22.03.2022-GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Yöneticiniz Mars ve Uranüs bugün gökyüzünde karşı karşıya geliyor ve bu enerji hayatınıza sızarken, çok kafa karıştırıcı bir gün başlıyor çünkü arkadaş dediğiniz insanlar odaklanamıyor veya size istediğiniz şeyi veremiyor gibi görünüyor. Aynı şey grup dinamikleri için de geçerlidir. Söylenenlere katılmayabilirsiniz, bunu bilmeden önce direncinizi dile getirmiş olursunuz ve bu sizin için iyi olur. Bu enerji aynı zamanda grup ortamlarında kendini ifade etmeni ve kendine değer vermeni de heyecanlandırır ve bireyselliğin saldırı altında veya zayıflamış gibi hissettiğini görebilirsin. Ayrıca durumları orantısız bir şekilde havaya uçurmak daha kolaydır. Lütfen ani fikir değişikliklerini veya 180’leri tamamlamayı veya karakter dışı davranan insanları da bekleyin. Yine de, özellikle benzersiz bir arkadaşlıkta bir tür atılımınız olabilir.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Pek çok açıdan sizin için güçlü bir gün Boğa çünkü burcunuzdaki Uranüs, Kova’daki güç gezegeni Mars’tan bir dürtü alıyor ve bu durum, şimdiki durumu altüst edebilir ve uçurabilir. Bu, tüm bunlara rağmen muazzam bir şekilde harekete geçirici bir enerjidir ve hırsınızın altında bir ateş yakabilir ya da başkalarının yaptığını görmeye devam ettiğiniz bir şeyi yapmak için kendinize izin vereceksiniz, ancak bir nedenden dolayı kendinizi geri tutuyorsunuz. . Sizin için kendi kendini sınırlama yok. Muhtemelen bugün, sizin açınızdan herhangi bir düşüş veya zayıflık gibi hissetmeden fikrinizi veya yönünüzü rahatça değiştirebileceğinizi de hissedeceksiniz çünkü böyle günlerde fikrinizi değiştirmek konusunda çok daha rahatsınız, akışla ilerleyin.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Fikrinizi birkaç kez değiştirmek, başkalarının davranışlarına da yansır. Bu, tüm gün değişen ve kendileriyle çelişen, kendilerini düğümleyen ve hatta belki de yerde çemberler yapan insanlar ile devam eder! Planlarınızda iptaller ve yeniden düzenlemeler olabilir. Buna sinirlenmek veya strese girmek yerine, akışta kalmanız daha iyidir çünkü bu durum daha üstün bir şeye yol açabilir. Biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz ve sonra bu fikirden çok çabuk sıkılabilirsiniz. Bugün bazılarınızın köpüklü sohbete ihtiyacı var.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Sırlar paylaşıldığı için bir arkadaşlık yeni duygusal derinliklere mi inmek üzere ? Gökyüzünde ve ruhunuzun derinliklerinde çok güçlü sarsıntılar ve uyanışlar var. Her yerde saplantı, fiksasyon, yoğunluk ve arzu var, ama aynı zamanda dikkat sürenizin kısa, keskin şokları da var. Bu, baş döndürücü bir enerji günü, sizi cevaplardan daha fazla soruyla bırakabilecek bir gün. Lütfen bugün de bir inanç sıçraması yapabileceğinizi unutmayın, çünkü uzun oyunu oynamak ve size avantaj sağlamak için kişiliğinizi projelere veya işinize vb. yerleştirmek konusunda çok güçlü bir sezginiz var.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

İlişkiler öngörülemez olabilir, birileri her şeye güçlü ve kuvvetli gelebilir, ancak tüm bunları affedebilirsiniz çünkü bunun arkasında bir tür güvensizlik, rekabet gücü veya hatta taklit olabileceğini hissediyorsunuz! Patronunuzun veya beğendiğiniz birinin hava durumu gibi neden fikrini değiştirdiğini anlamayabilirsiniz, ancak bu aynı zamanda Uranüs ve Mars arasında gökyüzünde neler olup bittiğine kadar uzanabilir. Siz ve eşiniz, kariyerinizle veya son zamanlarda toplum içinde nasıl göründüğünüzle bağlantılı bir şey üzerinde göz göze gelmeyebilirsiniz, ancak olayları karşıt bir bakış açısından genellikle olduğundan daha kolay görebilirsiniz, bu yüzden her şey yolunda gider ve iyi biter.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

İşin birkaç beklenmedik dönemeç ve dönüşler aldığı belki de bazı seyahat planlarının da değişeceği bir gün. Bu, nihayetinde daha sağlıklı bir duruma veya her halükarda çok daha iyi değiştirme planlarının sunulmasına yol açabilir. Bariz olan sizin veya başkalarının yüzünüze bakıyor olabilir, ancak bu, Uranüs ve Mars’ın her ikisinin de dramaları olduğu böyle bir gökyüzünün altında mandallamak daha zor. Ama sonsuz iyimser olmaya devam edeceksin ve sadece başını eğip yoluna devam edeceksin. Ayrıca, size rekabet avantajı sağlayarak sizi öne çıkarabilecek hem daha ince noktaları hem de daha büyük resmi görebilme avantajına sahipsiniz.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Normalde diğer insanlarla hem fikirken, bugün karakterinizin dışına çıkıp onlara direneceğiniz bir takım davranışlara kendinizi kaptırdığınız zaman olabilir. Siz de çok iyi odaklanamayabilir ve bir şeyden diğerine geçemeyebilirsiniz. Son zamanlarda hayatınızda eğlence eksikliği mi var? Bunu, arkadaşlarınıza mesaj atarak ve başka kimse yapmakla uğraşmıyorsa planlar yaparak çözebilirsiniz. Belki de ortaklık içinde olduğunuz herhangi biriyle atılım anları aramaya çalışmak için en iyi gün değil, çünkü büyük olasılıkla bazı büyük sorunların ne olabileceği konusunda çatışacaksınız veya çok farklı fikirlere sahip olacaksınız. Bu enerji o kadar kararsız ve dur-kalk ki, aceleyle söylenen her şeyin doğru olma ihtimalinin düşük olduğuna inanırdım.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Mars ve Uranüs çatışırken, altınızda bir ateş yakar ve yapmayı ertelediğiniz bir şeyi yapmak için sizi motive eder. Bu, evin etrafında yoğunlaşmış gibi görünüyor veya göğsünüzden bir eşe veya aile üyesine vermek istediğiniz bir şeyi içeriyor. Sonra tekrar, kendinizi tamamen heyecanlandırabilir ve son dakikada fikrinizi değiştirebilirsiniz çünkü uyum ihtiyacı aynı zamanda dikkatinizi çekmek için yarışıyor. Sen sabit bir burçsun, bu yüzden değişim ile tanınmıyorsun ama göklerde böylesine düzensiz bir enerji alışverişi karşısında biraz güçsüzsün ve yapabileceğin tek şey onunla gitmek. En çok sevdikleriniz aniden dik başlı olabilir ve aniden tüm tatlılık ve sevimli olabilir.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

İnsanlar bugün dükkanın her yerinde, özellikle iş yerinde. Bir dakika, işler üzerinde anlaşılan veya beklenen bir yönde ilerliyor ve bir sonraki her şey havada görünüyor ya da insanlar taahhütlere, düzenlemelere veya vaatlere bağlanamayacak kadar dağınık görünüyor. Sözlerinizin alevlenebileceği veya normalden biraz daha kritik olabileceği, belki de gerçekten endişe duyduğunuz bir yerden gelmesine, size yardım etmeye veya size fayda sağlamaya çalışmasına rağmen, diğer insanların burunlarını soktuğunu hissedebileceğiniz bir güne hoş geldiniz. Gerçek olamayacak kadar iyi görünen bir konuşmanızın tam da böyle olduğu kanıtlanabilir, aynı şekilde geçmişte abarttığı veya gerçekleri işlediği bilinen kişilerin ağzından çıkan herhangi bir şey.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Bugünün enerjisi biraz aldatıcı olabilir, ancak bir mizah anlayışına sahip olacak ve bu süre boyunca değerinizi bileceksiniz. Sözlerinize, ilkelerinize bağlı kalmak, ne derseniz deyin, belki de birkaç burnu tıkayan kısım bu. Belki sizi zayıf veya hazırlıksız bir anda yakaladıklarını düşündüler, ama yanıldılar! Neye ihtiyacınız olduğu konusunda her zaman akıllısınız ve gerekirse tek taraflı kararlar veriyorsunuz ve bugün de farklı değil. Sırada eğlenceli bir şey varsa veya biri size bir iyilik yapmayı teklif ederse, ilk içgüdünüz ‘ne alaka?’ diyebilir ve dikkatli olmakta haklısınız çünkü Uranüs ve Mars burcunuzda yaptıkları gibi çarpıştığında, kimse bedava bir şey yapmaz. Yoksa yapar mı? Nezaket hala parlıyor ama siz yine de dikkatli olun.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Ailenizle ilgili planlarınız bir anda değişebilir, normalden biraz daha fazla uyumsuzluk olduğunu veya sınırlarınızı test ettiklerini ve sınırlarınızı zorladıklarını fark edeceksiniz. Ancak bunun gelir gelmez ortadan kaybolmasının muhtemel olduğunu görebilirsiniz. Ciddi bir şey değil. Her şey hükümdarınız Uranüs’e bağlı, öngörülemeyenlerin gezegeni ve havada parlıyor, Mars’la aptal dilenciler oynuyor, böylece bir dağ gibi görünen şey saatler içinde bir köstebek yuvasına indirgenebilir çünkü enerjiler bataklık gibi değişiyor ama siz akıllıca davranıyorsunuz. Ve bugün kimsenin kısacık dramalarına kapılmaya hiç niyetiniz yok.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Birinin sözleri yürekten geliyormuş gibi görünebilir ama pek bir sonuca varmayabilir. Bunu yarı yarıya bekliyor olabilirsiniz çünkü belki de insanların duyması gerekenleri değil de duymak istediklerini söylüyor olabilirsiniz. Genelde vaaz veren biri değilsin, bu yüzden yarın gelen bu dürtüye yenik düşmediğine ve bir şeyler giydirip darbeyi ve şeker kabuğunu yumuşatmadığına sevinebilirsin. İnsanların kararsız olduğunu biliyorsunuz, bugün insanların korktuklarına bağlanmak veya sorumluluktan başka bir yöne bakmak yerine güneşin altında her bahaneyi kullanacakları bir gün olduğunu hissedebilirsiniz. Yine, bunu anlıyorsunuz. Hepimizin izin günleri var.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir