Haftalık Tarot Okuması; 14-20 Mart 2022

tarot

Bu hafta 18’inde Başak burcunda Dolunay var. Bizi aşağı çeken tüm ağırlıkları serbest bırakıyoruz ve cesurca odaklanıyoruz. Kartların mesajı sayesinde kendimizi canlılık ve sevgi dolu hissetmemize izin veriyoruz.

Haftaya güzel bir haberle başlayabiliriz. Bu hafta şans bizimle. İstediğimiz bir iş, bir mesaj, bir yardım ateş elementi ( koç, aslan ve yay burcu ) birinden veya enerjisi bu yönde olan birinden gelebilir. Sorunlu giden bir ilişkiniz varsa çok istediğiniz bir şey olmak üzere sadece sabırlı olmanız gerekiyor çünkü arzunuza kavuşacaksınız yine de arzunuza tam olarak kavuşmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Sonrası ise ferah…

Bir kavuşma, sevindirici bir haber alabilir ve ya kutlama yapabilirsin. Bu bazen düğün ve nişana alamettir bazen de aileye girecek yeni bir bebeğin haberi veya sevinci olabilir. İlişkisi olmayan kişiler için hayatınızın kadını ya da erkeğiyle tanışabilirsiniz. Bu kişiyle bir toplantı ya da kalabalıkta tanışma ihtimaliniz çok yüksek.

Kariyer ve iş konusunda ise zirveye çok yaklaşmış olabilirsiniz fakat son bir engel var. Ateş elementi ( koç, aslan ve yay ) burcu bir kadından yardım alınarak bu engel atlatılacak olabilir. Bu engel karşına çıkan son engel. Çok beklenen o sınavı verebilecek ve ya çok istediğiniz işi/projeyi başarmış olabileceksiniz. Bir yatırım veya işten ilk gelirinizi elde etme olasılığınız çok yüksek, kazancınız artacak veya terfi alacak olabilirsiniz.

Haftanın Mantrası: Hayatın zorluklarından bir Anka kuşu gibi yükseliyorum. Aşkın beni gitmem gereken yere götüreceğine güveniyorum.

Hikayene eşlik etmeyi çok isterim. Kişisel bir tarot okuması için instagram.com/tugcesland sayfasından bana ulaşabilirsin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir