06.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Taze ve yeni başlangıçlar söz konusu olduğunda, son günlerde bu alanda göksel bir desteğiniz oldu. Uğraştığınız tüm bloklar, gecikmeler veya engeller de yakında dağılmaya başladı. Henüz hissetmiyorsanız, rahatlayın, yolunuza çıkan çok güzel şeyler var. Şimdilik, sizi bölgeye sokan ve zihninizi doğru tutmanıza yardımcı olan küçük günlük ritüelleri uygulayın. Her türlü medya veya bilgi söz konusu olduğunda, sizi iyi hissettirmiyorsa silin.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Beklediğiniz rahatlama nihayet geldi, artık koruyucu gezegeniniz Balık burcunda. Hayat sana son zamanlarda güllük gülistanlık gibi gelmedi ama her şey değişmek üzere. Sosyal hayatınız, en yakın bağlantılarınız, gruplarınız ve topluluk ağlarınız söz konusu olduğunda, yoksun kaldığınız destek artık kullanılabilir hale geliyor. Hayatın diğer alanlarında bazı zorluklar yaşıyor olsanız da, şimdi size gelenlere yaslandığınızdan emin olun.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Kariyeriniz, itibarınız ve büyük yaşam planlarınız söz konusu olduğunda, çarpıcı bir konumdasınız. Balık burcunda birikmiş gezegenlerle, aslında size akan fırsat seli karşısında oldukça bunalmış olabilirsiniz. Şu anda herkes sizden bir parça istiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bir yandan, bu ilerleme için çok faydalı olabilir. Öte yandan, kendinizi yorgun ve bitkin hissediyorsanız, neyin anlamlı olduğuna odaklanarak birkaç sızıntıyı kapatmanız gerekebilir.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Akşam gökyüzüne baktığınızda, Hilal’in harika varlığını göreceksiniz. Eski zamanlarda, bu her ay kutlanan bir şeydi. Yeni başlangıçların vaadi sizin için hala hızlanma aşamasındayken, bugün kesinlikle hiçbir şey yapmak istemeyecek olabilirsiniz. Bu durumda, normal yükümlülükleriniz dışında meşgul olmayı en aza indirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Dinlenme, hayal kurma ve gençleşme zamanı, enerjiniz daha iyi olduğunda yeniden odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Önemli ilişkilerinizin son zamanlarda baskı testinden geçtiği bir sır değil. Bu yolda bir süre daha seyahat etmeye devam edecek olsanız da, iyi haber şu ki son zamanlardaki kayalıklar azalmaya başlayacak. Mars Satürn’ü geçtiğine göre, kimin daha uzun süre sizin çevrenizde kalacağı ve kimin kalmayacağı konusunda bazı seçimler yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Önünüze çıkan harika bir astroloji var, bu yüzden diğer insanların sizi yavaşlatmadığından emin olun!

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Bekar ya da sevgilinizin olması fark etmez, şu anda mümkün olan en romantik yıldızlardan bazılarına sahipsiniz. Genel olarak, bunun her türlü bağlantı, destek ve birliktelik için kesinlikle muhteşem bir dönem olmasını bekleyebilirsiniz. İster işte ister özel hayatınızda olsun, çevrenizdekilerden en iyisini bekleyebilir ve en iyisini alabilirsiniz. Ay bugün profesyonel bölgenizi gezerken, nimetler ve faydalar aldığınız iş yerinde olabilir.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Gökyüzü şu an süper – tatlı, tıpkı yoğun sezondaki çilekler gibi. Bununla birlikte, ödülden payınızı alamayabilirsiniz. Neden böyle, diye sorabilirsiniz! Pekala, şu anda, yukarı bakıp her şeyin sizin için ne kadar iyi olduğunu görmek için çok meşgulsünüz. Ve biliyor musun? Gökyüzü onların daha iyiye gittiklerini gösteriyor! Bu yüzden mutlu ya da tatmin olmak için tek bir şeyi beklemeyin. Tüm küçük şeyleri takdir etmeye başlayın ve siz farkına bile varmadan, büyük şeyler oluştururlar!

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Birden fazla şekilde rahat bir nefes alıyor olmalısınız! Son olarak, koruyucu gezegeniniz Mars, Satürn’ü geçti, bu da yaşamın – özellikle evde – zor veya ağır hissettiren alanlarının sona ereceği anlamına geliyor. Kısa süre sonra Mars eğlence, uçarılık ve neşe dolu evinize girecek. Gerekirse, bugün, kaybedilmiş uçları, zor duyguları veya sorunları bir araya getirin, böylece gereğinden fazla oyalanmazlar. Mutlu olacak çok şeyin var, bu yüzden kin tutmayın.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Hayat senin için daha iyi ve daha iyi olmaya devam ediyor. Pekala, umarım öyledir! Astrolojik olarak, mutluluk kaynağınız ev hayatınız ve nimetler artmaya devam ediyor. Onlar varken tadını çıkarın! Bir partner veya çocuklarla kanepede Netflix ve kucaklaşma. İçinizi ısıtacak bir deneyim yaratan mutlu anların hepsi sizindir. Eğlenme vaktin yakında gelecek, o yüzden şu anda sahip olduğun cennetsel ev içi hislerinin tadını çıkar.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Şu anda yoğun bir şekilde özel bir aşamada olmanız muhtemeldir. Bunun nedeni, tüm gezegenlerin güneş burcunuzun ay altı sektöründe olmasıdır. Belki de mumları her iki uçta da yakıyorsunuz, kişisel veya finansal bir hedefe ulaşıyorsunuz. Belki de sadece ev hayatınızın sunduğu en iyi şeyin tadını çıkarıyor ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçiriyorsunuz. Her ne ise, bugün dış dünyevi hırslarınız veya arzularınız için havasında değilseniz, kendinize fazla yüklenmeyin.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Şu anda büyük bir başarı ve/veya rahatlama duygusu hissediyor olabilirsiniz. Bu kısmen, Mars’ın kişisel gezegeniniz olan Satürn ile birleşmesinin üstesinden gelmesiyle ilgili olabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca dinlenmeniz, toparlanmanız ve kendinize yetişmeniz gerekebilir. Son olayları nasıl dönüştürebilir ve bunları finansal durumunuza ve gelirinizi artırmaya nasıl odaklayabilirsiniz? Bu, bir sonraki mücadeleniz olabilir, ancak emin olun, üstesinden geldiklerinizden çok daha kolay olacak.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Umarım her tatlı anın tadını çıkarırsınız, her zevkin tadını çıkarırsınız veya yolunuza çıkan her nimetten yararlanırsınız! Şu anda kendin olmak oldukça iyi hissettiriyor olmalı. Bir süredir herkesin gördüğü en iyi astrolojiye sahipsiniz. Değerini biliyor musun? Değilse, gününüzden biraz zaman ayırın ve dinlenin, gençleşin ve yeniden şarj edin. Biraz tatlı bir muamele ya da bir hoşgörü üzerine sıçramak da yoldan çıkmaz. Nimetlerinizi takdir edin ve kesinlikle çoğalacaklar!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir