25.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burç yorumu
koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Yarın Merkür ve Plüton’un yaklaşan etkilerinden dolayı bu durum sözlerinize ekstra erişim sağlamaya yardımcı oluyor. İş yerinde etkinizi daha geniş bir alana yayabilirsiniz, ancak aynı zamanda daha azının daha fazla olduğu görüşünü benimseyebilir ve sessizlik içinde çok daha güçlü olduğunuza karar verebilirsiniz. Bu aynı zamanda, sezginizin oldukça güçlü olduğu ve insanların güdülerini çözebileceğiniz bir gündür. Özellikle de söz konusu yetkili kişiler veya hayatta gerçekte olduğundan daha yüksek bir statüye sahip olduklarını düşünebilecek insanlar söz konusu olduğunda doğrudur. kendileri hakkında şişirilmiş bir görüşe sahipler. Siz de yanınızda bir sakinlik duygusu getiriyorsunuz ya da muhtemelen en iyi ve en verimli şekilde yalnız çalıştığınızı görüyorsunuz.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Arkadaşlarla veya grup dinamiklerinde güçlü sohbetlerin durgun durumları ilerletebileceği bir gün. Çünkü bu, gerçekten inandığınız bir şeyse, insanları sözlerinizle harekete geçirme, onları kazanma ve onları saflara çekme gücünüz var. Ama bu vaaz veren değil, onların daha iyi doğasına hitap eden sizsiniz. Hayata bakışınız genellikle daha insancıldır ve bu, kesin olarak karar verdiğinizi düşündüğünüz bir duruma bakış açınızı değiştirebilir. Zihin esnekliği ve iknaya açık olmak istiyorsunuz ama aynı zamanda kararlı ve tutarlı olduğunuzu da göstermek istiyorsunuz.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Hayatınızın bir yönünü değiştirebilecek güçlü iletişimler için güzel bir gün ve bunun işte nasıl algılandığınızla çok ilgisi olabilir. Benzer şekilde, ortaklaşa sahip olduğunuz veya sorumlu olduğunuz şeyle de ilgisi olabilir. Bu, bir süredir üzerinde oturduğunuz bir şey olabilir, ancak düşüncelerinizi kelimelere ve nihayetinde eylemlere dönüştürebilecek olan Merkür ve Plüton’un yaklaşan etkisidir. Önümüzdeki birkaç ay içinde kariyerinizi nereye götürmek istediğiniz konusunda söyleyeceğiniz bir şey varsa, patronunuzla konuşmak için de harika bir gün.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bugünün gökyüzünden geçerken, hayata daha felsefi bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız ve bu sadece iyi bir şey olabilir. Bu aynı zamanda, ilişkinizde bir köşeyi döndüğünüzde diğerinin bakış açısını anladığınızda ortaklık iletişiminin gelişebileceği bir gündür. Bu aynı zamanda eğlenmek ve eğlenceli şeyler hakkında konuşmak, gülmek ve anın, uyumun hatta belki de romantizminin tadını çıkarmak için bir gün. Aynı zamanda ilişkinizin birkaç yönü hakkındaki düşüncelerinizi değiştirebilir ve hayata uzun süreli aşka bakış açınızı değiştirebilir. Bu arada, baharın gelişi ve seyahat tutkunuz geri döndüğüne göre siz de seyahat planları yapabilirsiniz.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Merkür ve Plüton yarın sabah birbirlerinden kıvılcım çıkarmaya hazırlanırken, insanlar bugün normalden biraz daha dramatik olabilir. Her şeyi adım adım atacaksınız ve hatta komik tarafı bile görebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılara ve insanları çözmeye karşı çok güçlü bir gözünüz var ve bu, sonunda birinin özüne indiğiniz ve davranışlarını anladığınız gün olabilir. Bu aynı zamanda çok çalışkan bir enerjidir ve bir şeyi bitirmek için ani bir enerji patlaması yaşayabilirsiniz, bu çalışma haftasının sonudur, böylece gelecek haftaya, üzerinizde asılı kalmadan temiz bir sayfa ile başlayabilirsiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Zıt burcunuzdaki yöneticiniz Merkür, güçlü Plüton’dan arsız bir dürtüyle gelmek üzere, bu nedenle bugün ilişkinizde iletişim şeklinizi yeniden şekillendirebilecek ve yeniden tanımlayabilecek bazı eğlenceli değişiklikler olabilir. Ya da birisi seninle flört ediyor. Veya bir ilişki daha ciddi bir temele oturmaya başlar. Bu, baharda bir Cuma günü için harika bir enerji çünkü bu hafta sonu yapacağınız planlar üzerinde hemfikir olacaksınız ve onları dört gözle bekleyeceksiniz hatta taahhüt etmek istediğiniz spontane bir şeye bile karar verebilirsiniz. Bu, aynı zamanda, aynı anda ve aynı sayfada olduğunuz için, sevdiğiniz biri veya sevdiklerinizle geçirmek için yeterli miktarda dinlenme zamanınız veya zamanınız olduğu ilk kez olabilir.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Merkür ve Plüton’un yarın sabaha doğru inşa ettikleri şey sayesinde iş arkadaşları ve aile üyeleriyle iletişim çok daha etkilidir. Bu, tatlı-yumuşak yaklaşımın en geniş kapsamlı etkilere sahip olduğu ve insanların konuşmanın yanı sıra yürüyüşe çıktığı bir gündür. Başkalarının enerjilerine karşı çok daha duyarlı olabilirsiniz, bu nedenle etrafınızı pozitif insanlarla – tüm bu pozitif enerjiyi emmeyecek olanlarla – çevrelemek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Bu aynı zamanda evdeki işleri halletmek, dolapları yeniden düzenlemek veya dağınıklığı gidermek gibi hayatı daha verimli ve kolay hale getirmek için işleri yeniden düzenlemenin yollarını aramak için harika bir gün.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Eğlenme havasındasın ya da yakında olacaksın ve yol boyunca bazı komik ve eğlenceli hikayeler de duyacaksın. Komşunuzun evlerinden birinde veya çok uzakta yaşamayan bir arkadaşınızda bir araya gelmek isteyecek olabilirsiniz. Ki eminim ki geleceksiniz. Yöneticiniz Plüton, yarın sabah iletişim gezegeni Mars ile işbirliği içinde, bu yüzden söyledikleriniz bugün geçerli değil, bu yüzden yüksek sesle söylemeden ve üzerinde düşündüğünüz herhangi bir şeyi taahhüt etmeden önce emin olun. Bugün inanç sisteminize de eklemeler yapabilirsiniz.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Bugün evde vakit geçirmek, ailenizle vakit geçirmek ve son zamanlarda hayat bunun için fazla hareketliyse tüm haberleri takip etmek için gerçekten güçlü bir gün. Bu aynı zamanda öz değerinizi ve katkılarınızı hatırlama ve kimsenin sizi sıradan olsa bile daha az hissettirmesine izin vermeme günüdür. Ayrıca bazı dekorasyon planları hakkında konuşarak yeni bir ev aramaya veya bulunduğunuz evi değiştirmeye başlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda ebeveynlerinizle ve özellikle de Anneler Günü yaklaşırken planlar yapmak için harika bir zaman. Bugün de birileri biraz daha duygusal olabilir, kalbinin koluna takabilir ya da moralini yükseltmek için senin mizahını arıyor olabilir.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Burcunuzdaki Plüton, yarın ilk iş olarak Merkür’den bir motivasyon konuşması alacak ve bu enerji yükselirken, ilginizi çekecek haberler getirebilir. Ya da bugün söyleyecek bir şeyi olan siz olacaksınız ve havada bir sürü dostça şaka ve şakaları, anekdotları paylaşmak isteyen insanlar var. Bununla birlikte, bu enerji sözlerinize de ağırlık katar ve bu nedenle, bir plan, fikir veya duygu konusunda ne kadar ciddi olduğunuzu ancak lezzetli bir şekilde iletmek için harika bir gün. Bu aynı zamanda arkadaşlarınız ve ailenizle vakit geçirmek için çok hoş bir gün. Bu hafta sonu yerel topluluğunuzda ilginizi çekebilecek ilgi çekici bir şey duyabilirsiniz.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Bazı durumlarda az konuşan biri olabilirsiniz ve sadece bir şey söylemek ya da başkalarını daha rahat hissettirmek için elinizi gösterip bağırmaktansa sessiz kalarak çok daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Ya da iletişim açısından aranızdaki şeyler tam olarak iyi gitmediyse, tanımaya başladığınız biriyle kendinizi daha çok evinizde hissettiğinizi keşfedebilirsiniz, çünkü bugünün enerjisi başkalarını size açılmaya teşvik etmeye yardımcı olabilir. Bu, diğer alanlarda da gizli olanın ortaya çıktığı bir gündür, ayrıca son derece manevi bir gün ve gelecek için çok daha fazla umut ve şifa vaat ediyor.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Burcunuzdaki iletişim gezegeni Merkür, yarın Plüton’dan dostane bir enerjiye hakim oluyor. Bunun sizin için anlamı, genel olarak eğlenceli ve arkadaş canlısı bir gün ve yol boyunca bir yerlerde birkaç arkadaş görmeyi ayarlayabilirseniz, o zaman her şey yolunda demektir. Ya da bir grubun ya da topluluğun üyesiyseniz, büyük ihtimalle bir dönüm noktası olduğunu hissedebilirsiniz ya da bugün soruşturarak araştırdığınız gruba katılmaya karar verebilirsiniz. Bu aynı zamanda bir grubun dışında olmanın çok aydınlatıcı olabileceği bir gündür, bu nedenle mesafenizi korumayı ve diğer insanların dramalarına karışmamayı veya onlara herhangi bir oksijen vererek onları beslememeyi seçebilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir