18.03.2022 -GÜNLÜK BURÇ YORUMU

MUTLU DOLUNAYLAR!
Siz bu yazıyı okurken Başak burcunda Dolunay gerçekleşmiş olacak. Her Dolunay, astroloji haritamızın iki bölümünde ve dolayısıyla yaşamımız boyunca bir tür çekişme yaratır.

SENİN İÇİN DOLUNAY NE SÖYLÜYOR?

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Şimdi kendinize ve kendinizi nerede sabote ettiğinize uzun uzun bakmanın tam zamanı. Fiziksel olarak size hiçbir faydası olmayan sağlıksız alışkanlıklara (örneğin sigara) bağlı kaldığınızı biliyorsanız, şimdi bu alışkanlığı bırakmanın tam zamanı. Sizi tekrar tekrar rahatsız eden başka bir sağlıksız davranışsa – örneğin: kıskanç davranmak, çok fazla içmek – yine bu, davranışı çöpe atmak için ideal zamandır. Yakın zamanda reform yaptıysanız (örneğin: düzgün bir şekilde egzersiz yapmaya başladıysanız), bu, yeni rejimlerinize yeniden söz vermenin zamanıdır. Bu arada önemli bir iş projesi şimdi meyve verebilir.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

eğlence evinizdeki Dolunay, kalbinizde bir tür halat çekmenin muhtemel olduğunu gösteriyor – gerçekleşmesi için çok çalışmanız gerektiğini bildiğiniz umutlarınız ve hayalleriniz var. Ama aynı zamanda daha çok eğlenebilmeyi de istersin. Ve dürüst olmak gerekirse, şu anda sizin mücadeleniz bu. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışmanız gerekiyor, ancak bunu iyi davranışlar için zaman ayırarak dengelemeniz gerekiyor. Bazıları için, bu ay tamamen diğer insanlara harika bir arkadaş olmayı öğrenmekle ilgili olacak ve aynı zamanda hepimizin ihtiyaç duyduğu kaliteli zamana da izin verecek.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Son birkaç hafta, büyük olasılıkla kariyerinize Bir Numaralı öncelik verdiğinizi gördü. Durum buysa, Dolunay kariyer ve aile bölgelerinizde gerçekleştiğinden, kişisel yaşamınızın şimdi biraz daha fazla dikkatinizi talep etmeye başlamasını bekleyebilirsiniz. İş yerinde mükemmel bir şekilde çalışmak ve övgü almak (ya da en azından kendi başınıza kalmayı başarmak) çok harika. Ama egonuzun sizi hayatın en önemli parçası olduğunu düşünmeye yönlendirmesine izin vermeyin. Çünkü öyle değil. Elbette profesyonel hayatınıza yeniden odaklanmak için zamanınız olacak ama şu anda Yıldızları dinlerseniz, onların size özel hayatınıza dikkat etmeniz gerektiğini hatırlattığını duyacaksınız.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, umarız, ayrıntılarla daha az ilgilenme ve Büyük Resmi görmeye daha fazla önem verme lüksüne sahip oldunuz. Şansınız yaver giderse, artık çok daha net bir hissiniz var ya da (mecazi anlamda) nereye gittiğinizi ya da (gerçek anlamda) nereye gitmek istediğinizi. Seyahat, seyahat hayalleri, uzaklarda bağlantıları olan biriyle konuşma veya ders çalışma yoluyla zihin genişlemesi devam ediyor. Şimdi, tahmin edebileceğiniz gibi, kendinizi dizginlemenin ve kendi arka bahçenizde neler olup bittiğine bakmanın zamanı geldi. Vahşi maviye doğru yola çıkmadan önce yapılması gereken küçük görevler ve işler var.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, umarız, ayrıntılarla daha az ilgilenme ve Büyük Resmi görmeye daha fazla önem verme lüksüne sahip oldunuz. Şansınız yaver giderse, artık çok daha net bir hissiniz var ya da (mecazi anlamda) nereye gittiğinizi ya da (gerçek anlamda) nereye gitmek istediğinizi. Seyahat, seyahat hayalleri, uzaklarda bağlantıları olan biriyle konuşma veya ders çalışma yoluyla zihin genişlemesi devam ediyor. Şimdi, tahmin edebileceğiniz gibi, kendinizi dizginlemenin ve kendi arka bahçenizde neler olup bittiğine bakmanın zamanı geldi. Vahşi maviye doğru yola çıkmadan önce yapılması gereken küçük görevler ve işler var.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Dolunay, göklerden gelen kesin bir mesaj olan burcunuzda gerçekleşiyor – başka biri hakkında çok fazla düşünmeyi bırakmanın ve kendi iyiliğinize biraz duygusal enerji yatırmaya başlamanın zamanı geldi. Bu potansiyel olarak oldukça duygusal bir zamandır, bu yüzden hayat ekstra yoğun geliyorsa şaşırmayın. İşin püf noktası, soğukkanlılığınızı kaybetmemek ve şimdi olanların geleceğinize giden bir yol olabileceği gerçeğinin farkında olmaktır. Dolunay kesinlikle sizin için bir işarettir – aynı zamanda bir dönüm noktası da olabilir. Hayatınızın gidişatından memnun değilseniz, dönüp yeni bir yöne bakmanın zamanı geldi.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Vurgu, Gündelik – hayatınızdaki rutinler, günlük çalışma ve sağlık programlarınız, başkaları için ne yaptığınız üzerinde olmuştur. Dolunay, bunun hakkında daha az ve hayatın gizli kısımları hakkında daha fazla düşünmenin zamanının geldiğini gösteriyor. Ezoterik için biraz zaman ayırın. Kendinizi çok fazla bir şey düşünmeye fırsatınız olmayan sonsuz bir yaşam koşu bandına atmak yerine, sessiz bir tefekkür içinde biraz zaman geçirin. Yüzeyin altında dönen çok şey var ve hava almasına izin vermenin zamanı geldi.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Dolunay 11. evinizde gerçekleşirken, umduğunuz ve arzu ettiğiniz şeylere bakmanın zamanı geldi. Ya bunu nasıl gerçekleştirebileceğiniz netleşecek ya da devam etmek için en iyisini yapacağınız boş bir hayal olduğu netleşmek üzere olabilir. Ayrıca, geçtiğimiz birkaç hafta neredeyse kesinlikle seninle, yaşayabileceğin eğlenceyle, romantik hayatınla, kendini ifade etmenle, şımarttığın bir çocukla ve/veya kaynamakta olan yaratıcı bir projeyle ilgiliyken, gökyüzü şimdi bunun hakkında daha az düşünmenizi ve ağırlığınızı ait olduğunuz grupların söz konusu olduğu yere taşıyıp taşımadığınızı daha fazla düşünmenizi öneriyor.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

10. evinizdeki Dolunay, ev hayatınız ve kariyeriniz arasında bir çekişme hissediyor olabileceğinizi gösteriyor. Muhtemelen son birkaç haftayı kişisel hayatınızı, evinizi, ailenizi ve kendinizi nereye ait hissettiğinizi düşünerek geçirdiniz. Şimdi ise gökyüzü size hepimizin zaman zaman güvenli yuvalarımızdan sürünerek çıkmak zorunda olduğumuzu hatırlatıyor. Evde olup bitenler nedeniyle mesleki yükümlülüklerinizi ihmal ettiğinizi biliyorsanız, gökyüzü size şimdi dengeyi düzeltme zamanının geldiğini söylüyor.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Dolunay, Ay’ın gökyüzünde Güneş’in tam tersi pozisyonunu alması nedeniyle gerginliğe neden olur. Odak noktamız Güneş – son birkaç haftadır sizin için, bu, Kendi Arka Bahçeniz – mahalleniz, teyzeleriniz, amcalarınız ve kardeşleriniz, küçük görevler, hızlı geziler ve çok sayıda sohbet. Şimdi Dolunay sizi odağınızı biraz değiştirmeye ve geri adım atıp Büyük Resme bakmanıza davet ediyor. Hayat kozmik bir arayışsa, nasılsın? Zihninizi genişletmek için ne gerekiyorsa yapın. Not: Bir tür eğitim almayı veya seyahat etmeye başlamayı düşünüyorsanız, göksel desteğiniz var.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Dolunay 8. evinizde gerçekleşiyor. Sizin için bu kısmen ortak finansmanla ilgili – bu, başka biri tarafından nereden ödeme aldığınız veya onlara nerede ödeme yaptığınız ve ayrıca krediler, borçlar anlamına gelir. Sizinkinin, başkasınınkinin ne olduğunu ve ikisinin nerede buluşabileceğini düşünmenin zamanı geldi. Bir başkasının ihtiyaçları hakkında çok fazla düşündüğünüzü fark edebilirsiniz, ancak artık kendi yuvanızı tüylendirmeye daha fazla odaklanmaya başladığınız bir zaman geliyor. Bunda gerçekten yanlış bir şey yok – aslında, Dolunay 8. evinizdeyken, yapmanız gereken aşağı yukarı bu. Cinsel olarak, önümüzdeki ay duygusal olarak yüklenir. İşler iyiyse, daha iyi olmalı. Çok iyi değillerse, sorunları çözme zamanı. Seks hakkında konuşmak her zaman kolay değildir ama bu Dolunay’ın getirdiği kolaylıklar kolaylaştırır.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Son zamanlarda, her şey SENİN hakkındaydı. Ve tahmin et ne oldu? Bunun bir gecede değişmesi pek olası değil. Ancak Diğer İnsanlar ve Romantizm ile ilgili 7. evinizdeki Dolunay, kendiniz ve ne istediğiniz hakkında daha az, başkaları ve ihtiyaçları hakkında daha fazla düşünmenizin zamanı geldiği anlamına gelir. Aşk Bölgenizdeki Dolunay (ki bu), aynı zamanda, Son Kullanma tarihine açıkça ulaşmış olan ilişkilerin doğal sonucunu da işaretler. Geçici sıkıntılar ve gecikmeler yaşayan iyi bir ilişkiniz varsa, uzlaşma çok önemlidir. Bazıları için, sonunda eski bir ilişkiyi kapatmak mümkündür.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir