05.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

VENÜS HAREKETTE;
Venüs aşk, lüks, güzellik ve muhteşem olan her şeyin gezegenidir. Bakalım senin haritana etkisi neler.

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Venüs şimdi on ikinci sırlar ve uyku evinizden geçiyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde herhangi bir noktada sevdiğiniz biri için bazı fedakarlıklar yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız, mümkünse bunu zevkle yapın. Bu Venüs döngüsü, kısmen başkalarının ihtiyaçlarını kendinizin önüne koymakla ilgilidir. Yaptığınız şey için anında teşekkür alamayabilirsiniz, ancak iyi karma eninde sonunda size geri dönüş yolunu bulacaktır. Öte yandan, şimdi kötü karmadan kaçınmak için çok dikkatli olun. Özellikle sizin için gerçekten müsait olmayan biriyle ilişki kurmayı düşünüyorsanız dikkatli olun. Herhangi bir aşk üçgenine dahil olma arzularını bastırın. Açıkça söylememe izin verin: Bir ilişki yaşamadan veya başka bir yere bağlı birini baştan çıkarmadan önce dikkatli olun. Uyarıldın! Benzer şekilde, şu anda romantik bir şekilde karışık mesajlar veriyor veya alıyormuş gibi hissediyorsanız dikkatli olun – bazen bu döngü sırasında NET OLMAK imkansızdır. Aşkla kafan mı karıştı? Sabırlı olmak çok daha iyi. Bu döngüde olmak, bir sonraki Venüs döngüsünün aşk gezegenini kendi burcunuzda gördüğü anlamına gelir. Ve bunun kulağa hoş geldiğini düşünüyorsanız, haklısınız.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Venüs şimdi on birinci dilek ve arkadaşlar evinizden geçiyor. Bu Venüs döngüsü, sizin ve arkadaşlarınızın üzerine biraz sihirli aşk tozu serpiyor. Tamam bu biraz saçma gelebilir ama önümüzdeki birkaç haftaya dikkat edin. İlişkileriniz daha sıcak ve daha güzel hale geldikçe, hangi arkadaşlarınızın ömür boyu tutmaya değer olduğu oldukça açık olmaya başlamalıdır. Sizi kendinizden daha az iyi hissettiren biri, şimdi Noel kartı listenizden çıkarılabilir. Son zamanlarda hayat zor olsa bile, sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak önümüzdeki dört hafta boyunca ekstra ödüllendirici olacak. Çevrenizi genişletme zamanının geldiğini biliyorsanız, yeni insanlarla tanışmayı normalden daha kolay bulmayı bekleyin. Şu anda başarmak istediğiniz bir şey varsa ve bir arkadaşınızın yardımına ihtiyacınız varsa, sormanız yeterli. Seksi ama bekar ve aşkı arıyorsanız, davet edildiğiniz kadar çok partiye gitmek ya da kendinize ait bir parti veya akşam yemeği vermek ve ne olduğunu görmek için ideal bir zaman. Yeni birkaç hafta boyunca, bire bir yerine çok sayıda insanla vakit geçirmek zorunda olduğunuz her yer sizin için en iyisi.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Venüs şimdi onuncu çalışma evinizden geçiyor. Venüs birçok yönden Büyük Çekicidir. Haritanızda göründüğü her yerde, birdenbire kendinizi insanları kendinize çekebildiğinizi, ilerledikçe onları büyüleyebildiğinizi fark ettiğiniz yerdir. Şu anda, çalışma bölgenizdeki Venüs, profesyonel yaşamınızın toparlanmasını bekleyebileceğiniz anlamına geliyor. Ofis politikalarıyla savaşıyorsanız, rahatlayın. İş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle barışçıl anlaşmalara giden yolu müzakere etmenin çok kolay olduğunu bulacağınız dört haftalık bir döneme giriyorsunuz. Alternatif olarak, insanlar kendilerini basitçe size çekilirken buldukları için bu döngüyü daha fazla iş getirmek için kullanabilirsiniz. Birini fikirlerinize yatırım yapmaya ikna etmek istiyorsanız, ertelemeyin. Şimdi konuşmak için harika bir zaman. Düşünüyorsanız veya iş yerinde gerçekten bir romantizm yaşıyorsanız, Venüs’ün onuncu evinizden geçmesi, ilişkinin çiçek açma şansı olduğu anlamına gelir. Haritanızın bu kısmı yaş gezegeni ile ilişkili olduğundan, kendinizi kolayca sizden çok daha genç veya daha yaşlı birine çekilirken bulabilirsiniz.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Venüs şimdi dokuzuncu çalışma, seyahat ve macera evinizden geçiyor. Bir maceraya şurada vahşi maviye doğru yola çıkmak üzereyseniz, yıldızlar gerçekten yanınızda. Eve gelmek için heyecan, eğlence ve birçok mükemmel anı bekleyin. Bir sevgiliyle gidiyorsanız, ikinize de birbirinizi öğreten son derece romantik bir kaçamak olabilir. Bekar olarak bir yere gidiyorsanız ve birisiyle tanışmaya açıksanız, tam olarak bu olabilir. Bu döngü sırasında hiçbir yere gitmiyorsanız, her şey kaybolmaktan çok uzaktır. Bekarlar artık kendilerini şehir dışından birine çekildiklerini görebilirken, çiftler bir an için ilişkilerinden geri adım atıp nereye gittiğinizin ve ne yaptığınızın Büyük Resmini görme şansına sahip olabilirler. Sahip oldukların için minnettar ol. Haritanızın Venüs tarafından uyarılan kısmı aynı zamanda haritanızın zihninizi genişleten kısmıdır. Aşk, romantizm, macera, çalışma ve kişisel gelişim, şimdi ve önümüzdeki dört hafta boyunca sizin için tüm bunları yapacak. Yabancılar ve yakın zamanda şehir dışından veya yurt dışından dönen kişiler de ekstra ilgi göstermelidir.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Venüs şimdi seks, para, yakınlık ve tabulardan oluşan sekizinci evinizden geçiyor. Bu, Venüs’ün en seksi geçişlerinden biridir – bazen çok ince olsa da. Bu, çizelgenizin kıskançlık ve sahiplenme gibi duygularınızı koruduğunuz kısmıdır, bu yüzden bu yönlerden birine eğiliminiz varsa dikkatli olun. Son zamanlarda bu sorunlardan biri veya her ikisiyle zaten mücadele ediyorsanız, önümüzdeki ay bir noktada meselelerin bir noktaya gelmesi beklenebilir. Bir ilişki içindeyken sizi etkileyen bilinçaltı psikolojik kalıpların daha belirgin hale gelmesi muhtemeldir – kendinizi analiz edin ve ne gördüğünüzü görün. Kendine karşı dürüst ol. Birinin çok yakınlaşmasına izin vermekten korkuyor musun? Onları uzak tutmak için hangi taktikleri kullanıyorsunuz? Cinsel olarak, bu aşırı dolu bir ay olabilir – Sekizinci Ev İşlerini Yapmaya karar verirsen ve tabuları yıkmaya karar verirsen, aşırıya kaçmadığından emin ol. Kendi hızınızda gidin. Mali açıdan, grafiğinizin bu kısmı paylaşılan nakitle ilgilidir – önümüzdeki dört hafta zam veya kredi istemek için özellikle iyi bir zamandır.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Venüs şimdi yedinci aşk evinizden geçiyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, Aşk Bölgenizde Aşk Gezegenine sahip olmak, ilişki cephesinde sizin için oldukça iyi bir haber. Venüs haritanızın bu bölümünden geçerken, daha kolay, sade ve basit olmayı bekleyebilirsiniz ve bu tek başına tüm arkadaşlıklarınızı ve ilişkilerinizi anında tatlandıracaktır. Buna, Venüs’ün burada kendinizi ve en sıcak duygularınızı başkalarına ifade etmenin daha kolay olduğu anlamına geldiği astro-gerçeği eklendiğinde ve önümüzdeki dört hafta boyunca çekme gücünüz hakkında bir fikir edinmeye başlayacaksınız. Bekarlar dışarı çıkıp kaynaşmalı, Mutlu Çiftler havasını tatmalı. Mutsuz çiftler kendilerini şimdi aşk hayatlarına odaklanırken bulurlar – birbirleriyle nazikçe anlaşmanın bir yolunu ararlar. Ve romantizmin ötesinde, iş ortaklıkları da dahil olmak üzere bu astro koşullarda her türlü ortaklık tercih edilir. Şu anda Olağanüstü bir Barış Yapıcısısınız – becerilerinizi gerektiği gibi ve istediğiniz zaman, kendiniz ve başkaları için kullanmaktan korkmayın.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Venüs şimdi günlük iş ve sağlık rutinlerinden oluşan altıncı evinizden geçiyor. Bu, belki de tüm Venüs geçişlerinin en az seksi olanıdır AMA, kendinizi kandırılmış hissetmeye başlamadan önce, memnun olun! Siz önümüzdeki dört haftayı bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz üzerinde çalışmak için kullanırken Başka Biri bir süre arka koltukta oturabilir. Venüs şımartılmayı sever, bu yüzden eğer bu tür şeylerden hoşlanıyorsanız, bir masaj veya günlük spa için rezervasyon yaptırabilirseniz. Kendin Yap’ı tercih ediyorsan, mum ışığında köpük banyosu, manikür ve pedikür yapabileceğin (ve HAYIR bu sadece kadınlar için geçerli değildir!) tek başına bir geceye yer ayırt. iş – kendinizi ofiste daha cana yakın hissetmelisiniz ve meslektaşlarınızın ve müşterilerinizin de fark etmesini onaylamasını bekleyebilirsiniz. (Ve etrafımızdakiler bizi her zamankinden daha çok sevdiğinde iyi şeyler olur!) Romantizm açısından, bu bir aşk ve kalpler ve çiçekler durumunu hedeflemek yerine pratik meseleleri ele almanın zamanıdır.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Eğlenceyi seven Venüs şimdi beşinci eğlence evinizden geçiyor. Ve bunun kulağa iyi bir çifte darbe gibi geldiğini düşünüyorsanız, haklısınız. Zevk gezegeni Venüs’ün eğlenmekten daha çok sevdiği hiçbir şey yoktur. Ve Eğlence Evinizden geçerken, iyi vakit geçirmek onun 1 Numaralı Görevidir. Ve senin de olabilir. Dedikleri gibi biraz yaşa! Endişelenmeyi bırakıp kendinizi şımartmaya başlamak için bir tür bahaneye ihtiyacınız varsa, buna sahipsiniz; Haritanızın bu bölümündeki Venüs, daha az çalışmak ve kendinizi daha fazla şımartmak ve eğlendirmek için neredeyse göreve bağlı olduğunuz anlamına gelir. Bu Venüs döngüsü, birisiyle tanışmak isteyen bekarlar için de iyi bir haber çünkü beşinci eviniz romantizmi yönetiyor – hafif kalpli türden. Elbette, dışarı çıkıp kendinizi şımartmak için bir zaman varsa, bu o zamandır. Çiftler de bu fırsatı kaçırmamalı. Önümüzdeki dört hafta içinde eski romantizmin bir kısmının ilişkinize geri sızdığını görmezseniz, romantik beklentileriniz hakkında birbirinizle konuşmaya başlamanın zamanı gelmiş olabilir. Birbirinizi romantize edin. Bu transit, çocuklarla (kendinize veya bir başkasına) ilgili sorunları olan herkes için de mükemmeldir. Çocuklarla ilgili sorunlar daha kolay müzakere edilmeli ve çözülmelidir. İyi haber gerçekten mümkün. Sanatsal veya yaratıcı bir proje üzerinde çalışıyorsanız aynen öyle. Yeteneğin ekstra yüksek olmalı – şimdi tek yapman gereken ekstra yaratıcı yeteneğinden yararlanmak için kendini disipline etmek!

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Venüs şimdi eviniz ve ailenizle ilgili dördüncü evinizden geçiyor. Bu, kasabada değil, evde mutlu bir şekilde yerleşmiş bulunma ihtimalinizin çok daha yüksek olduğu nispeten sessiz bir zamanın başlangıcını işaret ediyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca takviminizi rezerve edin, böylece sevdiğiniz biri, arkadaşlarınız veya aileniz ya da en az birkaç film ve sevgi dolu bir kedi ile bol bol zaman geçirin. Haritanızın bu bölümündeki Venüs, diğer sektörlerde olduğundan daha az görünür. Koşuşturmadan zaman ayırmak istiyorsanız, bunu yapın. Senin tarafında gökyüzü var. Klişe ama gerçek – artık sizin için kalbiniz neredeyse eviniz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde oldukça huzurlu hissetmeyi bekleyebilirsiniz – tek isteyeceğiniz şey, sessizce, (mümkünse) yalnızca sevdiğiniz insanlarla çevrili olarak ilerlemek. Bu yanınızla yılda yalnızca bir kez yeniden bağlantı kurma şansına sahip olursunuz, bu yüzden en iyi şekilde yararlanın. Evinizi dekore etmeyi, yenilemeyi veya dekorasyon yapmayı düşünüyorsanız, yıldızlar tamamen yanınızda.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Venüs şimdi iletişim, düşünceler ve Günlük yaşamla ilgili üçüncü evinizden geçiyor. Son birkaç gün, hatta haftalarda hayat biraz zorlaştıysa, bu harika bir geçiş. Bir kere, çok çalışıyorsanız ve/veya eğlenmek için çok endişeleniyorsanız, o aşama bitmek üzeredir. Aslında, şimdi oldukça sosyal hissetmeye başlamayı bekleyebilirsiniz. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, şimdi yolunuza çıkan tüm davetleri kabul etmeniz iyi olur. Venüs size Büyüleyici akıcı ve ikna edici konuşma yeteneği hediyesini verdiği için insanlar size daha fazla çekilecek – sözleriniz Başkasının kulaklarına hiç olmadığı kadar baştan çıkarıcı olacak. Bu nedenle, birine onu ne kadar önemsediğinizi söylemek istiyorsanız, önümüzdeki dört hafta ideal zaman. Başka ne olursa olsun, zihninizde Aşk olmasını bekleyebilirsiniz. Ayrıca bu ay etrafınızdakilere dikkat edin – hayatınızda, özellikle yakın çevrenizde ne kadar sevgi olduğunu fark etmemiş olabilirsiniz. Kimsenin sevgisini hafife almayın! Bu Venüs döngüsü, ya kardeşlerinizle daha fazla zaman geçirmeyi dilerseniz (bu ihtimal ortaya çıkabilir) ya da bir erkek ya da kız kardeşle aranız bozulduysa ve barışmak istiyorsanız iyi bir haberdir. Zeytin dalı uzatın.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Venüs şimdi ikinci nakit, mülk ve mülk evinizden geçiyor. Bir yandan, harcamanız gerekenden daha fazla harcama eğiliminiz olduğunu biliyorsanız, kendinizi izlemeniz gerekir. Şimdi kendinizi çok kıpkırmızı hissedebilirsiniz – ancak hoşunuza giden ama belki de tereddüt etmeniz gereken bir şey için nakit para harcamadan önce temel harcamalarınızı karşılayabileceğinizden emin olun. Zevkleriniz normalden daha pahalı olabilir, ancak isteklerinizi yerine getirmeden önce, gerçekten ihtiyacınız olmayan şeylere büyük miktarda para harcarsanız, muhasebecinizle veya başka kim olursa olsun, iki kez kontrol edin! Bu Venüs döngüsünün yukarı tarafı, yolunuza daha fazla finansal fırsat gelmesini bekleyebilirsiniz. Gözlerinizi dört açın ve bu dönemi kazançlı bulabilirsiniz. Ayrıca bu dört haftalık dönemi benlik saygınız üzerinde çalışmak için bir şans olarak kullanın. Sadece bunu düşünme – yap. Sizinle ilgili Benzersiz Bir Şekilde Harika olduğunu bildiğiniz şeylerin bir listesini yaparak başlayın. Ardından, en iyi arkadaşınıza, sizin hakkınızda nelerin Eşsiz Olarak Harika olduğunu düşündüğünü sorun.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Venüs şimdi benliğinizin ve imajınızın ilk evinden geçiyor. Bu sizin için harika bir Venüs döngüsü – Venüs aşk, lüks, güzellik ve muhteşem olan her şeyin gezegenidir. Onu sizin burcunuzda görmek, onun cazibesini hissetmeye başlama sırasının sizde olduğu anlamına gelir. Bekarlar, normalden daha fazla hayrana sahip olmayı bekleyebilirler. Ellerinden gelenin en iyisini hisseden çiftler, romantizmi yeniden keşfetmenin yollarını bulmayı kolay bulmalıdır. Ve ister bekar, ister bağlı olun, önümüzdeki birkaç hafta içinde çok daha fazla sevilen ve hatta düpedüz popüler hissetmeyi bekleyebilirsiniz. Sorunlu ilişkilerde olanlara Anında Tedavi sözü verilmez, ancak (a) ilişkiniz üzerinde çalışmak için daha fazla zaman bulmalısınız ve (b) en azından bir tür anlaşmaya varmak için müzakere etmeyi daha kolay bulmalısınız. Görünüm açısından, kendinizi daha tapınmaya değer hissettirmek için saç kesimine, yeni kıyafetlere, ne gerekiyorsa yatırım yapmak için Yılın Anı bu. Aşkın ve güzelliğin gezegeni Venüs burcunuzdan geçer ama yılda bir kez – onun ziyaretinden en iyi şekilde yararlanın. Şu anda resmi olarak En Muhteşem Burcusunuz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir