15.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Düne benzer bir enerji ama önemli bir farkla – harika Başak dolunayına bir adım daha yakınsınız. Ama şimdilik, ay Aslan’da yaşamının güneşli tarafı ve boş zamanınızın her dakikasını nasıl değerlendirebileceğiniz ve nasıl yaşayabileceğiniz hakkında olmaya devam ediyor. Birkaç gün içinde dolunaya yaklaşırken, hayatınızdaki mini döngünün sonuna yaklaştığınızı hissedeceksiniz. Bu, bir rutinin bittiğine ve daha tatmin edici bir rutinin başladığına işaret edebilir. Bu, çalışma alanına veya başkalarına nasıl yardım ettiğinize çok odaklanmış görünüyor. Belki de kendinize ya da başkalarına çok fazla odaklandınız ve terazi artık ortada bir yerde durmalıdır.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Nasihat vermekte iyi misin? Bugün sizden bazı şeyler istenebilir çünkü birinin gerçekçi bir bilgeliğe ve sizin yatıştırıcı tonunuza ihtiyacı var. Ayrıca nostaljik bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ancak birkaç gün içinde yaklaşan Başak dolunayı nedeniyle enerjide büyük bir değişim var ve bu sizin için eğlenceli bir zamanın habercisi. Dinlenmeye ve eğlenceye odaklanma ve mümkünse hayatınıza biraz romantizm katma zamanı. Ve yapabilirsin. Ne zaman bir dolunay olsa, bu eski bir dönemin sona erdiği anlamına gelir ve Başak burcunda olduğu için, bir senaryo analizinde hüsnükuruntu yerine nefis pratik olabilirsiniz. Daha önce gözden kaçırdığınız bazı ayrıntıları fark edebilirsiniz ve bu, sonunda fazladan endişelenmenize değdiğini hissettirecek.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Ay hala eğlenceyi seven Aslan burcunda, bu yüzden gümüş diliniz dün olduğundan daha da parlak, artık adımlarınızı atıyorsunuz ve kilometrelerce çekicilik damlıyor. Sızdırıyor. Ay birkaç gün içinde dolunay olacak ve herhangi bir olumsuz duyguya tutunduysanız veya dolunayda çalışıyorsanız, şimdi inişinize başlama zamanı. Bunun nedeni, Başak ayının herkesi dünyaya geri getirebilmesidir ve bugün dedikodularda gelecek hafta aile ile ilgili faydalı olacak bir şey duyabilirsiniz. Geçmişi bırakma ve ileriye dönük bir bakış açısı benimseme zamanı.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bugün, dünün arkasında hala size güven kollarında bir şans veriyor ve hala güçlü ve sağlıklı bir öz-değer yayıyorsunuz. Ay birkaç gün içinde dolunay olacak, enerji değişimlerini hissedeceksiniz ve bu da fikirlerinizi ve yakın çevrenizi vurgulamak için enerjiyi kısa sürede değiştiriyor. İsterseniz mahalle rolünüzde sizden beklenenleri artırmanın zamanı geldi ve bu, komşularınızla görüşmek veya yerel topluluğunuzda neler olup bittiğini öğrenmek veya topluluk merkezli bir şeye öncülük etmek kadar basit bir şey olabilir.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Ay hala senin burcunda yani dünün yanı sıra bugünün şovunun da yıldızısın. Duygusal bir bakış açısı, varsayılan konumunuz olmaya devam ediyor ve dünyanın sizin hakkınızda sevdiği tüm o harika Aslan özelliklerinin bugün de güçlendirildiğini görebilirsiniz – yaşama şehvetiniz, dramatik duygunuz, cömert ruhunuz, gür saçlarınız! Fikirleriniz daha büyük ve neden olmasın! Başkalarının takip ettiği yere gidiyorsun, bu yüzden kimsenin ışığını karartmasına izin verme. Ayın bir sonraki durağı, dolu olacağı Başak olacak, bu yüzden bu bir dönüm noktası haftası olacak. Henüz birkaç gün izin var ama bugün hala ilk sessiz gürlemelerini hissedeceksiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Ay, haritanızın ruhsal meseleleri ve karmayı odak noktasına getiren bir bölümünde parlamaya devam ediyor ve bu, sizin kadar birçok insanın zayıf noktalarına ışık tutabilir ve gerçek bir birlikteliği teşvik edebilir. Duygularınızın nerede bitip başka birinin nerede başladığını bilmek zor olduğu için bu aynı zamanda kafa karıştırıcı bir zamandır. Ancak harika haber şu ki, yaklaşan dolunayın ilk hafif gümbürtülerini bugün burcunuzda hissetmeye başlayacaksınız. Henüz birkaç günlüğüne değil, ama bu, yeni bir bölüme bakarken, hayatınızı temizlemek istediğiniz şeyi netliğe kavuşturduğunuz ve tezahür ettirdiğiniz bir zaman olacak.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Neden bir süredir haber almadığınız bir arkadaşınızla iletişime geçmiyorsunuz ve kabarcıklı Aslan ayının avantajlarından yararlanmıyorsunuz? Muhtemelen onların da seni düşündüklerini göreceksin. Hayatınızın başka bir yerinde, fikir ne kadar “dışarıda” olursa, işe yarama şansı o kadar artar ve bu aynı zamanda, bireyselliğinizi normalde bir ilişkide olduğundan biraz daha fazla öne çıkarmak isteyebileceğiniz bir gündür, çünkü uyum ve ortaklıkların işaretidir ve normalde öncelikli olan budur. Birkaç gün içinde Ay’ın Başak burcunda dolunayını dört gözle beklemek, bu size çok ihtiyaç duyduğunuz bir dinlenme ve belki de ruhsal bir arınma getirecektir.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Ay, haritanızın en üstünde yolculuğuna devam ederken, hala kariyer meseleleri hakimdir – ya bu ya da dünyanın sizi algılama şekli. Durumunuz ve elde ettiğiniz şeyler böyle günlerde daha önemli görünüyor, ancak bunların hepsi sizin de çok iyi bildiğiniz gibi öznel ve sürekli değişiyor. Hepimiz geçimini sağlamak için çırpınıyoruz. Yaklaşan dolunay ve henüz birkaç gün değil, enerjisini hissettirmeye başlayacak ve belki de son zamanlarda kendinizi bu kadar sosyal hissetmediyseniz veya sizi bir gruba katılmaya ikna etmediyseniz sizi kabuğunuzdan çıkaracaktır. .

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Bugün yurtdışındaki arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla neler olup bittiğini öğrenmek isteyebilirsiniz ya da kendiniz bir tatil rezervasyonu yaptırmaya çekileceksiniz. Bu aynı zamanda, büyük resmi görmek ve kutunun dışında düşünmek ve böyle günlerde kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız tüm diğer klişeler için harika bir üretken gün. Bazı insanlar vaaz veren ya da inatçı bir alana sapar, ancak tutkulu oldukları sürece bu sizin için sorun değil. Bundan birkaç gün sonra ay haritanızın tepesinde doluyor, bu yüzden çalışma hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri düşünmeye başlamanın zamanı geldi.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Bugün iki kafa birden daha iyidir ve özellikle de ev bütçelerini ve diğer şeyleri çözmeye çalışıyorsanız. İçgüdülerinizin dün olduğu kadar keskin olması için çok iyi bir şans var ve ayrıca duygusal olarak çok daha zeki hissediyor olabilirsiniz. Bu devam edecek çünkü ay bundan sonra birkaç gün içinde kız kardeşiniz Başak burcunda dolunay olacak. Bu nedenle, önümüzdeki birkaç gün içinde kendinizi daha çok felsefi bir zihin çerçevesi içinde bulmak üzeresiniz. Ayrıca, hayatınızdaki bir ortaklık ekstra dirsek yağı gerektiriyorsa, sizden parıldayan şey, işi şimdi yapmaya istekli olmanızdır.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Ay hala zıt burcunuzda ve bu, diğer insanlara odaklanıyor ve bu sizin için sorun değil, çünkü sizi kancadan kurtaracağı veya arka koltuğa geçebileceğiniz anlamına gelebilir. Bu, birinin size ne kadar bağlı olduklarını, yanlış adımları veya düşüncesizlikleri telafi etmek için ne kadar yapacaklarını kanıtlama şansı olabilir. Bir diğer sıcak haber de Başak burcunda yaklaşan dolunay. Şimdi çok heyecanlanmayın çünkü daha birkaç gün var, ama bir kez vurduğunda, bu bir büyük olay, hayatınızda güçlü bir duygusal değişim gerçekleşecek ve bir ortaklığın güçlendiğini ve iki kafanın gerçekten birinden daha iyi olduğunu göreceksiniz.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Gökyüzü, çalışma dünyanıza veya günlük rutininizin diğer yönlerine odaklanmaya devam ediyor ve bu sizin için sorun değil çünkü eskisini değiştirmek veya bir zamanlar zevk aldığınız ancak kaymasına izin vermiş olabileceğiniz bir şeyi yeniden canlandırmak için yeni bir hobi veya ilgi bulmak için hala zaman var. Bir diğer manşet haber ise, Ay’ın yakında tam tersi burcunuz Başak’a dönüşeceği yönünde. Yakında değil, daha birkaç gün var, ama sizi ve ilişkilerinizi etkileyeceği, eski bir aşamayı sona erdirebileceği ve hareket etmeniz gereken şeyden devam etmenize yardımcı olabileceği için size bir ön bilgi vermek istedim. Onu gelişeceği bir sonraki aşamaya taşıyın.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir