19.03.2022-GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Bugün çekiciliğinizle onları öldür Koç. Her zaman sirkeden çok balla sinekleri yakalarsın, özellikle de ay bugün olduğu gibi tam şurada, karşı burcunuzdayken. Bir Terazi ayı aynı zamanda neredeyse her zaman uyumun tonunu belirler ve ertelemiş olabileceğiniz o zorlu konuşmaları yapar. İnsanlar genellikle dinlemeye, uzlaşmaya, uzlaşmacı olmaya ve onurlu bir şekilde davranmaya daha yatkındır. Başlayabilmeleri için konuşmayı bırakmanızı beklemek yerine, daha fazla insanın aktif olarak dinlediği izlenimini edinirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak için iyi bir hafta sonu ve bu en güzel ayların ışığında daha fazla sosyal davet aldığınızı fark edebilirsiniz.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

İşten ayrılma lüksünüz olsa bile, hala garip bir şekilde çalışkan bir ruh hali içindesiniz, çünkü dünkü dolunayın ardından etrafınızdaki enerjilere ayarlısınız. Yapılacaklar listenizden bir şeyleri işaretlemekten veya zihninizi bu küçük görevleri, özellikle de odaklanmanızı ve dikkatinizi gerektiren ya da biraz şaka gerektiren acemi işleri tamamlamaya ayarlamaktan daha çok keyif alabilirsiniz. Her zamanki rutininizin dışına çıkmak ve belki de eski gri maddeyi uyaran bir şeyler yapmak da iyidir. Bu aynı zamanda endişelerinizin size hakim olması yerine onların üstesinden gelmek için harika bir gün, ayrıca yeni, daha deneysel veya daha sağlıklı bir şekilde yemek pişirmeye çekilebilirsiniz.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Eğlence bugün radarınızda olmalı. Tüm bunların romantizmi sizi baştan çıkarıyor ve gerçek hayatta hiçbir şey bulamıyorsanız, belki de romantik bir komedi izlemek, Romantik bir roman okumak ya da Instagram / TikTok’ta gezinmek gibi bir tür kaçış içinde bulabilirsiniz. Güzel ve düşünceli bir şey yaparak ilişkinizde romantik bir ton belirleyebilirseniz, bunu bu ayın ışığında yapmaktan daha fazla rahatsız olabilirsiniz. Ya da belki birinin düşünceliliğinin alıcı tarafında olacaksınız? Diğer bir haberde, hakkında spekülasyon yaptığınız şey bugün olabilir. Bazı konularda oldukça inatçı olsanız da, her zamanki esnek yaklaşımınızın tipik olarak izin verdiğinden daha fazlası, aynı zamanda aniden aniden fikrinizi de değiştirebilirsiniz.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Ay, haritanızda çok rahat bir yerde, eski bir çift terlik ve bol bol bir hırka giymiş bugün ruh halinizi bu şekilde özetliyor. Mutlu bir şekilde evde kalabilir ve tembel bir günün tadını çıkarabilirsiniz… neden olmasın! Belki de aşırıya kaçacak bir diziniz var ya da nostaljik bir ruh hali içindesiniz ve arka arkaya eski filmleri izlemek için can atıyorsunuz. Aynı zamanda, çok önemli ve hakkında çok konuşulan kaliteli zamanı birlikte geçirerek aile bağlarını güçlendirmek için güçlü bir enerji günüdür. Her şey uyum ve her şeyi dengede tutmak herkesin her zamankinden daha uzun süre aynı yerde olması nedeniyle meydana gelebilecek herhangi bir aile tartışması sırasında herkese adil bir duruşma yapmakla ilgilidir.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Siz ve sevdiğiniz kişi arasındaki iletişim son zamanlarda o kadar iyi değilse, bugünün astrolojik havası, nasıl hissettiğinizi iletmek için harika bir fırsat sunuyor ve belki de geleceklerse onların söylediklerini de dinleyin. Ay Terazi burcundayken terazi eşit olarak dengede olmayı sever. Ayrıca şu anda aklınızda, içinizde veya her ikisinde de çok şey oluyor ve bu akşam yapacak ilginç bir şey arıyorsanız çok uzağa bakmayın çünkü en canlı şeyler kapınızın eşiğinde gerçekleşiyor olabilir. . Komşularınızla vakit geçirmek veya onları biraz daha yakından tanımak için iyi bir gece olabilir, bu yüzden eğer bir davet gelmezse, daveti uzatan siz olabilirsiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Dünkü burcunuzdaki dolunaydan sonra, ay enerjisi şimdi haritanızın bir bölümüne giriyor ve burada bu yeni bölüme başlamak için belki de ilk birkaç pratik adımı atarak ödülünü geliştirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, güven kolunuzda bir atış ve bunun üzerine sağlıklı bir öz-değer ve inanç dolusu alacaksınız. Bu, silahlarınıza bağlı kalmanız ve başkalarından planladığınız şeye karşı herhangi bir direnç veya ilgi/inanç eksikliğinden bağımsız olarak, hayatınızdaki bu yeni bölüm için planlar yapmaya devam etmek için bir gün. Ev hareketleri özellikle tercih edilir ve hayatınızda güçlü bir temel gerektiren yeni bir şeye yatırım yapmayı düşünüyorsanız, örneğin mesafeli bir duygusal bağlılık gibi, bu da bugün veya en azından başlangıç olabilir.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Burcunuzdaki ay, dünün güçlü dolunayı arkasında hala dönen havadaki tüm enerjiyi işlemeye başlamanıza yardımcı olur. Yürürken çok fazla içgüdüye göre hareket ediyor olabilirsiniz, belki de herhangi bir şeye koşmaya çalışmak, daha yürüyemeden koşmak yerine beklemeyi ve işlerin nasıl geliştiğini görmeyi tercih edebileceğiniz kadar dürtüsel değil. Bugün, bazılarınız için stok alıp biraz gevşeyebileceğiniz, kendiniz hakkında iyi hissetmenin ve günün getirdiklerinin tadını çıkarmanın tadını çıkarabileceğiniz, özellikle de tabağınıza çok fazla yığılmadan akışa devam ederek biraz tampon bir gün olabilir.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Gerçeklerden kaçmak, düşüncelerinizde ve harika hayal gücünüzde kaybolmak gününüzün büyük bir parçasıdır ve bu damıtıldıktan sonraki birkaç hafta içinde kolları ve bacakları geliştirebilecek gerçekten iyi fikirlere yol açabilir. Aynı zamanda duygusal olarak çok müsaitsiniz ve başkalarının yaydığı tüm enerjilerle temas halindesiniz. Bu sizi biraz yürüyen sünger ve belki de noktalarda biraz aşırı yüklenme noktasına kadar empatik yapıyor. Bu nedenle, hayır derken biraz ara verme süresi önemlidir. Herkesi her zaman memnun edemezsiniz, ancak isterseniz kendinizi memnun edebilir ve bu konuda açık olabilirsiniz çünkü bunu istemekte hiçbir şekilde yalnız olmayacaksınız.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Arkadaşlarınla yaz planları yaptığın veya bazı sosyal davetlerin olduğun bir gün. Ancak bugüne dönersek, yapmak istediğiniz her şeyi yapamayacak olabilirsiniz, ancak elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Bugünün enerjisiyle ilgili, daha iyi bir şeyin ortaya çıkması durumunda bahislerinizi riskten korumanız gerektiğini hissettiren bir şey var ve bu da yeterince adil. Diğer yandan, grup içindeki içgüdüleriniz keskin, birinin zihnini okuyabilir ve ayrıca bir kişinin bir sonraki hareketinin ne olacağını bulmaya geldiğinde gerçekten çok iyi olacak olabilirsiniz ancak iç sesinizi dinlemeniz gerekir.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Ay sizin için haritanın çok enerji verici bir bölümünde – tam üstte ve burası Oğlak burcunda olmak için doğduğunuz yer. Bu mini enerji patlamasını Mart ayındaki sıradan bir Cumartesi gününe nasıl dönüştüreceksiniz? Eğlenceli planları daha da eğlenceli hale getirmek için liderlik veya organizasyon becerilerinizin gerekli olduğunu görebilirsiniz çünkü katkılarınız işlerin çok daha sorunsuz yürümesini sağlayacaktır. Lütfen bugün ve yarın size en olası olmayan ortamlarda sunulabilecek yeni iş ve kariyer fırsatlarını da göz önünde bulundurun. Şu anda sokağınızda reklamı yapılan bir iş olabilir ve işte ayaklarınız kaşınıyorsa başınızı döndürebilir.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Samimiyetsizlik, bugün bir mil öteden fark edebileceğiniz bir şey çünkü sosyal durumlarda çok zekisiniz ve gerçekten sadece sizinle aynı fikirde olan insanlarla bağlantı kurmaya çalışıyorsunuz. Kendinizle bir kez konuştuktan sonra, bir taahhütten kolayca vazgeçebilirsiniz, bu yüzden bu atlı karıncada çok fazla dönüş yapmamaya dikkat edin, aksi takdirde bir şansı veya fırsatı boşa harcarsınız. Bugün çoğu senaryoda mizahi tarafı da görme eğilimindesiniz ve bu, her şeyin söylendiği ve yapıldığı gününüzden oldukça mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Önemli bir yola çıkarak veya daha büyük bir insan olarak bir duruma nasıl tepki verdiğinize dair gurur duygusu, aynı zamanda bugün üzerinde düşünüp tekrar oynadığınız bir senaryo olabilir.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Artık dünkü Başak dolunay enerjisi küçük dünyanıza salıverildi ve bunu çok güçlü bir şekilde hissetmiş olacaksınız çünkü Başak sizin zıt burcunuzdur, şimdi onunla ne yapacağınızı planlamaya başlayabilirsiniz. Ay şu anda en güçlü bölgenizde, bu nedenle bugün etrafınızda gerçekten çok fazla enerji hissedebilirsiniz ve saklı olan şey bu şekilde kalabilir, ancak artık ne zaman gizlenemeyeceği konusunda daha fazla önseziye sahip olacaksınız. Ayrıca, sis perdesi çeken veya gizli kalmaya çalışan veya incinmiş bir yerden fırlayan insanları da çözebilir ve sonra onları serbest bırakarak onlara şefkatli bir tepki gösterebilirsiniz. Yine de oldukça hassassınız ve özellikle de daha iyi bilmeleri gerekiyorsa, hassaslarla birlikte olmakla gerçekten ilgilenmiyorsunuz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir