01.04.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Nisan ayına hoş geldiniz. BÜYÜK bir ay ve hepimizin bundan en iyi şekilde yararlanmamız gerekiyor! Niye? Çünkü Nisan 2022’de karşılaşacağımız gibi şanslar pek sık gelmiyor. Özetle, bu ay (bugün!) Zodyak’ın ilk burcunda bir Yeni Ay, ayrıca ayın ortasında güçlü bir Jüpiter/Neptün hizalaması VE Nisan ayının sonunda bir Yeni Ay tutulması görüyoruz. Biraz sihir yap. Her şey katlanırken daha fazla bilgi için beni izlemeye devam edin.

PEKİ, BU YENİ AY’IN HARİTANIZI TETİKLEYEN YERİ NERESİ?

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

BU AY SİZİN İÇİN BÜYÜK HABER BU AYLARINIZDA YENİ AY GERÇEKLEŞİYOR. ESAS OLARAK SİZE HAYATINIZIN İHTİYAÇ OLDUĞUNU BİLDİĞİNİZ HER YERİNDE YENİDEN BAŞLAMA ŞANSI SUNAR. SİZİN İÇİN OLDUKÇA ŞEYLERDEN GERÇEKTEN MUTLUYSANIZ, BU SADECE BİR SONRAKİ DOĞUM GÜNÜNÜZE DOĞRUDAN 12 AY İÇERİSİNDE SİZİN TÜM YOLLARINA YARDIMCI OLACAK BİR ENERJİ DOLUMUDUR. BAŞKALARININ SİZİ GÖRÜŞ ŞEKİLİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSANIZ, ÖNÜMÜZDEKİ DÖRT HAFTA BUNUN ÜZERİNDE ÇALIŞMANIN ZAMANIDIR. TEMEL GÖRÜNÜMÜNÜZÜ DEĞİŞTİRMEK İÇİN BİR ŞEY YAPMAK İSTİYORSANIZ, AYNI ŞEKİLDE!

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

HAFİF BİR DÖNGÜ İÇİNDESİNİZ – HİSSEDİYOR MUSUNUZ?! YENİ AY, GRAFİĞİNİZDE TÜM KONULARI GİZLİ VE RUHSAL TUTTUĞUNUZ BİR PARÇASI OLAN 12. EVİNİZDE YER ALIYOR. BU, SADECE DÜNYADAN ÇEKİLMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ZAMAN OLABİLİR. AYRICA MANEVİ YOLUNUZ YÜRÜYÜŞÜNÜZ OLARAK BÜYÜYOR VE GELİŞİYORSANIZ, BU EVRENİN DUYMANIZ GEREKEN MESAJLARI ELDE EDECEĞİNİ BİLEREK ÇILGINCA MEDİTASYON YAPMAK VE DÜŞÜNMEK İÇİN ZAMAN AYIRDIĞINIZ BİR ZAMAN OLABİLİR…

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

HARİTANIZDA, ARKADAŞLARINIZ VE İSTEDİĞİNİZ ŞEYLERLE İLGİLİ BÖLÜMÜ 11. EVİNİZDE YENİ AY GEÇİYOR. KISACA, YENİ AYI BURADA GÖRMEK İKİ NEDENLE ÇOK MUTLU OLUR. BİRİNCİSİ, YENİ İNSANLARLA TANIŞACAĞINIZ ÖNÜMÜZDEKİ DÖRT HAFTA BOYUNCA BİR DÖNGÜ İÇİNDE OLDUĞUNUZ VE BAZEN İHTİYACIMIZ OLAN TAM TONİK OLDUĞUNUZ ANLAMINA GELMEKTEDİR. HAYATINIZDA YENİ ARKADAŞLARA SAHİP OLUN. İKİNCİ NEDEN, TEZAHÜR ETMEK İÇİN SON DERECE ÖNEMLİ BİR ZAMAN.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

UMALIM DA KARİYERİNİZ HAKKINDA CANLANMIŞ HİSSEDİYORSUNUZDUR, ÇÜNKÜ YENİ AY ŞU ANDA ORADA GERÇEKLEŞİYOR, PROFESYONEL YAŞAMINIZI POTANSİYEL VE HIRSLA DOLDURUYOR. EĞER İŞ HAYATINDA ZATEN DOĞRU YOLDAYSAN, BU ÇILGINLIK GERÇEKTEN İŞLERİ YOLUNA SOKABİLİR. ANCAK, PROFESYONEL OLARAK MÜCADELE EDİYORSANIZ VE NEREYE DÖNECEĞİNİZDEN TAM EMİN DEĞİLSENİZ BU YENİ AYI BİR İŞARET OLARAK KULLANIN. ÖNÜMÜZDEKİ DÖRT HAFTA İÇİNDE, KARİYER DE AKILLI OLMAK İSTEDİĞİNİZ YERE ULAŞMANIZA YARDIMCI OLABİLECEK UZMANLARLA KONUŞMAK VE AYRICA İŞ PİYASANIZI ARAŞTIRMAK GİBİ ÇOK TEMEL ŞEYLER AÇISINDAN KENDİNİZİ GERÇEKTEN ORTAYA KOYMANIZ GEREKİYOR.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

YENİ AY 9. EVİNİZDE, HARİTANIZIN EĞİTİM, SEYAHAT, MACERA VE BÜYÜK KOZMİK GÖREVLE İLGİLİ BÖLÜMÜ. YENİDEN ÇALIŞMA, SEYAHAT VE MACERA – HAYATINIZIN HER İKİ BÖLÜMÜNDE YENİ BİR ENERJİ ALEMİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN, BU BÖLÜMLERDE PLANLARINIZ VARSA, O ZAMAN GÖKLERDEN DESTEK OLABİLİRSİNİZ. HARİTANIZIN BU BÖLÜMÜ HAYATINIZIN BÜYÜK RESİMİNİ GÖRMEKLE İLGİLİDİR. BAZI ŞEYLERİ PERSPEKTİF AÇISINDAN ELDE ETMEK, YÜKSEK ÖĞRENME VE KENDİNİ GELİŞTİRME İLE İLGİLİDİR. BU, EV CEPHESİNDEKİ TÜM KÜÇÜK DETAYLAR HAKKINDA ENDİŞELENMEK YERİNE, GÖZLERİNİZİ BÜYÜK GENİŞ DÜNYAYA AÇMANIN AYIDIR.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

YENİ AY, BU AY 8. EVİNİZDE, HARİTANIZIN SEKS VE PARA İLE İLİŞKİN BİR PARÇASI OLAN – BAZEN AYRI VE BAZEN AYNI ZAMANDA! SEKS SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA, AŞK HAYATINIZ DOLU İSE, İŞLERİ CANLANDIRMAK İÇİN NE GEREKİYORSA YAP. ENGELLENDİYSENİZ YENİ BİR ŞEY DENEYİN. RAHAT HİSSETTİĞİNİZ KADAR GİDİN! PARA BİLİMİNDE, HER ŞEY, PARANIN BAŞKA BİRİSİNİN NEREDE OLDUĞU İLE İLGİLİDİR, BU NEDENLE, ÖDEMENİZİ VEYA MAAŞINIZI YENİDEN BAŞLATMA ŞANSINIZ VAR, AYRICA BİR BORÇ ÖDEME PLANI OLUŞTURMAK İÇİN ÇOK İYİ BİR ZAMANDIR.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

AŞK HAYATIN NASIL? AŞK BÖLGENİZDE YENİ BİR AY OLUYOR, BU AŞK HAYATINIZI GERÇEKTEN YENİDEN CANLANDIRMA ŞANSINI ELDE ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. EĞER BEKARSANIZ, GEÇMİŞİN ALTINDA BİR ÇİZGİ ÇİZMEK VE ESKİ AŞKLARINIZDAN, ESKİ HAYALLERİNİZDEN VE ESKİ KALP AĞRILARINIZDAN UZAKLAŞMAK İÇİN MÜKEMMEL BİR ZAMANDIR. İLİŞKİNİZ VARSA, MUHTEMELEN İLİŞKİNİZİ TAZE TUTMANIN ÖNEMİNİ ZATEN BİLİYORSUNUZDUR – VE BU YENİ AY TAZE ENERJİ GETİRİR, BU NEDENLE SİZ VE EŞİNİZİN BU AY VE ÖNÜMÜZDEKİ AY BOYUNCA YAPABİLECEĞİ BAZI ZAMANLARI DÜŞÜNÜN. UNUTMAYIN, HAYATTAKİ EN İYİ ŞEYLERDEN BAZILARI ÜCRETSİZDİR!

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

SENİ ŞANSLI! 6. EVİNİZDE YENİ AY VAR. BİR ŞEKİLDE BU EN SIKINTILI VE ZORLU EVLERDEN BİRİDİR. TÜM GÜNLÜK RUTİNLERİNİZLE İLGİLİ OLAN GRAFİĞİNİZİN PARÇASIDIR. KESİNLİKLE PERÇİNLEME DEĞİL! ANCAK, BU AYNI ZAMAN GRAFİĞİNİZİN YENİ AY GÖRDÜĞÜNÜZ VE RUTİNLERİNİZİ DEĞİŞTİRME ŞANSINIZIN OLDUĞU PARÇASIDIR, BU KADAR GÜNLÜK HAYATINIZIN EN GÜZEL ŞEKİLDE GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR. HAYATINIZIN ÇALIŞMA ŞEKLİ, RUTİNLERİNİZ VE PROGRAMLARINIZDA YAPMANIZ GEREKEN KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLER VARSA, BU DEĞİŞİKLİKLERİ YERİNE GETİRMEK İÇİN MÜKEMMEL BİR AYDIR.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

EĞLENCE EVİNE HOŞ GELDİNİZ! SON ZAMANLARDA BUNDAN SIKILDIN MI? EĞER DEĞİLSE, O ZAMAN GÖKYÜZÜ SİZE DIŞARI ÇIKMANIN VE HAYAL ETTİĞİNİZ ŞEYİN BİRAZINI YAPMANIN ZAMANI GELDİĞİNİ ŞİDDETLE ÖNERİYOR! ARTIK ROMANTİZM, YARATICILIK VE ÇOCUKLAR İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ MÜMKÜN. HAYATINIZIN BU PARÇALARINDAN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE YENİDEN BAŞLANGIÇ YAPABİLİR Mİ? HANGİLERİ ÜZERİNDE ÇALIŞMAK İSTEDİĞİNİZİ BELİRLEYİN VE BİR EYLEM PLANI ÇİZİN. İSTEDİĞİNE YAKLAŞMAK İÇİN NE YAPARDIN? UNUTMA, ÇEKİM YASASI NE İSTEDİĞİMİZİ ÖĞRENENE KADAR İSTEDİĞİMİZİ ELDE EDEMEYECEĞİMİZ ANLAMINA GELİR.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

EV HAYATINIZ, KİŞİSEL HAYATINIZ, AİLE HAYATINIZ, GEÇMİŞİNİZ, AİLENİZ, AİLE GİBİ HİSSEDEN İNSANLAR VE GERÇEK EVİNİZ – HAYATINIZIN TÜM BÖLÜMLERİ YENİ AYIN ENERJİSİNE ODAKLANDIĞINDAN, ŞİMDİ YENİLENMEYE HAZIR. 4 EV. EVDE YA DA AİLENİZLE İYİ GEÇİNEMİYORSANIZ, BU İŞLERİ HALLETMEK İÇİN İDEAL BİR ZAMANDIR. ONLARA EVRİM GEÇİRME ŞANSI VERİN! FARKLI ŞEYLER YAPMALARINA İZİN VERİN. EVDE, TAŞINMAK, SATMAK, SATIN ALMAK YA DA SADECE EV ARKADAŞLARINI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSANIZ, BUNLARIN HEPSİ EKSTRA MÜMKÜNDÜR. BAZILARI İÇİN GEÇMİŞİNLE BAĞLANTILI BİR VAHİY VAR.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

İSTEDİĞİMİZİ ELDE ETMEYE GELDİĞİNDE, GÖRSELLEŞTİRMEK VE İSTEK LİSTELERİ YAZMAK MÜKEMMEL AMA YAPABİLECEĞİMİZ DİĞER EN ÖNEMLİ ŞEYLERDEN BİRİ ÇOK ESKİ MODA; İLETİŞİM! İŞTE YA DA KİŞİSEL HAYATIMIZDA, BAŞKALARINA NE İSTEDİĞİMİZİ BİLMESİ ÇOK ÖNEMLİDİR. İSTEDİĞİMİZİ SÖYLEME EYLEMİ ÇEKİM YASASINA BAŞARMAKTADIR, ÇÜNKÜ ARZULARIMIZI SÖYLEMEK, İSTEDİĞİMİZİ ELDE EDEBİLECEĞİMİZE İLİŞKİN BİRAZ İNANDIRMAMIZ GEREKMEKTEDİR. İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜZDEKİ BU YENİ AY, İLETİŞİM İÇİN HARCANACAK BOLCA ENERJİYİ GETİRİYOR. NE İSTİYORSUN? SİZE KİM YARDIMCI OLABİLİR? SOR.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

2. EVİNİZDE GERÇEKLEŞEN YENİ AYIN ZAMANI, HARİTANIZIN NAKİT, MÜLK VE MÜLKLERLE İLGİLİ OLAN KISMI. HAYATINIZIN BU BÖLÜMLERİNDEN HERHANGİ BİRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMAK İSTİYORSANIZ, BU YENİ AY İSTEDİĞİNİZ DEĞİŞİKLİKLERİ YAPMAYA BAŞLAMAK İÇİN İDEAL ZAMANDIR. PARANIN ENERJİ OLDUĞUNU VE BOLLUK YA DA EKSİKLİK DÜŞÜNCELERİMİZE OLDUKÇA HIZLI YANIT VERDİĞİNİ UNUTMAYIN. NAKİT HAKKINDA OLUMSUZ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZÜ BİLİYORSANIZ, BU YENİ AYI BİR İŞARET OLARAK KULLANIN VE BUNDAN SONRA NAKİT HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ VE BEKLENTİLERİNİZİ TERSİNE ÇEVİRECEĞİNİZE KARAR VERİN.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir