30.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Birkaç gün önce zihniniz muhtemelen önümüzdeki aylarda ne yapmak istediğinizi düşünmeye başladı. İç motorlarınızın devrildiğini hissedebilirsiniz, ancak ilerlemek için henüz tam zamanı değil. Bugün, yaşamınızın dikkatinizi çeken alanlarını daha derine inmek ve sizi şimdiden ileriye çağıran değişime hazırlanmak için mükemmel bir gün. İçsel sessizlik 1 Nisan’a kadar devam etse de, önümüzdeki aylarda planlarınız hakkında beyin fırtınası yapabileceğiniz küçük bir arkadaş grubuyla bir araya gelmek için harika bir zaman. Kısa süre sonra her şey değişmek üzere.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Son zamanlarda geçmişin kalıplarını kırmak için çok zaman harcadınız ve en yakın arkadaşlarınız bile ne kadar ve hızlı bir şekilde geliştiğinize şaşırabilir. Ay, hayatınızın büyük hayalleri ve kabileyi yöneten alanını aydınlatıyor, hem nefesinizi toplamak hem de ilham almak için meslektaşlarınızla veya arkadaşlarınızla biraz zaman geçirmek için ideal bir gün. Son birkaç ayda başardığınız her şeyi değerlendirin. Bu gece, başarınızın tadını çıkarırken keyfini çıkarmanız için havada küçük bir sihir olduğunu göreceksiniz.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Sosyal hayatınız dramatik bir şekilde canlanmak üzere! İletişimin sizin gücünüz olduğu hiç bu kadar net olmamıştı! Sadece sosyal medya üzerinden veya yüz yüze görüşerek bağlantı kurmak için zaman ayırırsanız, hem kişisel hem de profesyonel olarak popülerliğinizin hızla arttığını göreceksiniz. Fikirlerinizi ortaya çıkarmak için anı kullanın. Düşüncelerinizi paylaşın, sesinizi kullanın. Yıldızlara göre, önümüzdeki birkaç gün içinde kişisel ve profesyonel yaşamınız güzel bir uyum içinde bir araya geliyor. İster kendi işiniz olsun, ister bir işte çalışıyor olun, işteki ‘üst düzeyler’ dikkat ediyor ve bu altın fırsatı kaçırmak istemiyorsunuz.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Son zamanlarda bazı harcamalarınız biraz yüksek gibi görünse de, yıldızlar size bu eğilimin kısa sürede değişeceğini vaat ediyor. Son zamanlarda önümüzdeki aylar için çok fazla temel atıyorsunuz. İster bir kitap yayınlamaya, ister bir podcast yayınlamaya veya okula geri dönmeye hazırlanıyor olun, bugün, henüz yapmadıysa, çok uzak olmayan bir gelecekte işinizin nasıl sonuçlanacağına dair bir fikir edinmeye başlayabilirsiniz. . Başından beri hem çalıştığınız hem de umduğunuz bazı büyük kariyer değişimlerinin eşiğindesiniz. Mucizelere inanmanın zamanı geldi.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Bugün yatırımlarla ilgili şansınız parlamaya devam ediyor. İster bir ipotek için pazarlık yapıyor olun, ister hisse senedi temettüleri alıyor olun, ister büyük bir komisyon kontrolüyle çabalarınızın meyvelerini topluyor olun, yıldızlar kesinlikle size hak ettiğiniz bir mali lütuf gösteriyor. Bu ödül zamanının tadını çıkarın, geminiz gerçekten geliyor! Önümüzdeki günleri ve haftaları düşünürken zihninizin ufukta ne gibi yeni olasılıklar olduğuna dair gezinmesine izin verin. Ayrıca, yeni profesyonel bağlantıların iyi haberler ve fırsatlarla size ulaşıyor olabileceğini de göreceksiniz. Hayal gücünüzü kullanmaktan ve kutunun dışında düşünmekten korkmayın.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Ay, hayatınızın bu alanına büyük bir ışık tutarak, bugün haritanızı yöneten ortaklığınız alanında şanslı Jüpiter ile birleşiyor. Kişisel veya profesyonel olarak yıldızlar, bu enerji yalnızca önümüzdeki ay yoğunlaşacağı için ciddileşmeye ve taahhütte bulunmaya başlamak için mükemmel bir zaman olduğunu gösteriyor. Bekarsanız, hayatınızda beklediğinizden daha büyük bir rol oynaması kaderinde olan biriyle tanışmış olabilirsiniz. Bu alandaki nimetler, çok uzak olmayan bir geçmişte derinden özlediğiniz bir mutluluk duygusu vaat ediyor.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

İşyerinde harcadığınız tüm çaba ve saatler yeni fırsatlar getiriyor ve zarif dokunuşunuz her zamankinden daha fazla talep görüyor. Bu yoğun trend bugün de devam ediyor ve muhtemelen yeni bir proje yolunuza çıkacak veya belki de geçen ay derinden ilgilendiğiniz birinin ödüllerini göreceksiniz. İşsizseniz, mükemmel işi bulmak veya kendi işiniz varsa hizmetlerinizi sunmak için şanslı bir gün. Fırsatlar yalnızca Nisan ayında artacak, bu nedenle en azından bugün, kısa sürede ortaya çıkan nimetlerin mezesidir.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Ay, aşk, romantizm, yaratıcılık ve çocuklarla ilgili 5. evinizi bugün de hayatınızın bu alanlarında nazik ışığını parlatarak aydınlatmaya devam ediyor. Havada oldukça keyifli olan bir miktar kısmet var. Bırakın bu büyülü zamanın tadını çıkarın, olasılığa hamilesiniz ve hatta belki de çocuk sahibi olmayı düşünüyorsunuz. Yaratıcı çabalarınızın da bu verimli alanın bir parçası olarak kabul edildiğini unutmayın. Bu enerjiyi kullanmak ve büyülü sonuçlar görmek istiyorsanız, tutkulu olduğunuz yaratıcı bir projeye odaklanmayı veya aşk hayatınızı aydınlatmak için manyetik gücünüzü kullanmayı bir nokta haline getirin.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Ev ve aile bugün odak noktanızı korumaya devam ediyor. İster taşınmaya, ister bir kat taze boya kadar basit bir şeyle yaşam durumunuzu iyileştirmeye hazırlanıyor olun, ister mecazi olarak ayaklarınızın altındaki zemini yeniliyor olun, ‘yaşadığınız yer’ çok ihtiyaç duyulan faydalı bir değişimden geçiyor. Kendinize bir ev ve ait olma duygusunun benim için ne anlama geldiğini sorun. Bu soru, hem tam anlamıyla yaşadığınız yerde hem de içsel ruhunuzu besleyerek gerçekten ihtiyacınız olan şeyin köklerine ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Siz yaşamak istediğiniz yerin kalbinde gezinirken yıldızlar lehinize hizalanır.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Bugünün Balık Ayı, haritanızın iletişim ve kısa yolculuklarla ilgili alanını aydınlatmaya devam ediyor. Şanslı Jüpiter ile hizalanmış bir yazı projesi, yeni bir uygulama veya benzeri bir çabayı düşünüyorsanız, bu alanda muhteşem ilerleme kaydetmelisiniz. Ay başında başlayan yeni bir projenin bile sonunda meyve vermesi mümkün! Yeni fikirlere de açık olduğunuzdan emin olun, dinlemenin herhangi bir iletişimin eşit derecede önemli bir parçası olduğunu unutmayın. Bu büyülü yönleriyle yeni arkadaşlar edineceğinizden emin olabileceğiniz, daha önce yapmadığınız bir sosyal medya platformuna katılmayı bile düşünebilirsiniz.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Bugün, tüm Kovalar için parlayan finansal yönleri olan başka bir gün. Cesur davranarak ve iş başında dizginleri elinize alarak neler yapabileceğinizi başkalarına göstermenin önemli bir zamanı. Kendinizin ve fikirlerinizin şu anda karşı konulmaz olduğunu göreceksiniz. Aslında, etrafınızda hareket eden bu enerjiyi yakalamak için bir arkadaşınızla akşam yemeği yemek için mükemmel bir akşam olabilir. Elinizdeki bu büyüleyici anı yakalayın ve evrenden bolca destek bulacaksınız. Ektiğiniz tüm tohumlar şimdi fışkırıyor ve büyümeye başlıyor.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Dünya şu anda sizin inciniz ve bugünün Balık burcundaki Ay sadece bu muhteşem enerjiyi artırıyor. Önümüzdeki birkaç ay içinde hayatınızı tam olarak nasıl şekillendirmek istediğinizi düşünmenize izin verin, çünkü bu göksel iyilik zamanının fark edilmeden geçmesine izin vermek istemezsiniz. Size sunulan bir dizi olasılık olabilir ve hepsini seçemezsiniz, işte soru şu: Kalbinizi gerçekten şarkıya sokan nedir? Bu, sizinle konuşan ruhunuzun sesidir. Gerçekten, eğer kalbini dinlersen, gerçekten uyum sağlarsan, yanlış gidemezsin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir