08.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Bugün ilişkinizde biraz gerginlik olacak, bu da öğle yemeği saatinde gözünüzü korkutacak. Bu bir arkadaşlığa atıfta bulunabilir, ancak en çok romantik ortaklar için önemli olacaktır. Öğle yemeğinden öğleden sonraya kadar bu gerilimde bir yumuşama olacak ve işler sorun başlamadan öncekinden daha olumlu görünmeye başlayacak. Bu, bu akşamı eşinize daha da yakınlaşmak ve daha da derin bağlantı kurmak için harika bir zaman yapar.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Bugün ilişkilerinizde, özellikle de arkadaşlıklarınızda çok fazla enerji var. Ayrıldığınız kişilerle barışmak, bağları güçlendirmek ve uzaktakilere ulaşmak için iyi bir zaman. Ayrıca yeni arkadaşlar edinmek için harika bir gün, olası yeni bağlantılar ve tıkladığınız herkes için dikkatli olmalısınız. Bu potansiyel arkadaşlık dizilerini takip edin, harika şeylere yol açtılar.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

İkizler, bugün daha az katı olmaya çalışın, özellikle de başkalarını nasıl gördüğünüz ve sizden farklı olanlara karşı ne kadar hoşgörülü olduğunuz konusunda. Hepimizin farklı olduğunu ve herkesin seninle aynı fikirde olmayacağını kabul etmelisin. Farklılıkların olumlu şeyler olduğunu ve birbirimizden öğrenebileceğimizi anlayın. Başkalarını hızlı bir şekilde anlamak ve değerlendirmek için doğal bir yeteneğiniz var, şimdi bunu daha da ileri götürmeniz ve sabrınızı bulmanız gerekiyor.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bugün enerjiniz düşük olabilir ve bakış açınızın çarpık olduğunu görebilirsiniz. Bu zor olacak, çünkü üstesinden gelmek için uzun bir listeniz var ve biraz pozitif enerjiye ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan bu diğer bakış açısını kazanmak için, işe başlamadan önce biraz eğlenin ve işiniz bittiğinde bir mola için biraz zaman ayırın. Bu size denge getirecek ve iş yüküyle daha kolay yüzleşmenize yardımcı olacaktır.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

İletişiminizdeki enerji bugün kapalı ve ne demek istediğinizi söylemekte ve amacınızı anlatmakta zorlanacaksınız. Net olduğunuzu düşündüğünüzde bile, başkaları sizi anlamakta zorlanacak ve sözleriniz muhtemelen yanlış anlaşılacaktır. Bu enerji geçerken kendinize ve ne yaptığınıza odaklanmaya çalışın. Enerjiniz kapalıyken konuşmalarda çok sesli olmaya çalışmayın. İşler daha sonra çözülecek ve söylemeniz gerekeni söyleyebilirsiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Bugün kendinizi içine kapanık hissedeceksiniz ve dış dünya ve diğer insanlar tarafından rahatsız edilmek istemeyeceksiniz. Bu içe dönük enerji, çeşitli farklı yönlere yönlendirilebilir, ancak en iyi şekilde, iş konularına odaklanırsanız kullanılır. Bu alanda yapacak çok işiniz var ve bugün proaktif olabilirseniz, daha sonra için kendinize biraz pozitif enerji depolarsınız. Şimdilik kendinizden uzaklaşın ve daha sonra daha güçlü görünün.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bugün iş hayatınıza karşı rahat bir tavrınız var, ancak çok fazla gevşememeye ve prosedürlerden vazgeçmemeye dikkat edin, herkes sizin kadar dürüst ve güvene layık değildir. Bu konuda ne kadar rahat olmak isteseniz de, her şeyi kitabına göre yaptığınızdan emin olun. Yazılı anlaşmalar yapın yoksa birinin sözünün hiçbir şey ifade etmediğini görebilirsiniz. Kayıtsız olmak ve kuralların kaymasına izin vermek iyi sonuç vermeyecektir, bu yüzden dikkatli olun.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Bugün evinizdeki karmaşık durum, iş bazlı görevler için size yüksek enerji getiriyor. Bugün çok şey yapabileceksiniz ve süper üretken olacaksınız, kendinizi tatmin ve başarılı hissetmenizi sağlayacak. Bunu yaparken, iş hayatınızda büyük bir şeyin yolunuza çıktığının farkında olun, bu yüzden biraz enerjiyi bir kenara bırakın. İleriye bakmaya devam edin ve yakında ufkunuzda büyük bir şeyin parıltısını göreceksiniz.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Son zamanlarda ilişkinizde bir şeyle yüz yüze geldiniz. Belki eşiniz bir sorunu dikkatinize sunmuştur ya da belki siz bir şey bulmuşsunuzdur. Her ne ise, bu size bazı değişiklikler yapma imkanı bırakacaktır. Kendinize ve eşinize karşı dürüst olmanın zamanı geldi ve gündeme getirmek istediğiniz bir şey varsa, şimdi tam zamanı. Bunu olumlu değişiklikler için altın bir fırsat olarak görün.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Evinizde bugün karmaşık bir enerji var ve bu nedenle size en yakın olanlarla hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. En yakınınızın ve en sevdiklerinizin ne istediğinizi ve nasıl hissettiğinizi bilmesini bekliyorsanız, onların akıl okuyucu olmadıklarını bilin. Onlara şu anda kalbinden geçenleri söylemek zorunda kalacaksın. Kimsenin ipuçlarını tahmin etmesini veya almasını beklemeyin. Nasıl hissettiğinizi ve ne istediğinizi heceleyin.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Bugün hem kendinizde hem de çevrenizdekilerde bazı yüksek duygular olacak. Bu yüksek duyguların yanı sıra bazı yeni olasılıklar da olacak ve bunlardan yararlanmak için o yüksek duygu ve hassasiyetlerle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Önünüzdeki kapıları açmak için dengeli bir tutuma ihtiyacınız var, ancak yolu başkaları için sorunsuz hale getirmek için en çok kalbinizde nezakete ihtiyacınız olacak.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Bugün ev hayatınızda ve aile hayatınızda akıcı sular var. Size en yakın olanlarla vakit geçirmekten keyif alacak, hatta sık görmediğiniz aile üyeleriyle kendinizi rahat hissedeceksiniz. Bu bekar Balıklar için, aile üyeleriniz tarafından devam eden bazı çöpçatanlıklar olabilir. Bunu reddetme, ama açık yürekli ol. Bazen ailen senin için en iyisini bilir, o yüzden bir şans ver. Nereye götürebileceğini asla bilemezsin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir