17.03.2022-GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

İlk uyandığınızda rüyalarınızı hatırlamak kolaydır. Onları öğle yemeğinde hiç hatırlamaya çalıştın mı? Genelde imkansız! Şu anda gökyüzü, sadece rüyalarınıza değil, sezgilerinize, gezintilerinize ve ruhunuzun çağrısına da dikkat etmeniz gerektiğini bildiriyor. Dikkatinizi içe çevirdiğinizde keşfedilecek bir bilgelik vardır. Bu gece yanınızda bir not defteri ve kalemle yatın. Uykunuzun size anlatacağı çok şey var!

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Satır aralarını okumak için gereken belirli bir zeka türü vardır ve bu duygusal zekadır. Belki de bilmiş bir bakıştır. Söylenen ama aynı anda söylenmeyen şeyler. Belki de bilmecelerde ve kavşaklarda konuşulan kelimelerdir. Bugün, bir arkadaşınız veya meslektaşınız size bir şey söylemeden size bir şey söylemeye çalışabilir. Sözcüklere değil, içinizde uyandırdığı duyguya daha fazla dikkat edin.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Planlarınızı ve fikirlerinizi kendinize saklayın. Onları paylaşmak, enerjilerini kaybetmelerini sağlayabilir. Bazı insanlar buna katılmasa da, astrolojiniz şu anda bunu doğruluyor. Kariyeriniz veya büyük yaşam planlarınız söz konusu olduğunda, kartlarınızı göğsünüzde tutmanız zaman ayırmaya değer olabilir. Bir duyuru yapma zamanınız yakında gelecek.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

İster tatil, ister kursa kaydolma, ister ruhsal bir yolu keşfetme olsun, heyecan verici planlar yaptığımızda, hedef veya sonuç çok uzaktaymış gibi gelebilir. Hayatın bazı yönlerinde, hedefle değil, yolculukla ilgilidir. İlerleme kaydetmek için her şeyi çözmeniz gerekmez. Sadece bir karar vererek başlayın. Aslında, bazen ne kadar az bilirseniz, yeni ve heyecan verici olasılıklara o kadar cesur ve açık olursunuz.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Önemli bir seçim yapmak için ihtiyaç duyduğunuz ayrıntıları ve verileri şu anda bulmak zor olabilir. Tabii, Dolunay Başak’ta, her şey net olmalı, değil mi? Eh, teoride, evet, öyle olmalılar. Her şeyi bilmenin sihir olmasına rağmen? Şu anda Merkür, Güneş’in ışınlarının altından kayıyor. Bilinmeyende biraz sihir ve gizem için yer açın, özellikle de özel biriyle duygusal karışıklıklar söz konusu olduğunda!

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Özellikle kalple ilgili konularda gerçeklerin birbirini tutmaması sizin için sinir bozucu olabilir. Gerçekler, ayrıntılar ve doğrular, bazen onlara baktığınız açıya bağlı olarak farklı olabilir. Şu anda, olaylara normalde düşünmeyeceğiniz bir perspektiften bakmanız istenebilir. Bir şeyleri çözmeye çalışmak yerine, duygularınızın size rehberlik etmesine izin verin. Cevapların çoğu siyah veya beyazda değil, grinin güzelliğindedir.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bugünün gökyüzü, gerçekler ve duygular arasındaki hassas dengeyi vurgulamaktadır. Bir artı bir ikiye eşit olsa da, bazı durumlarda toplamı on bire kadar çıkabilir. Ses kafa karıştırıcı mı? Peki, mesele bu mu? Her şey net olmalı, ancak bunlar nadirdir. Şüpheniz varsa, size kendi büyükannelerimin tavsiyesini vereceğim – her zaman içgüdülerinize güvenin çünkü zihin size oyunlar oynayabilir. Sezgilerinizin ve duygularınızın şimdi size rehberlik etmesine izin verin (dürüst olmak gerekirse, her zaman!)

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Diğer insanların motivasyonlarını gerçekten değerlendirmeye çalışan biri olma eğilimindesiniz. Çoğu zaman, aldığınız hisler tam yerinde! Yine de, konunun gerçeklerini çarpıtabileceğiniz (orada ne yaptığımı görün) ve olayları duygusal bir drama dönüştürebileceğiniz zamanlar vardır. Bir şeyleri çözmeye çalışmak yerine, güvenmeyi denemeye ne dersiniz? Ne kadar açık olursanız, o kadar çok sevinç yaşayacaksınız. Daha fazla mutluluk iyi bir şeydir!

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Şu anda güneş burcunuzun belli başlı alanlarında bir itme/çekme enerjisi var. Büyük resim vizyonlarınıza odaklanmak yerine gerçekleri anlamaya çalışıyor olabilirsiniz! Sormalıyım, bu kadar iyimser bir insan olarak neden bunu yapmaya çalışıyorsun? Sonunda tüm gerçekleri elde etmek için tüm gerçeklere sahip olmanız gerekmediğine güvenin! Sadece olasılığa doğru ilerlemeye devam edin, gerisi yerine oturacaktır!

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Bugünün gökyüzü altında sizin için vurgulanan küçük şeyler. Belki de günlük yaşamınızda anlamlı ritüeller haline gelen bu küçük rutinler ve alışkanlıklardır. Sabahları harika bir kahve içmek kadar basit olabilir, ruhu canlandıran yoga dersi ya da geceleri okumayı sevdiğiniz kitap olabilir. Sizi her gün temellendiren ve size ilham veren şey ne olursa olsun, daha fazlasını yapın. Zamanla, bu küçük çabalar büyük ve anlamlı sonuçlara yol açacaktır!

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Zaman şimdi size zor, ağır veya ciddi gelebilir. Bu, gün ışığı ve güller gibi hissetmese de, size yardımcı olan şey, sarsılmaz bir özgüven duygusu geliştirmektir. Zor zamanların iyi tarafı bu, onları atlatacağını bilmek. Dua etmeye alışkın olduğunuzdan biraz daha fazla umut veya birkaç dua daha gerektirebilir, ancak inanca güvenmek gerçekten dağları yerinden oynatabilir. Şu anda hangi dağı hareket ettirmeniz gerekiyorsa, yapabileceğinize inanın!

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Şu anda, muhtemelen iki seçeneğiniz varmış gibi geliyor. Birinci seçenek; strese girmek, endişelenmek veya çözülemeyeni anlamaya çalışmaktır! İkinci seçenek; rahatlamak, güvenmek, büyülü ve mükemmel bir rehberliğin geleceği bilgisine açılmaktır. Soru şu ki, neden senden çok farklı olduğu için birinci seçeneği düşünüyorsun? Dünyadaki beyaz gürültüyü ayarlamanız ve doğru olduğunu bildiğiniz şeye güvenmeniz gerekebilir!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir