YENİ AY KOÇ BURCUNDA, 2022

Koç Yeni Ay, Mart ayını geride bırakıp Nisan ayına girerken geliyor. Bu Yeni Ay’ın büyüsü ile çalışmak için dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun, 31 Mart ve 1 Nisan gecesi bu enerjilerin zirvesini getirecektir.

Zodyakın ilk burcu olan Koç enerjisi tamamen yeni başlangıçlarla ilgilidir. Yeni Ay, yeni bir ay döngüsünün başlangıcını getirdiğinden, aynı zamanda başlangıçlarla da ilgilidir. Bu enerji kombinasyonu, Koç Yeni Ayını, hayatımızda hangi yeni başlangıçları veya yeni bölümü başlatmak istediğimizi düşünmek için yılın en iyi fırsatlarından biri yapar.

Koç Yeni Ayının enerjileri altında, neye başlamak istediğinizi, hangi tohumları ekmek istediğinizi düşünün ve gelecek aylar için niyetlerinizi belirleyin. Eğer isterseniz, yeni bir sayfa açmak için bir yenileme fırsatının sunulduğunu bilin.

Ne zaman kozmik gökyüzü bize yeni bir bölüme başlama fırsatları sunsa, yaratıcı enerjiler yükselir ve onları şekil değiştirmek ve hayallerimizi ve arzularımızı hayata geçirmek için kullanmamıza izin verir.

Hayatınızda neyi tezahür ettirmek istediğinizi düşünün, bu vizyonu zihninizde net tutun ve sonra bu titreşimleri Yeni Ay’ın karanlık gecesi altında Evrene gönderin.

Birlikte yaratıcı olarak bu Evrendeki gücünüzü ve rolünüzü hatırlayın. Büyülü olduğunuzu bilin ve hayallerinizi hak ettiğinizi bilin, böylece yaşamınızda gerçekleşmeye başlayabilirler.

Koç’un enerjisinin de tamamen eylemle ilgili olduğunu unutmayın, bu nedenle hayal etmek ve dileklerinizin Evren tarafından duyulmasını sağlamak güçlü olsa da, takip eden günlerde ve haftalarda eylem adımları attığınızdan emin olun.

Bu Yeni Ay’ın sağladığı güzel yaratıcı tezahür enerjilerinin yanı sıra, Chiron asteroidi sayesinde bu zamanda kozmik gökyüzünde dalgalanan başka bir enerji daha var.

Chiron hem yaralı şifacı hem de gökkuşağı köprüsü olarak bilinir. Yaralı şifacı olarak Chiron, yaralarını ve mücadelelerini alabilir ve onları şifa ve bilgeliğin güçlü portalları olarak kullanabilir. Chiron’un sihrini gerçekleştirmesine, başkalarını iyileştirmesine ve psişik bilgi kaynağı olmasına izin veren yaralarıdır.

Gökkuşağı köprüsü olarak Chiron, bir farkındalık durumundan diğerine geçmemize izin vererek daha yüksek bir bilinç durumuna geçmemize yardımcı olur.

Bu Yeni Ay altında güçlü Chiron enerjisiyle, hepimiz yaralarımızı sarma ve onlardaki güzelliği bulma gücüne sahibiz. Hepimiz, yaralarımızın acı verici olsa da bizi nasıl daha iyi ve daha şefkatli insanlar haline getirdiğini kabul etme gücüne sahibiz.

Bazen yaralarımızı iyileştirmeye, gömmeye ya da olmamış gibi davranmaya kendimizi o kadar kaptırırız ki, bazen gerçekten tek yapmamız gereken yaralarımızın bize yeni bir yol göstermesine izin vermektir.

Bu kendin için var olma durumunu keşfetmek, Chiron’un enerjisinin yapmamıza yardımcı olabileceği şeydir. Bize bazı yaraların asla iyileşmeyeceğini hatırlatır ve bu fikir tarafından gömülmek veya onun tarafından ezilmek yerine, onu kim olduğumuzun bir parçası olarak kabul ederiz.

Bu varoluş biçimine izin verdiğimizde ve alan yarattığımızda, yaralarımızın tutabileceği gücü ve bilgeliği bulmamıza yardımcı olur. Ayrıca yaralarımızı almamıza ve başkalarına rehberlik etmek için onları işe koymamıza izin verir.

Chiron’un büyüsü budur ve şu anda yaşamınıza uygulanabilir olduğunu düşünüyorsanız, bu enerjinin mevcut ve size hizmet etmeye hazır olduğunu bilin.

Chiron’un sunduğu cömert şifa enerjilerinin yanı sıra, kozmik gökyüzümüze yaklaşan Jüpiter ve Neptün’e de sahibiz.

Jüpiter ve Neptün’ün bir araya gelmesi, önümüzdeki yılın geri kalanını şekillendirecek nadir bir olaydır.

Jüpiter ve Neptün birlikte kolektif uyanışı temsil eder ve psişik duyularımızı yükseltir. Yeni Ay ayrıca sezgimizi geliştirme yeteneğine de sahiptir, bu nedenle kendimizi ekstra hassas ve yüksek dünyalara çok bağlı hissetmemiz muhtemeldir.

Yeni bir ruhsal uygulamaya başlamak veya meditasyon yastığınıza geri dönmek istiyorsanız, bu Yeni Ay’ın çağrıyı artıracağını bilin. Manevi armağanlarınızı keşfetmek istiyor veya kendi sezgilerinizi görmezden geliyorsanız, bu Yeni Ay ihtiyaç duyabileceğiniz itici gücü sunacak.

Bu enerjiler altında kendimizi perdeye daha yakın ve ekstra hassas hissedeceğimiz için, enerji alanınızı korumak ve şarj etmek için adımlar attığınızdan emin olun.

Bilin ki, gece gökyüzünde Ay yokken, içimize çekilme, iç sesimizi dinleme ve kalplerimizde doğru olduğunu bildiğimiz şeylere güvenme zamanımızdır.

Yeni Ay zamanında bizi rahatsız eden her şeyin, içimize girerek ve önce kendimiz üzerinde çalışarak üstesinden gelme gücüne sahip olduğumuz bir şey olduğunu hatırlamakta fayda var.

İçeri girmek aynı zamanda içeride yaşayan güce bağlanmanızı sağlar. İçinizde büyük bir güç tutuyorsunuz. Bu güce sahip çıkın. Kim olduğun konusunda kararlı ve dürüst ol. Hangi yaraları taşıdığına bakmadan güzel bir hayata layık olduğunu bil. Yaralarınızın bilgeliğe, başkalarına yardım etmeye ve daha güzel bir dünya yaratmaya açılan kapılar olduğunu bilin.

Karanlık aysız gökyüzünün derinliklerinden açılırken gökkuşağı köprüsünde yürüyün. Kendinizi daha yüksek varlık hallerine taşıyın. Aradığınız her yeni başlangıcı hak ettiğinizi bilin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir