04.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Şu anda güneş haritanıza hangi yönden bakarsam bakayım, gerçekten önemli bir seçiminiz var gibi görünüyor. Her zaman yaptığın şeyi yapıyor musun? Sorumluluklarınıza ve taahhütlerinize bağlı mısınız? Yoksa yolun daha az gidildiği, belirsiz ama yine de otantik hissettirdiği bir yere mi gidiyorsunuz? Şu anda hangi durumla karşı karşıya olursanız olun, büyük ölçüde büyümek ve genişlemek üzeresiniz. Kanatlarınızı açmak ve yakında gelecek olan fırsatları değerlendirmek için kendinizi en iyi konuma getirin.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Muhtemelen iyi günler olmuş olsa da ve genel olarak pek de iyi olmayan günler olsa da, 2022 muhtemelen zorlu bir savaş gibi geldi. Bu çok yakında bitecek. Henüz hissedebiliyor musun? Rahatlama geldikçe, hayatınızdaki iyi şeyler için minnettar olmak için daha iyi bir konumda olacaksınız. Bu, sahip olduğunuz arkadaş çevresi ve anlamlı bağlantılar olabilir. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, sizin için iyi olan şeyleri arayın. Neyi büyütmek istediğinize odaklanın.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Profesyonel yaşamınızda bu kadar çok büyüme, genişleme ve görünürlük fırsatıyla, bugün sunulan olanakları yansıtmak ve düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Bu sizin için uygunsa, dinlenmek veya meditasyon yapmak bile isteyebilirsiniz. Dış dünyanızda böyle bir telaş varken, iç dünyanızla bağlantı kurduğunuzdan emin olun. Orada, çok mantıklı olmamak anlamına gelse bile, önemli seçimler yapmanıza ve sizin için doğru olanı hissetmenize yardımcı olabilecek iç sesinize erişebilirsiniz.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Özel yıldızınız Ay, karmik Kuzey Düğümü’ne çarparken, bugün dostluğun önemini hatırlatabilirsiniz. Bu, kaderin bir buluşması, ani bir içgörü veya bir olasılık açılış portalı anlamına gelebilir. Görüyorsunuz, beklediğiniz büyülü fırsatlar, onları görmeye hazır olduğunuzda ortaya çıkıyor. Eski yerlerde yeni şeyler bulmaya çalışmak yardımcı olmaz. Bunun yerine, size rahatlık alanınızdan çıkmaya değer bir şans veya fırsat sunan bir şeye veya birine açık olun.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Çok fazla gerginlik hissettiğinde ne yaparsın? Üstesinden gelinemeyecek kadar zor hissettiğiniz aranızdaki farklılıklara ne olur? Bir ilişkide daha derin bir sorun olabilir ya da bunun sizin için zorlu bir yama olduğu basit bir gerçek olabilir. Bunu sadece zaman gösterecek, bu kesin. Bugün için profesyonel yaşamınıza veya daha büyük yaşam planlarınıza odaklanın. Şimdi sana ulaşılmaz görünse bile, hayalini kalbinde tut. Astroloji, düşündüğünüzden daha erken ulaşabileceğini öne sürüyor.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Bugün, kafanızı kaşıyacak vakit bulamayacak işi halletmekten başka seçeneğiniz olmadığı günlerden biri olabilir. Sizin gününüz olması gerekmeyen günlerden biri olabilir. Bununla birlikte, yaptığınız şeyin ardındaki ödüle ve amaca dikkat ederek, en zorlu görevler bile biraz daha iyi hissettirebilir. Yüzünüzde bir gülümsemeyle zor bir şey yapın, yetki verin veya silin.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Patron gezegeninizin Balık burcuna geçmek üzere olmasının ne kadar harika olduğunu duyuyor olabilirsiniz. Eh, nesnel olarak bu harika bir göksel harekettir. Yine de sizin için, yapmamayı tercih ettiğiniz şeyi yaparak yoğun bir dönemi gösterecektir. Bununla birlikte, terfi etmek veya işinizde veya genel olarak yaşamınızda daha iyi bir konumda olmak için perde arkasında fazladan çalışıyorsanız, o zaman size bol bol fayda ve nimet için hazır olun.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Seçimde böyle bir güç var. Ve bir kez yaptığınızda, bu büyük bir rahatlama! Bu akşam ne yemek istediğinize gelince, bir süre bunun üzerinde düşünebilirsin, sonra işte, karar verdin ve bitti! Ancak, eviniz veya aileniz gibi daha önemli yaşam alanları için bu her zaman o kadar kolay değildir. Bugün, önümüzdeki iki yıl boyunca ev yaşamınızda gerçekleştirmek istediğiniz hedef ve arzularınız etrafında bazı seçimler yapma şansına sahip olacaksınız.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Her zaman günlük olarak yapmamız gereken şeyler vardır ve bir de aslında yaptığımız şeyler vardır. Herkesin, düzenli olarak yapılan küçük şeylerin bileşik etkisini hafife alırken, bahislerini koruduğu büyük hedefleri vardır. Bugün, günlük alışkanlıklarınızı ve uzun vadeli hedeflerinizi yeniden düzenleme şansınız var. Küçük şeyleri taahhüt etmeye başlayın ve önümüzdeki iki yıl içinde bu şeylerin büyük şeyler haline gelmesi. Günleri sayma ama günleri saydır.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Önümüzdeki iki yıl içinde mali durumunuzun değiştiğini görmek istiyorsanız, yaptığınız küçük şeyler gerçekten artacaktır. Yalnızca en küçük miktarlarda para biriktirebilseniz bile, zamanla artar. Aslında, kaçırmayacağınız küçük miktarlardır, ancak bundan iki yıl sonra hala anlamlı bir şey olarak sayılacaktır.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

On iki ay sonra bu sefer Satürn artık sizin burcunuzda olmayacak ve yirmi dokuz yıl dönmeyecek. Mars bugün Satürn’e katılırken, gerçekten işleri tersine çevirme şansınız var. Onlarca yıl sonrasını düşünmenin çok zor göründüğünü biliyorum ve bir bakıma öyle. Bununla birlikte, hayattaki en büyük başarılar veya yön değişiklikleri genellikle tek bir seçimden veya herhangi bir anda verilen bir karardan kaynaklanır. Şimdi yaptığınız tüm seçimlerde uzun oyunu aklınızda bulundurun.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Elbette, bilinçaltınızda uçuşan veya rüyalarınızda beliren şüpheler veya belirsizlikler olabilir. Ya da gece uyandığınızda ve bir daha uyuyamadığınızda aklınıza gelen düşünceler olabilir. Dürüst olmak gerekirse, hepimiz bir dereceye kadar buna sahibiz. Hepimizin sahip olmadığı şey, burcumuzda gerçekleşen kesinlikle ilahi Jüpiter / Neptün hizalamasıdır. Yaparsın – öyleyse sahip ol. Şüpheyi ortadan kaldırın ve hemen kapınızı çalan büyülü fırsatların bolluğunu kucaklayın.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir