07.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Geçmişinizden bir şey bugün kendinizden şüphe duymanıza neden oluyor ve bu kendinizi oldukça savunmacı hissetmenize neden olabilir. Kendi tarafınız olarak gördüğünüz şeyi zorlama dürtüsüne karşı koyun, çünkü bu sizi yalnızca suçlu ve şüpheli gösterecektir. Unutma, algı her şeydir. Bunun yerine rahatlayın ve olduğunuz gibi devam edin, karakteriniz parlayacak ve diğerleri sizin tarafınızı görecek, o zaman bunu arkanızda bırakabilirsiniz.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Bugün biri sizi kıracak, üzecek ya da başınızı belaya sokacak ve bu, enerjinizin dengesini bozacak ve duygularınızı serbest düşüşe sokacak. Ancak bunu tamamen olumsuz bir şey olarak görmeyin, deneyimden dersler çıkarabilir ve sizinle birlikte ilerlemek için güç kazanabilirsiniz. Bunda olumlu olanı bulun ve bunun sonucunda geliştiğinizi hissedin. Her durumda öğrenilecek bir ders vardır.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Son zamanlarda bazı şeyler seni fikrini söylemekten alıkoyuyor, ama bugün bu şeyler eriyip gidecek ve adım atıp nasıl olduğunu anlatmakta özgür olacaksın. Bu şansı, birine nasıl hissettiğinizi söylemek ve rekoru ihtiyacınız olan yere koymak için kullanabilirsiniz. Gurur sizi dürüst olmaktan alıkoyuyorsa, bırakın ve bir inanç sıçraması yapın. Daima diğer kişinin duygularını göz önünde bulundurun, ancak bunu daha fazla içinizde tutmayın.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bugün yüksek bir yanlış anlama olasılığı var ve durumlar ve iletişim kolayca orantısız hale gelebilir. İşleri kontrol altında tutmazsanız, küçük sorunlar başkaları tarafından büyük sorunlar olarak görülebilir. Şu anda bununla başa çıkmanın en iyi yolu, başkalarından ve kendinizden uzakta zaman geçirmektir. Temastan kaçınarak, tartışmalardan kaçınıyorsunuz. Çevrenizdeki enerji yakında yatışacak ve bağlantılarınızın daha sosyal tarafına devam edebilirsiniz.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Söylenti değirmeni bugün başladığında, özellikle iş yerinde, taraf seçmeyin veya katılmayın ve dedikodunun arkasındaki gerçekleri bilmeden herhangi bir karar vermeyin. Neler olup bittiğine tepki vermeden önce hikayenin tamamına ve her yönden ihtiyacınız var. Küçük kulaktan dolma bilgiler sizi bilgilendirecek kadar iyi değil, gerçeklere ve bilgilere ihtiyacınız var. Sabırlı olun, işin gerçeği yakında ortaya çıkacak ve sonra ne yapacağınızı bileceksiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Finansal hayatınızda işler iyi gidiyor ve paranız bugün olumlu bir dönüş yapacak. Ancak, paraya karşı doğru temel tutum olmadan, her şey kolayca tekrar yanlış gidebilir. Mali durumunuza yaklaşımınız üzerinde çalışmak için biraz zaman ayırın ve yerinde iyi alışkanlıklar edindiğinizden emin olun. Kötü alışkanlıkları bırakın ve daha parlak bir finansal geleceği dört gözle bekleyin. Şimdi küçük bir çalışma daha sonra büyük ödüller getirecek.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Son zamanlarda, zaman zaman manyak ile sınırlanan yüksek bir enerjiye sahip olabilirsiniz. Bugün, bu hemen sakinleşecek ve insanları ve durumları daha net görebileceksiniz. Hayatınızda bir şeyleri daha çok temellendirebileceksiniz ve bir süredir sizi rahatsız eden sorunlara çözümler bulacaksınız. Yaratıcı yönünüzün şimdi liderliği almasına izin verin ve her şey olumlu olacak. Fırtınadan geçtiniz ve şimdi sükunet burada.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Venüs, bugün ilişkileriniz için size son bir enerji patlaması gönderecek, bu enerjiyi bir bağlantıyı derinleştirmek veya yeni bir bağlantıya girmek için kullanabilirsiniz. Hayatınızın bu alanındaki her şey senkronize olacak ve yıldızlarda yazılı görünen şeyler gibi ezici bir kader hissine sahip olacaksınız. Bu duyguyla gidin ve inanın, yolunuz önünüzde açılıyor. Onu yürümenin zamanı geldi.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Bugün evinizdeki enerji, içinizdeki bazı duygusal düğmelere basıyor. Duygularınız konusunda aşırı hassas ve kenarda olabilirsiniz ve tepki vermeden veya herhangi bir karar vermeden önce bunu göz önünde bulundurmalısınız. İlişkinizde harekete geçmeye zorlanacaksınız, ancak bu ne anlama geliyorsa, eylemlerinizin olumlu olduğundan ve olumlu bir sonuca ulaştığından emin olun. Sadece kendinizi hazır hissettiğinizde harekete geçin veya karar verin, acele etmeyin.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Bugün evinizdeki enerji, duygularınız yükselirken, duygularınızın her yerde inişli çıkışlı olmasına neden oluyor. İyi haber şu ki, bu yüksek duygu durumu, yaratıcılığınızın öne geçebileceği ve yaratıcı düşüncenizin itici güç olmasına izin verebileceğiniz anlamına gelecek. Bunun olmasına izin verin ve onunla devam edin, ilginç bir yere götürebilir. Şu anda belirli insanlardan kaçınmanız gerekiyorsa endişelenmeyin. Senin için doğru olanı yap.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

İşler son zamanlarda yoğun ve hatta zaman zaman kaotik olabilir, ancak bugün her şey sakinleşecek ve gününüz daha sorunsuz geçecek. Son zamanlarda kaosun ortasında birçok olumlu şey oldu ve fırsatlar ortaya çıktı. Bunlara tutunun ve yanınızda taşıyın. Bugün, organize olmaya ve olanaklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Olumluları geleceğe taşıyın ve olumsuzları arkanızda bırakın.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Enerji bugün finansal hayatınıza girmeye başlıyor ve daha iyi bir finansal gelecek için kendinizi düzenlemeye başlayabilirsiniz. Para sağlığınız için bazı planlar yapın ve tasarruf etmenin ve gelirinizin sizin için çalışmasını sağlamanın yollarına bakın. Bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa tecrübeli ve bilgili birine gidin, bir uzmana sorun. Aile üyeleri tavsiye vermeye çalışabilir, ancak iyi niyetli olsalar bile yanlış ipuçlarını dinlememeye dikkat edin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir