21.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

ODAK DEĞİŞİYOR…

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Güneş, 12 aylık bir aradan sonra bugün burcunuza dönüyor! Kendinizi biraz gergin hissediyorsanız, tutumunuzu yeniden kazanma hissini hissetmeye başlamanın zamanı geldi. Kendinize olan güveniniz ön sıralarda yer aldığından, şu anda çok daha fazla dikkat çekmeyi bekleyebilirsiniz. Gökyüzü sizi destekliyor! Kendinizi merkezde hissedebilseniz de, ben merkezli olmamaya çalışın. Bu zamanda kesinlikle cazip gelebilir! Kendinizi daha flörtöz ve cesur hissedeceksiniz, risk almaktan daha az korkacaksınız. Bekarsan, birine çıkma teklif et! Bir ilişkiniz varsa, eşinizle yeni bir şey deneyin. Böyle zamanlarda, kendinize ekstra güven duyduğunuzda, günlük tutmak harikadır. Nasıl hissettiğinizi ve ortaya çıkan her şeyi yazın.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Güneş yılda sadece bir kez 12. evinize girdiğinden, kendinizi alacakaranlık kuşağına girmiş gibi hissedebilirsiniz, işte burada! Bu zamanda daha içsel hissetmek alışılmadık bir durum değil çünkü 12. ev dinlenme ve tefekkür için çağrıda bulunuyor. Evde kalmak ve bu zamanı hayatınızı yansıtmak için kullanmak isteyebilirsiniz. Rüyalarınıza ve ezoteriklerin bu zamanda onlar aracılığıyla nasıl konuştuğuna dikkat edin. Geçmişteki olayları, kalıpların nerede yaratıldığını ve bu kalıpları şimdiki zamanda çözmeye nasıl başlayacağınızı saptayabilirsiniz. Geçmişten kopmanın zamanı gelmedi mi? 12. ev bunu yapmak için harika bir fırsat sunuyor. Sadece kendine karşı nazik olmayı unutma. Bir kalıbın değişmesine hazır olduğumuzda geçmişin hatırlatıcılarını alırız. Öğrenmek için geçmiş olayları kullanın ve sonraki adımlara karar verin.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Güneş şimdi, haritanızın dilek bölgeniz olarak bilinen bölümü olan onbirinci evinize giriyor. Bu nedenle, önümüzdeki dört hafta içinde ne dilediğine dikkat et! 11. evimiz birçok dileğimizin gerçekleştiği yerdir. Bu zamanda yaptığınız dileklerin bir şekilde tezahür etmesi muhtemeldir. Yeni ayın geldiği güne özellikle dikkat edin. Yeni ay, Güneşiniz 11. evdeyken, tüm yılın en sıcak dilek günüdür. Bu zamanı arzularınızla bağlantı kurmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kullanın. Eğer tezahür etmek için herhangi bir ritüeliniz varsa, şimdi onları çıkarmanın zamanı geldi. Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz bir vizyon panosu oluşturmayı bile deneyebilirsiniz. Altı ay sonra geriye dönüp baktığınızda şaşırabilirsiniz!

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Güneş bugün, haritanızın kariyeriniz ve itibarınızla bağlantılı kısmı olan onuncu evinize taşınıyor. Kariyer yolunuz için hedeflerinizi ve arzularınızı hayal ederek merkezlemek ve topraklamak için bu fırsatı kullanın. Hırslarınız şu anda artacak, bu yüzden sırada ne olduğunu ve bundan memnun olup olmadığınızı düşünmek için bu fırsatı kullanın. Değilse, bu süre zarfında bir sonraki yeni ay değişim şansı getiriyor. Bunalmış ve değersiz hissediyorsanız, kendiniz için konuşmaktan korkmayın. En iyisini hak ettiğini bil! Şu anda kariyerinizde harika bir yerdeyseniz, tüm sıkı çalışmanız için büyük bir takdir görüyor olabilirsiniz. Bu bir tür terfi veya ödül şeklinde gelirse şaşırmayın.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Güneş şimdi dokuzuncu evinizde ve önümüzdeki dört hafta çalışma, seyahat, kişisel gelişim veya zihninizi veya dünya görüşünüzü genişletecek herhangi bir şey yapmak için bir zaman olacak. Şu anda bu alanlardan herhangi birini bir arkadaşınızla veya partnerinizle keşfetmek en iyisidir ve tamamen yalnız kalma zamanı değildir. Bu fırsatı, ilginç insanlarla tanışmak ve onlardan, muhtemelen sizden oldukça farklı olan insanlardan öğrenmek için kullanabilirsiniz. İlginizi çeken bir kursa veya atölyeye katılmayı deneyin. Her zaman katılmak istediğin bir sınıf var mı? Şimdi zamanı! Spiritüel veya metafizik olana ilgi duyuyorsanız, bu alemleri daha derinden keşfetmek için de iyi bir zaman. Bir psişik veya ruhsal öğretmenden rehberlik almak için ilham bile hissedebilirsiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Güneş sekizinci evinize girerken, önümüzdeki dört hafta boyunca içsel benliğinizle çok daha fazla temas halinde hissetmeyi bekleyebilirsiniz. Yolunuzu yansıtmak için harika bir zaman. Nereye gittiğinize ve sizi bu noktaya getiren şeyin ne olduğuna bakın. İçsel benliğinizin hangi yönü sizi şu an bulunduğunuz yere getirdi? Yolunuzun herhangi bir parçası hakkında kafanız karıştıysa, durup düşünmenin tam zamanı. Dilerseniz yön değiştirme zamanı yakında gelebilir. Bu aynı zamanda mali durumunuza, borcunuza ve ne biriktirdiğinize bakma zamanıdır. Bu dönemde ödeyebildiğiniz kadar borcunuzu ödeyin. Güneş diğer kumbaranıza girerken altı ay içinde yaptığınız için çok memnun olacaksınız.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Güneş şimdi 7. evinize, aşk evinize giriyor. Aşk, önümüzdeki dört hafta içinde gündeminize yükselebilir, bir başkasının boş alanınızın çoğunu doldurması olabilir. Bu başkası çok önemli olacak. Bu bir sevgili, eski sevgili veya potansiyel yeni bir ortak olabilir. Bekarsanız, istediğiniz kişi tipini düşünüyor olabilirsiniz. Şimdi alacağınız en iyi dersler, bire bir ilişkilerinizden olacaktır. Bu süre zarfında her türlü ortaklık sizi doğru yöne götürecektir, bu yüzden yanınızdaki biriyle mümkün olduğunca çok şey yapın. Yalnız başına gitmek şu anda o kadar iyi hissetmeyebilir. Ayrıca, bu astro-olayın potansiyel olarak düşmanları ahşap işlerden çıkarabileceğini not etmek ve farkında olmakta fayda var. Şimdi baltayı gömme ve gerekirse tamamlama zamanı.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Güneş altıncı evinize girerken, her şey günlük hayatın tik takları ile ilgilidir. Rutinlerinizi ve bunları iyileştirebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz yolları düşünün, böylece sizin yararınıza çalışırlar. Gevşek olduğunuz sorumluluklar var mı? Artık saltanatları sıkılaştırmanın ve işleri düzene sokmanın zamanı geldi. Bunu yapmak için Güneş senin yanında! Planlayıcınızdan çıkın ve rutinlerinizin sizin adınıza nasıl daha iyi çalışabileceğini değerlendirin. Bu dönem aynı zamanda sağlığınıza iyi bakmayı da içerir. Kendine ne kadar iyi bakıyorsun? Kendini nasıl daha iyi besleyebilirsin? Ayrıca, başkalarını nasıl daha iyi besleyebileceğinizi düşünün. Bazı ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakıp diğerlerine nasıl hizmet edebilirsiniz? Denge şu anda yerinde, başkalarıyla ilgilenirken ve aynı zamanda kendinizi onurlandırıyor.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Güneş 5. evinize girerken, evren size rehberlik ediyor ve kendinizi bırakıp eğlenmeniz için size tam izin veriyor! 5. ev, eğlendiğimiz, içimizdeki çocuğu barındırdığımız yerdir. Bu, grafikte yaratıcı yönünüzün parladığı alandır. Bu fırsatı, kendinizin eğlenceli ve yaratıcı yönleriyle şımartmak için kullanın, ancak bunlar şu anda ifade ediliyor olabilirler. Çocuklar bile aklınızda olabilir. Şu anda çevrenizde çocuk sahibi olmak, hatta kendi başınıza çocuk sahibi olmak sizi cezbedebilir! Beşinci ev gebeliği ve doğumu davet eder. Yaratıcı ev olarak, yeni bir hayat yaratmaktan daha yaratıcı bir şey olamaz! Bu ev aynı zamanda yeni projelerin ve fikirlerin başlamasını da kolaylaştırabilir. Romantik olarak, flört etme ve eğlence ile romantizmi birlikte keşfetme zamanı.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

4. ev, şu anda spot ışığında olan kişisel hayatınızı yönetiyor. Önümüzdeki dört haftayı yolunuz ve şu anda bulunduğunuz yere nasıl geldiğiniz hakkında derin bir iç gözlem yaparak geçirmeyi bekleyin. Özellikle aile sorunları ve ilişkilerle ilgili olanlar olmak üzere geçmiş olayları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Bu, özellikle anne babanızın ilgi odağı olma ihtimalinin yüksek olduğu bir zamandır. Onlarla yeniden bağlantı kurma ihtiyacı hissedebilirsiniz ve şu anda bunu yapmanız teşvik edilmektedir. Ayrıca odak noktanız evinizdir. Bu zamanı, yaşadığınız yerde ne kadar mutlu olduğunuzu, yaşam tarzınızı, kiminle yaşadığınızı ve neyi değiştirmek istediğinizi düşünmek için kullanın. Geçmişinizden biri ya da bir şey sizi hala rahatsız ediyorsa, şimdi içe dönmenin ve ilerleyebilmeniz için onu serbest bırakmanın zamanıdır.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Önümüzdeki dört hafta boyunca Güneş, solar 3. evinizden geçerken, ekstra meşgul olmayı bekleyin! Kendinizi burada, orada ve her yerde bulabilirsiniz, çünkü daha fazla yolculuk yapıyor ve işlerinizi halletmeye odaklanıyor olabilirsiniz. Bu süre zarfında telefonunuzun daha sık çalması bile olağan bir durum! Bu süre zarfında iletişiminize özellikle dikkat edin. Bu, odak noktanız ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmek için en iyi fırsat olacaktır. Bazı becerilerinizi tazelemeniz mi gerekiyor? Mesajınızı almamış biri varsa, kendinizi açıklamanın ve anlaşılmanın tam zamanı. Bu süre içinde tatile çıkarsanız, işinizi yanınıza almamaya dikkat edin. Bu üretken olmak için harika bir zaman, ancak ihtiyacınız olduğunda dinlenmeyi de unutmayın!

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Bugün Güneş burcunuzdan çıkıp ikinci evinize giriyor. Birçoğunuz kıvılcım tutuşmuyormuş gibi enerji seviyelerinizde bir düşüş hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin, bu sadece Güneş’in bir yıl daha burcunuzdan ayrıldığı bir zamandır, bu nedenle bir spot ışığının sert parıltısının önünde yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu, kendinize bir mola vermek ve nefesinizi tutmak için mükemmel bir fırsat. Bunu kendi yararına kullan ve nefes al! Bu değişim önümüzdeki dört hafta içinde gerçekleşirken, bu zamanı hayatınızda gerçekten neye değer verdiğinizi düşünmek için kullanın. Kendinizi ne kadar seviyorsunuz ve bu sevgiyi nasıl genişletebilirsiniz? Duygusal ve maddi değerlerinize bakın. Belki hayatında daha fazla alan yaratmak için bırakabileceğin bir şey vardır.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir