Haftalık Tarot Okuması; 28 Mart – 3 Nisan 2022

Bu hafta 31 Mart/1 Nisan’da Koç’ta Yeni Ay var. Ateşli Koç bu hafta kartlarımızın gücüyle bağlantılı. Bu, niyetleri belirlemek ve ışığımıza adım atmak için güçlü bir zamandır.

Kontrolden çıkmış bir durum tekrar kontrol altına girebilir. Bu hafta hem ilişkilerinizde hem de kariyer hayatınızda daha kararlı bir süreç başlayacak olabilir. Artık hangi yöne doğru gitmek istediğinizi net bir şekilde bileceksiniz, olaylara daha kararlı yaklaşacaksınız.

Geçen hafta ilişki ve kariyer hayatınızda durgun bir dönem geçirdiyseniz, bu hafta oldukça hareketli bir dönem sizleri bekliyor. İlişkisi olmayanlar hayalleriniz erkeği/kadınıyla tanışabilir. İlişkisi olanlar ise büyük değişimlerin ve sürprizler ilişkiyi güzel hale getirebilir.

Ayrıca bu hafta seyahat yapmanız muhtemel, bu iş seyahatleri olabileceği gibi partnerinizle beraber bir yolculuk yapacak olabilirsiniz veya hayatınızda önemli bir amaca doğru sıçrayış yapacak olabilirsiniz.

Mevsimlerin değiştiğini fark edin ve dışarıda vakit geçirin. Gerçekten gökyüzüne bakın ve havayı koklayın. Yeni Ay’ın enerjisiyle zaman geçirin ve dünya ile akış içinde hareket edin.

Eşsiz yerimizin farkındalığı ve dünyayla bağlantımız, başarımızın anahtarıdır. Dinlemeyi bırakırsak evren çok önemli mesajlar paylaşacak. Daha önce gidemediğimiz yerlere bizi yönlendirecek ve birçok kapıyı aralayacaktır.

Bu hafta kartların sizi desteklemesine nasıl izin vereceksiniz? Gücü nerede tuttuğunuzu ve nerede büyümek istediğinizi düşünün. Yeni heyecan verici girişimler başlatmayı ve gezegenin akımına bağlanmayı hayal edin. Niyetlerinizi Yeni Ay’ın titreşimleri altına koyun, evren sizi dinliyor.

Haftanın Mantrası: Kalbimin ve dünyanın enerjisiyle uyum sağladığımda, bereket bol olur.

Hikayene eşlik etmeyi çok isterim. Kişisel bir tarot okuması için instagram.com/tugcesland sayfasından bana ulaşabilirsin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir