24.03.2022-GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Bugün bir sorunu çözmeye veya bir seçim yapmaya odaklanacak olabilirsiniz. Artıları ve eksileri deneyip tartabilir ve mantıklı, rasyonel veya makul bir seçim yapabilirsiniz. Bunu yapmanız boşuna bir egzersiz olur. Bunun yerine, düşüncelerinizin sezginizde erimesine izin verin. Zihninizin kalbiniz tarafından yönlendirilmesine ve neyin doğru olduğunu hissetmesine izin verin. Kalbiniz ve sezginizle yaptığınız herhangi bir seçimin doğru olacağını bileceksiniz.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Merkür’ün geri gitmediğinin farkındayım, ancak bugün muhtemelen öyle hissedeceksiniz. Düşünen gezegen Merkür, Neptün ile birleşirken işler biraz karışabilir, kafa karıştırıcı veya belirsizleşebilir. Özellikle arkadaşlar arasında kafa karışıklığına ve yanlış anlamalara yol açabilir. Nazik ve istikrarlı doğanız, acı çeken birini oynadığınızı veya birinin güvendiği kişi olduğunuzu görebilir. Bugün senin görevin dinlemek ve empati kurmak olacak ki bu, senin gibi bir arkadaşa sahip olmak için harika bir hediye!

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Bugün iki yoldan biriyle gidebilirsiniz. Bu yollar rehber yıldızınız Neptün ile güçlerini birleştiren Merkür… Özellikle profesyonel plan ve projelerinizde işler ters gidebilir. Genel teknik ve lojistik sorunlar ortaya çıkacak gibi. Öyle ki, bu sebepten dolayı Merkür’ün geri gittiğini düşünecek olabilirsiniz! Biraz kafa karışıklığı ve aksilikler için fazladan zaman ve alan ayırabilirseniz, umduğunuz yaratıcı buluşu veya fikri gerçekten keşfedebilirsiniz! Tüm olasılıklara açık olun!

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Hayattaki farklı koşullar ve durumlarda, kendimizi gereğinden fazla açıklama eğiliminde olabiliriz. Bu, başkalarından reddedilme korkusundan kaynaklanabilir. Dürüst olmak gerekirse, çoğu zaman çoğu insan kendilerini yeterince açıklamıyor mu? Bununla ne demek istiyorum? Hayattan ne istediğimizi gerçekten asla elde edememe korkusuyla kabul etmek zor olabilir. Bugün, herhangi bir korku veya kafa karışıklığını benimsemeye, bunları hayallerinize ve yıldızlara tam olarak ulaşmak için yakıt olarak kullanmaya teşvik ediliyorsunuz!

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Amacı ve anlamı olan bir hayat yaşamak ne demektir? Elbette bu sadece çalışmaktan ve fatura ödemekten daha fazlası, değil mi? Şu anda karşılaştığınız soru bu olabilir. Evet, para kazanmak bu dünyevi deneyimin kaçınılmaz bir parçası olsa da, bu bir miras bırakmanın önemli olmadığı anlamına gelmez. Belki de hedeflemek, dört gözle beklemek veya umut etmek için biraz daha fazlasına ihtiyacınız var. Sadece bir tatile ihtiyacınız olması da oldukça olası!

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Bugün aşk konusunda işler biraz kafa karıştırıcı olabilir. Belki de belirsiz hissediyorsunuz veya belirli bir ilişkinin gittiği yön hakkında biraz güvenceye ihtiyacınız var. Gerçekleri bulmaya çalışırsanız, onları bulmanızın pek mümkün olmadığını unutmayın. Bu, hislerinizin doğru olduğu ve onlar hakkında doğru yolda olduğunuzu düşündüğünüz için değil. Duygulardan, hislerden ve gerçeklerden bahsetmek nadiren örtüşür. O yüzden şimdilik, kafanız yerine kalbinizin yol göstermesine izin verin.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Sıkı bir şekilde organize edilmiş bir takvimi olan insanlara hayranım. Herhangi bir zamanda, yarın, gelecek hafta veya gelecek ay olsun, ne yapacaklarını biliyorlar! Mevcut programınıza baktığınızda, bu size nasıl hissettiriyor? Ezilmiş? Kafası karışmış? Hepsini nasıl sığdıracağınızdan emin değil misiniz? Karışıklık gerçekten başlamadan önce bazı ayarlamaları nasıl yapabileceğinizi düşünmek için zaman ayırmaya değer olabilir. Bugün işlerin planlandığı gibi gitmeyebileceğini unutmayın.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Günümüzde aşk, romantizm ve çocuklar söz konusu olduğunda işler planlandığımız gibi gitmeyebilir. Doğru, Merkür, senin yöneticin geri harekette değil. Ancak bugün kafa karıştıran Neptün ile birleşecek ve bu da muhtemelen retro benzeri senaryoları beraberinde getirecek. Bu nedenle iletişimsizlik de dahil olmak üzere bazı gecikmeler ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Öneri; işler akış halinde olabileceğinden akışa devam etmektir. Planlardaki herhangi bir değişiklik, size düşündüğünüzden daha iyi bir şey için ilham verebilir.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Hayatta anlaşılmaması gereken bazı şeyler vardır. Hayatın anlamı, kozmos nasıl oluştu ve babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi !? Şu anda, kendi bölgenizde kafa karıştırıcı ve dağınık yıldızlar var. Bu, organize etmek ve toparlamak istemenizi isteyebilir. Bunun yerine, çılgınlığın akışına bırakmak ve şu anda evinizin, aile yaşamınızın her yerindeki büyülü etkilerin tadını çıkarmak daha iyi olabilir.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Kabul etsek de etmesek de hepimiz bir dereceye kadar alışkanlık yaratıklarıyız. Belki de okuduğunuz kitap türleri, yediğiniz yemek veya her gün işe giderken izlediğiniz yol. Hangi alışkanlıkları edindiğinize bakılmaksızın, kozmos eserlerde atasözü bir anahtar atabilir. Bugün için işler biraz kafa karıştırıcı olabilir veya plana göre gitmeyebilir. Durum buysa, yumuşatın. Bunun arasında gizli bir fırsat olması muhtemeldir.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Hiç paranız sızdırıyormuş gibi hissettiniz mi? Orada birkaç yüz TL, orada burada birkaç TL ve farkına bile varmadan, paranızın sonunda daha fazla ay var! Durum buysa, bolluk hakkındaki düşüncelerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Elbette, çok harcıyor olabilirsiniz, ancak daha fazlasının tam olarak ihtiyacınız olduğunda geleceğine olan inanç ve güvene sahip olmak, onu elde edeceğiniz yoldur – eksikliğinden dolayı strese girmek değil.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Bugün net bir şekilde iletişim kurmak zor olabilir. Hayır, Merkür geri harekette değil, ancak kafa karıştırıcı Neptün ile bağlantılı. Merkür ve Neptün birlikte geriye dönük titreşimler yayarlar. Bunu göz önünde bulundurarak, akışa devam etmek, pratik planları bir kenara koymak ve olasılıkları hayal etmek için bu sizin için mükemmel bir fırsat. Neler olabileceğine odaklandığınızda, ortaya çıkarabileceğiniz yaratıcı fikirlere veya size doğru gelen fırsatlara şaşıracaksınız.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir