29.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Ay bugün Balık burcuna giriyor ve Koç burcundaki yaklaşan Yeni Ay’a hazırlanırken, önümüzdeki yılda yaratmak istediklerinizi derinden düşünmek ve geri çekilmek için biraz zaman ayırmanız akıllıca olacaktır. Güneş burcunuzda yılda yalnızca bir Yeni Ay alırsınız: Kendinize şu anda gerçekten neyin besleyici olacağını sorun. Önümüzdeki yıl tohum atmak istediğinize dair ne tasavvur edebilirsiniz? Jüpiter, Mayıs ortasında Koç burcuna girecek ve tüm çabalarınıza ekstra bir şans katacak, bu yüzden vagonunuzu bir yıldıza bağlayın! Ama bu ilahi konfigürasyonun enerjisini kullanmanın size bağlı olduğunu unutmayın.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Hayatınızda büyük bir değişim zamanı oldu ve her zaman kolay olmadı. Endişelenmeyin, her zaman rahat hissetmese bile oyunda daha büyük bir şey var. Görünürlüğünüzü artırmaya ve büyük hayallerinize sahip olmaya odaklanmak için mükemmel bir zaman. Bugün Ay Balık’a giriyor, Jüpiter’e katılıyor, haritanızın yöneten hedeflerini, ağlarını ve sosyal hayatınızı aydınlatıyor. Ebedi aşıklar Mars ve Venüs hala 10. evinizde hizadalar ve kariyerinize dikkat ve motivasyon çekiyorlar. Şimdi ışığınızı bir çalının altına saklamanın zamanı değil. Dışarı çık ve sosyalleş. En büyük fikirlerinizi paylaşın.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Özünde, önümüzdeki birkaç gün içinde iki sevgili arasında parçalanmış gibi hissedebilirsiniz. Mars ve Venüs son bir aydır yüksek öğrenim ve seyahatle ilgili 9. evinizi aydınlatıyor, büyük olasılıkla hayatınıza derin bir huzursuzluk hissi katıyor. Bugün Ay Balık’a giriyor, kariyerinizi ve görünürlüğü yöneten haritanızdaki şanslı Jüpiter’e katılarak size odak noktanızın kısa süre içinde nereye değişeceğine dair bir fikir veriyor; kariyerine geri dön ve elini biraz daha taşına sok. Geçen ay hangi yeni vizyon veya bilgeliği kazandınız? Bunu düşünmek için bir dakikanızı ayırın ve yeni iç görülerinizi önümüzdeki aylarda peşinde olduğunuz şeyle bütünleştirin.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Zihniniz tüm ay boyunca yabancı kıyılarda olsa da, şimdi çok kısa bir süre sonra sıcaktan daha az bir şey olmayacak olan kariyerinize geri dönüyor. Önümüzdeki aylarda işler güllük gülistanlık, görmek istediğiniz ödüller olmadan son zamanlarda çok çalıştığınızı hissetseniz bile, gelgit hızla dönüyor. Ay bugün rüya gibi Balık burcuna giriyor ve doğmaya başlayanların duygusal çekişmelerinin hayal gücünüzde dalgalandığını hissedebilirsiniz. Önümüzdeki aylar için zemini tamamen hazırlamaya başlayabileceğiniz bu haftanın Koç burcundaki Yeni Ayına hazırlanırken siren çağrısını dinleyin. Sularda gezinirken rotanızı akıllıca çizin.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Önümüzdeki iki gün boyunca Ay’ın Balık burcunda Jüpiter’e katılmasıyla birlikte, haberler sizin için iyi olmaya devam edecek. Yatırım yapmak için zaman ve dikkat harcadığınız şeyler artık meyvelerini vermeye başlıyor. Yeni fırsatlar parmaklarınızın ucunda ve bir süredir birlikte çalıştığınız biri aracılığıyla kolayca gelebilir. Dost canlısı Koç burcundaki bu haftanın Yeni Ay’ı için uzaklaşma dürtüsüne sahip olsanız bile, kendinizi odaklanın. Kendinize ilham verin, önümüzdeki altı ay boyunca neyi tezahür ettirmek istediğinizi tasavvur edin ve gözünüz ödülde olsun!

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Bir arı gibi meşguldünüz ve işte harcadığınız tüm enerji işe yarıyor! Her şeyin radarda olduğunu düşünebilirsiniz, ancak insanlar çabalarınızı fark ediyor. Bugün Ay’ın Balık’a girmesiyle bu eğilim hem kişisel hem de profesyonel olarak devam edecek. Yeni bir kişi olsalar bile kendilerini önemli hissedenlerle bağlantı kurmak için zaman ayırın ve sezgilerinizi dinleyin. Anlamlı kelimesinin kökünün işaret olduğunu hatırlayın, bu yüzden evrenin gönderdiği eşzamanlı ayrıntılara dikkat edin. Yeni fırsat kapıları senin için açılıyor ama fark eden ve eşiği geçen kişi sen olmalısın.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bu sizin için çok ilginç bir an! Ebedi aşıklar Mars ve Venüs, haritanızın zevki, yaratıcılığı ve sevgiyi yöneten bölgesinde birlikte geziyorlar. Mars 2020’den beri ilk kez burada ve sonra yalnızdı. Ve bir Terazi olarak her zaman çiftler halindeki şeyleri, özellikle de aşıkları takdir edersiniz! Yani şimdi aşkı arıyorsanız, ikiye katlanma zamanı, Venüs önümüzdeki hafta hızlanıyor. İş hayatınız da odaklanıyor ve bugün Ay, tüm faaliyetlerinize bir ünlem işareti ekleyerek Balık burcuna geçiyor. Bazı sağlık sorunlarıyla uğraşıyorsanız, hayatınızın bu alanına biraz dikkat etmenin tam zamanı.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Ev, kalbin olduğu yerdir, bu ay boyunca mantranız olabilir. İster yaşlanan ebeveynlerle uğraşıyor olun, ister ev tadilatı yapıyor olun ya da tam olarak nerede yaşamak istediğinizi düşünüyor olun, ayaklarınızın altındaki zemin değişiyor. Bugün Ay Balık burcuna geçerken rüzgarların biraz aşk hayatınıza doğru kaydığını hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu yıl aşk ve romantizm söz konusu olduğunda sizin için çok şanslı bir yıl ve bu büyüleyici Balık Ay, Nisan ayında sizi bekleyenlerin başlangıcını aydınlatıyor ve eğer bekarsanız buna en güçlü enerjinin bir kısmını getiriyor, hayatınızın yıllardır gördüğünüz alanı. Öyleyse kalbinin zincirlerini çöz!

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Ay bugün Balık burcuna geçiyor ve bu ayın başında ev hayatınız ile ilgili başlatılanlar meyvelerini vermeye başlıyor olabilir. Şu anda hayatınızın bu alanında derinden kutsanmış durumdasınız, bu yüzden her şeyin tam olarak olması gerektiği gibi geliştiğine güvenin. Henüz tam olarak göremeseniz bile, Nisan ayında kişisel yaşamınızda iyi haberler yolda. Ek olarak Mars ve Venüs, iletişim sektörünüzde ilerliyor ve sözlerinize ekstra güç veriyor. Kutlamak için bir nedeniniz olması gerektiğinden, aldığınız iyi haberleri çevrenizdekilerle paylaştığınızdan emin olun. Tahmin edebileceğinizden daha fazla destekleniyorsunuz.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Kelimelerini kullan! Kendinizi yeni fikirlere maruz bırakın! Her ikisi de yeni sesleri dinler ve kendi sesinizi kullanır. Grafiğinizin iletişim sektörü, önümüzdeki birkaç gün içinde, bir kitap, podcast, blog veya hatta sesinizi sosyal medyada paylaşma gibi herhangi bir projeye nazik enerjisini ekleyerek aydınlatılıyor. Çevrenizdekiler, özellikle sizinki, etkiye açık olacak. Bu alana düşen herhangi bir projeyi düşünüyorsanız, yıldızlar hem şimdi hem de Nisan ayı boyunca lehinize! Bu enerjiyi kullanın, sesimizi geliştirin ve inşa etmeyi en çok istediğiniz caddede işe koyun. Efsanevi disiplininiz, girişimlerinizde size derinden hizmet edecek.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

İlerlemenize rehberlik eden hissiniz, aşırı hızlanmış gibi hissedebilir. Hem Mars hem de Venüs Kova’dayken, şu anda başkaları için bir işaret gibisiniz. Spot ışığını kapmaktan ve parlamanıza izin vermekten korkmayın! Bu ay çok kazançlı bir dönem olmalı, Ay’ın bugün Balık’a girmesi ve yarına kadar devam etmesi, bir başka finansal şans dalgası getirecek. Dışarı çık, fikirlerini ortaya koy, şimdi tereddüt etme zamanı değil! Yeni bir şey inşa ediyorsun ve tohumlar filizleniyor. Odaklanmaya devam edin, son iki yılın çalışmalarının meyvesini verirken size gelen zengin ödüller var.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Dikkat ettiğimiz zaman dünya gerçekten sihirdir ve bugün Ay, işaretinizi aydınlatıyor, her şeyi iyi yapıyor, gerçekten dikkat edenler için tek renkli.- Hayalleriniz ve arzularınız 2022’de daha net bir şekilde odaklanmalı, bir bütün olarak bugün ve yarın size titreşimleri ayarlamak ve geleceğinizi düşünmek için başka bir fırsat sunuyor. Nisan ayında her şey hızlanmak üzere, her şeye ayak uyduracak enerjiye ve alev alacak bir güve gibi başkalarını kendine çekecek karizmaya sahip olacaksın. Kendilerini tanıtan birçok fırsat arasından seçim yapma zamanı. O zaman Koç’ta hızla yaklaşan Yeni Ay boyunca net niyetler belirlemeye hazır olabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir