gerçekten test etmeye çalışan bazı insanlar var. Arkadaşların dikkatsiz sözleri ve davranışları, hizmet etmek için neden bu kadar uğraştığınızı merak etmenize neden olabilir. Ama dikkatlice dinleyin: anlamsız sözlerin altında bazı ciddi mesajlar vardır. Çoğu insan yardıma ihtiyacı olduğunu kabul etmekte zorlanır. İyileşmeyi kolaylaştırmak için anahtarı elinizde tutuyorsunuz.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Mali durumunuzun neden bu kadar dalgalandığını merak ediyor musunuz? Gerçekten neye ihtiyacınız olduğuna dair karışık mesajlar verdiğiniz için olabilir mi? Bugün başkalarına nasıl göründüğünüzü düşünmek için iyi bir gün. Her şeyi güzelce bir araya getirdiğinizi düşünürken, taahhütlerinize karşı tavrınız aksini gösteriyor. İnsanlar, umursamadığınız zaman kolayca başlayabilir ve onlara ne kadar ihtiyacınız olduğunu anlamadan önce bir mil koşarlar.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Büyük şair William Butler Yeats bir keresinde bizden rüyalarımıza yumuşak bir şekilde basmamızı istemişti. Ancak bugün, başkalarından da sizin için aynısını yapmalarını isteyeceğiniz gün. Ve gerçekten, meyve vermeleri için korunması ve beslenmesi gereken bazı büyük hayalleriniz var. Bazı insanlar kötü bir ruh halinde olduğunuzu düşünebilir, ancak çoğu insan kutsal ve kişisel alanınızı eşi benzeri olmayan bir kararlılıkla koruduğunuzu anlayacaktır.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Sezginiz yüksek alarmdayken, sadece etrafınızda olup bitenleri gözlemlemekle yetindiğiniz için affedileceksiniz. Alt akıntıların tehlikeli olduğunu hissediyorsunuz ve uçuruma çekilme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunuzu biliyorsunuz. Ancak paranoyak olmaya gerek yok: dikkatli olun ama unutmayın ki her gölge bir öcü saklamaz. Karmaşık duygularınızla oturmak ve sonraki hareketlerinizi düşünmek için iyi bir gün.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Artık yardımınıza ihtiyacı olan kimse kalmadığında ne yapmalısınız? Kendine odaklan! Evet bu doğru, seni mutlu eden bir şey yap. Daha da iyisi, eğlenmek yerine yapmanız gerektiğini düşündüğünüz her şeyden zihninizi uzaklaştırmak için cazibe, iyi müzik ve mükemmel yemeklerle dolu bir akşamda birinin size katılmasını sağlamak için çekiciliğinizi ve ince ikna edici tekniklerinizi kullanın. Devam edin, bir tatil kazandınız!

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Çevrenizdeki insanlar kavgacı ruh hallerindeyken, herkesin yaralarına bakmak için bu kadar çok zaman harcamanıza şaşmamalı. Başkalarının sizden çok şey beklediğini hissedebilirsiniz. Bu ne kadar doğru olursa olsun, kendinizi faydalı ve gerekli hissetmeniz önemlidir. Görmezden gelmek sadece suçluluk ve pişmanlık duygularına yol açacaktır. Kimse sizden yardım istemezse, ilk teklif eden siz olun. Nasıl ödeyeceğine şaşıracaksınız.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Muhtemelen bunu duymaktan bıktınız ama gerçekten daha fazla dışarı çıkmanız gerekiyor. Tanıdık bir ortam sizi yalnızca boğar ve kesinlikle hiçbir şey yapmamanıza neden olur. Dışarı çık ve karış. Yeni insanlarla tanışın ve yeni şeyler deneyin. Fırsatlar sizi bulamayacak – kendinizi doğru insanlar tarafından görülmeli ve duyulmalıdır. Ne için bekliyorsun? Bir öğle yemeği hazırlayın, rahat ayakkabılar giyin ve bir maceraya hazırlanın.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Ne istersen yapmaya ve gitmek istediğin yere gitmeye alışmış olabilirsin ama önümüzdeki birkaç hafta yakın çevrene odaklanman için. Kaçındığınız o küçük ev işlerinin stokunu almak için bugün kullanın. Onarımları kendi başınıza yapma becerisine veya eğilimine sahip değilseniz, size yardım edecek birini bulmakta yanlış bir şey yoktur. Ama bir başlangıç yap. Bu geniş yapılacaklar listesinin sonuna ulaşmanın tek yolu bu.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Genelde keskin olan iş anlayışınız, işlemler tamamen durma noktasına geldiğinde sizi terk etmiş gibi görünebilir. Daha da kötüsü, sizden sorunlarını karşılıksız çözmenizi isteyen aşırı duygusal insanlar için bir mıknatıs gibi görünüyorsunuz. Bunlar en zorlu türden sinir bozucu sorunlar gibi görünse de, size gerçekten ihtiyacı olan insanlara hizmet etme fırsatı verir. Sabırlı olun ve hepsinden önemlisi nazik olun.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Yapmak istemediğin bir şeyi sana yaptırmak zor olabilir ama önümüzdeki birkaç gün bunu bir sonraki seviyeye taşıdığını göreceksin. Doğru olduğunu düşündüğünüz şeye bağlı kalmakta yanlış bir şey yok, ancak başkalarına işbirliği yapmak zorunda olmadığınızı göstermekten başka bir nedenden dolayı zor olabileceğinizin farkında olun. Takım oyuncusu olmanın herkes için başarı olasılığını artırdığını unutmayın.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Jüpiter ve Neptün ve Venüs ile kendi burcunuzda yüceldiğiniz için şanslısınız! Bu sadece 166 yılda bir gerçekleşen bir olaydır. Bu, parıldamak ve ilham vermek için gezegensel enerjilerden yararlanmanız için harika bir fırsat. Göz ardı edildiğini veya dışlandığını hissettiyseniz, o zaman bu, nezaket ve şefkatin geleceğin yeni dalgaları olduğunu gösterme şansınız. Parla, sevgili Balık, parla ve herkesin görmesi için ışığını yüksek tut.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir