18 MART 2022 – BAŞAK DOLUNAYI

Dolunay, tıpkı bizim gördüğümüz gibi yüksek duyguların ve enerjinin doruk noktası olarak görülüyor. Dolunay gelgitleri yükselterek enerjiyi duygularımızı ve sezgilerimizi de onunla birlikte yükselebilir. Bu yüzden birçok insan dolunayı bizim için neyin işe yarayıp yaramadığını aydınlatan kozmik bir spot ışığı olarak görür ve insanlar bu yüksek netliği ve enerjiyi çoğu zaman yazmak, işlemek ve artık onlara hizmet etmeyen şeyleri serbest bırakmak için kullanırlar.

Bu Dolunay enerjisini, kendi değerinizi nasıl kabul ettiğinizi veya kabul etmediğinizi düşünmek için de kullanabilirsiniz. Daha iyisini hak ediyorsun, peki bunu kendine nasıl gösterebilirsin? Önem verdiğiniz ve özgün benliğinizin görülmeyi hak ettiği bir noktadan hayatınızı nasıl yaşayabilirsiniz?

Bu noktalar üzerinde çalışarak, Mart Ayı size rehberlik ederken büyük bir ilerleme görmeniz olasıdır.

Başak Dolunayı ayrıca Mart 2022 Ekinoksundan önceki sonuncudur. Mart Ekinoksu, astrolojik yılın başlangıcı olarak kabul edildiğinden astrolojide çok önemli bir noktadır.

Yeni bir astrolojik yıla başlamadan önce, bu Dolunay’ın arındırıcı enerjilerini son 12 ayda yaptığımız yolculuğu yansıtmak ve yeni yılda artık yanımızda götürmek istemediğimiz şeyleri ortadan kaldırmak için kullanabiliriz.

Daha önce de belirtildiği gibi, Dolunaylar her zaman arınma ve salıverme için güçlü bir zamandır, bu nedenle mükemmeliyetçiliği bırakmanın yanı sıra, hayatınızın diğer alanlarından ve hatta kendinizi temizlemek istediğiniz duygulardan da bir düşünün.

Bunlar için niyetler belirleyin ve ardından Dolunay büyüsünün size yolu göstermesine izin verin. Evrenin döngüleriyle uyum içinde çalışarak yaptığınız her şeyde daha büyük bir kolaylık bulabilirsiniz.

Aslında Evren ile kendi bağlantınızı yaratmanız ve Başak Dolunayı ile bağlantı kurmak için kendi sezginizi kullanmanız da Neptün gezegeni sayesinde oldukça desteklenmektedir.

Neptün, ruhsal büyümenin gezegenidir ve sezgimizin gelişimini ve üçüncü gözümüzün açılmasını hızlandırmaya yardımcı olabilir. Bu enerji altında, iç sesinizden gelen herhangi bir içgüdüsel duyguyu veya dırdırcı çekişmeleri dinlediğinizden emin olmak için sezgimiz muhtemelen yükselecektir.

Yüzeyde, Neptün bazen olayları bulanıklaştırabilir, bu da ileriye giden yolu görmeyi zorlaştırır veya hangi yöne döneceğini bilmek için kafa karıştırır. Bu, dış dünyamızdan onay aramaktan vazgeçmemizi ve bunun yerine içimize dönmemizi sağlama çabasıdır.

Bu Dolunay enerjisi altında hayatınızda rahatsız edici bir şeyler oluyorsa, gürültüyü ortadan kaldırabilecek misiniz bir bakın ve dikkatinizi dıştan içe çevirin. Sizi rahatsız eden şeyle ilgili sakin ve sessiz olun ve olaylara Ruh’un perspektifinden bakıp bakamayacağınıza bakın.

Bu yaklaşımı Neptün enerjisi altında ele almak genellikle biraz daha kolaydır ve bizi daha zengin ve daha derin bir anlayışa yönlendirebilir. Neptün ile çalışmak, aynı zamanda, bir şeyleri nasıl gördüğümüzü değiştirmeye yardımcı olabilir, hepimizin ruhsal bir yolculukta olduğumuzu, her şeyin geçici olduğunu, gerçekten ayrılık olmadığını ve yaşam derslerinin çoğunun burada büyümemizi desteklemek için burada olduğunu anlamamıza izin verir. ruh.

Olaylara manevi bir perspektiften bakmak ve daha yüksek amacı anlamak, bizi insani duygularımız üzerinde çalışmaktan alıkoymaz, ancak biraz kolaylık yaratabilir ve zorlu bir şeyden geçiyor olsak bile kendimizi desteklenmiş hissetmemize izin verebilir.

Uyumlu hissediyorsa, koruyucu meleklerinize, ruh rehberlerinize veya bu Dolunay altından geçen bir sevdiğinize ulaşın. İlahi desteğin her zaman bir telefon kadar uzağınızda olduğunu bilin ve bu varlıkların size göndermek istedikleri her türlü işarete açık olun.

Başak’ın enerjisi bazen sağlığımızla ilgili bazı şeyleri de karıştırabilir, bu yüzden bu enerjinin altında kendinize dikkat edin ve aşırıya kaçmamaya veya çok fazla yüklenmemeye çalışın. Kendinizi yere sermek için ödül yok!

Bu Başak Dolunay enerjisi altında, mükemmeliyetçilik fikirlerinden kopmak için kendinize izin verin ve öz değerinizi eski haline getirin. Bunun, bu zaman ve mekanın ötesindeki boyutlara seyahat ettiğiniz ve ruhunuzun bir planı olduğu ve yolu zaten bildiği anlayışını kazandığınız bir ruhsal yolculuğu ateşlemesine izin verin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir