23.03.2022- GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Hayat bugün birkaç nedenden dolayı size elektrik verebilir. Bu, bir ton enerjiden bahsetmiyorum bile, güven ve netlik getirecek hoş ve keskin bir kontrast olacak. Bir süredir hangi hamleyi yapacağınızı merak ediyorsanız, ani bir gelişme sizi beklenmedik ya da heyecan verici olana yönelmeye sevk edecektir. Bir seçenek yeni, taze veya farklı görünüyorsa, gidilecek seçenek budur!

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Profesyonel hedefleriniz ile daha fazla kişisel özerklik ve özgürlüğe olan ihtiyacınız arasında bir miktar gerilimin altını çiziyorsunuz. Bugün beklenmedik, ancak gerekli olabilecek bir tür atılım gelebilir. Sorun şu ki, değişimden hoşlanmıyorsunuz, ancak kendinize sormalısınız, daha ne kadar bayat veya durgun kalabilirsin? Bambu güçlüdür çünkü kırılmak yerine bükülür! Bugün bir seçeneğiniz varsa, bükülmek sizin yararınıza olabilir!

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

İşleri en etkili ve verimli şekilde nasıl halledersiniz? Dikkatin dağılmaması iyi bir başlangıç! Bugünkü göreviniz, eğer kabul etmeyi seçerseniz, her şeye evet demeyi bırakıp gerçekten istediğiniz şeye evet demek! Elbette, bu sizin için bazı seçenekleri kapatabilir, ancak güzel olan şu ki, çok sayıda daha anlamlı ve önemli seçenek açacaksınız! Kendinizi dikkat dağıtıcı şeylerden uzak tutmaktan korkmayın.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Deliliğin tanımı aynı şeyi defalarca yapıp farklı sonuç beklemektir derler. Belli bir konuda ısrar ettiğiniz için kesinlikle deli olduğunuzu söylemiyorum, ama belki de kayıplarınızı azaltıp kaçmanın zamanı gelmiştir. Mali veya duygusal olarak, özellikle bir arkadaşınızla başınızı bir tuğla duvara çarpıyormuş gibi hissediyorsanız, o zaman bağları koparmanın zamanı gelmiş demektir.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Eski atasözü hakkında söylenecek bir şey var, ne bildiğiniz değil, bugün yıldızlarınız için doğru olan kimi tanıdığınızdır. Hareket odaklı Mars ve elektrikli Uranüs arasındaki dinamik bağlantı, tanıdığınız birinin heyecan verici bir fırsat veya profesyonel bir ayaklanma sunduğunu görebilir. Bir süredir işyerinde daha fazla özgürlük ve bağımsızlık istiyorsunuz ve bu, bunun peşinden gitmek için harika bir fırsat olabilir! Gerçekten istediğiniz bir anlaşmayı müzakere etmek mümkün!

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Neden bu kadar çok çalışıyorsun? Bugün Mars ve Uranüs hizalanırken karşılaştığınız soru bu olabilir. Önemli bir amaç veya misyon için çalışmak iyi bir şeydir, ancak bugün özellikle stresli olabilir. Çalışmaya devam etmek zorunda kalmanız gibi bir durum olabilir, ancak öfkenizin alevlenmesine ya da bunların sizi moralini bozmak için çok fazla hissetmesine izin vermeyin – en azından çok uzun süre değil!

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bugün oldukça tutkulu, heyecan verici veya beklenmedik olabilir. Veya hayal kırıklığı, sınırlama ve (potansiyel olarak) öfkenizi kaybetme ihtiyacı ile aşılanmış olabilir. Şu anda aklın ve uzlaşmanın sesi olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz, ancak şu anda bunların hepsi sizin için çok fazla olabilir. Durum buysa, daha sonra sizi ısırmak için geri gelmeyecek bir şekilde biraz stres atma şansını yakaladığınızdan emin olun!

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Havalı düşünceler galip gelir, ancak bazen işleri onlar yapmadan önce biraz karıştırmanız gerekir! İşin püf noktası, farkı bilmektir. Şu anda, yönetici gezegeniniz ve elektrikli Uranüs arasındaki sinir bozucu bir bağlantı, kıvılcımların uçuştuğunu görebilir – öyle ya da böyle. Bu, evdeki ve önemli bir ilişkiyi üzebilir. Mümkünse, durumu başka bir açıdan görebilmek için serinlemek için bir çıkış noktası bulun. Bu da geçecek.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Gerginlik veya hayal kırıklığı duyguları, bir şeyin değişmesi veya değişmesi gerektiğinin işaretleridir. Sizin için, bugünün gökyüzü, günlük rutinleriniz ve alışkanlıklarınız söz konusu olduğunda işleri biraz değiştirmeniz gerektiğini vurguluyor. Başkalarına karşı öfkenizi kaybetmek yerine, işleri biraz farklı yapmanız gerektiğini kabul edin. Yardım isteyin ve özellikle evde uzlaşmaya istekli olun.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Bir süredir özel bir muamele veya satın almak için savurganlık mı istiyorsunuz? Son zamanlarda çok çalışıyorsun, neden olmasın? İşin püf noktası bu – istiyorsun ama yapmaman gerektiğini hissediyorsun. Bütçeyi zorlayacaksa, karşılayamayacağınız şeylere baskı yapmak akıllıca olmayabilir. Ancak, moralinizi yükseltecek ve sizi harekete geçirmeye yardımcı olacaksa, kesinlikle buna değebilir! İstediğiniz canlandırıcı değişikliği getirebilir!

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Şu anda sahip olduğunuz tüm ek sorumluluklarla birlikte, muhtemelen dünyanın tüm yükünü omuzlarınızda taşıdığınızı hissediyorsunuz. Bununla birlikte, en güvenilir insanların bile zaman zaman mola vermesi gerekir. Öz bakımınızı ihmal ederken yükümlülüklerinize önem veriyorsanız, bugün kırılma noktasına gelebilirsiniz. Mola ver, işini yap ve meşhur ata geri atla.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Stresten kurtulmanın en güçlü araçlarından biri yazmaktır! Evet, yaz! Ve hayır, günlük tutmaktan, blog yazmaktan veya resmi bir şeyden bahsetmiyorum – bu sizin için mümkün olsa da. Ben sadece yapılacaklar listesinin, düşüncelerinizin, endişelerinizin bir listesini yazmaktan bahsediyorum. Aklınızda kirasız yer kaplayan tüm bu şeyleri bir yere yazarak çıkarın. Bunu yaptığınızda, şu anda olduğundan çok daha fazla zihinsel olarak özgürleşmiş, rahatlamış ve çok daha az stresli hissedeceksiniz!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir