Haftalık Tarot Okuması; 21-27 Mart 2022

Bu hafta özellikle içimizdeki sesi dinleyip, rüyalarımızdan gelen mesajlara dikkat etmemiz gerekiyor. Yükselen burcu ikizler, aslan, başak, akrep, yay ve oğlakların bu hafta rüyalarına daha dikkat etmeleri gerekiyor çünkü bu hafta göreceğiniz rüyalar size haber verebilir. Bu rüyaları bir deftere, kağıda veya telefonunuzun not defterine yazmayı unutmayın.

İstediğin bir şeyler varsa bu hafta biraz daha beklemen gerekecek fakat istediğin de sana gelecek sadece sabırlı olman gerekiyor. Bazen beklemek yapılması gereken en doğru hamledir.

Bu hafta annenden veya sezgileri güçlü bir kadından gelecek nasihatları ve tavsiyeleri dinlemen senin yararına olacak. Yada bir danışana başvurup seni yönlendirmesine de izin vermelisin.

Ayrıca bu hafta bazı olayları veya durumlar fazla uzatacağınızı da görüyorum. Bazı şeyler olmuyorsa olmuyordur, olmuyorsa sizin hayrınızadır. Bu yüzden konu her neyse fazla uzatmayın.

Kendinize şunları sorun; Hayatımda nelerin dönüştürülmesi gerekiyor? Çiçek açmam için neyi salıvermem gerekiyor? Daha dolu yaşayabilmem için negatif olmama ne gerek var?

Haftanın Mantrası: Artık bana hizmet etmeyen şeyleri bırakıyorum ve yeni enerjiyi memnuniyetle karşılıyorum. Yolculuğuma devam ederken, doğanın kollarında durup şarj oluyorum.

Hikayene eşlik etmeyi çok isterim. Kişisel bir tarot okuması için instagram.com/tugcesland sayfasından bana ulaşabilirsin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir