14.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Haftaya doyurucu bir başlangıç çünkü ay ateşli Aslan burcunda, yani iş oyuna eşit olmadıkça işten başka bir şey arıyorsun ya da dişlerini eğlenceli ve yaratıcı bir şeye geçirip bunun için para kazanabilirsin. Bugünün enerjisi de aynı şekilde size haklı olduğunuzu bildiğinizi söylüyor ama sorun şu ki diğer herkes onların da haklı olduğunu düşünüyor, günün sonunda övünme hakları kimde? Sonuç sizi şaşırtabilir çünkü bu enerji çok tahmin edilemez. Çocuklarınızın başarıları veya onlara doğru bir adım atmalarına yardımcı oluyorsunuz, günümüzün parlak göksel ışığıyla daha parlak.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Bugün kalenizin kralı veya kraliçesisiniz. Tanıdık bir ortamdayken veya evdeyken en iyi versiyonun ortaya çıkıyor, bu yüzden işten erken çıkabiliyorsan, izin alabiliyorsan veya evden çalışabiliyorsan gülüyorsun. Sıcaklık ve şefkat arıyorsunuz ve basit bir nezaket veya düşünceli davranış uzun bir yol kat ediyor. Temel bilgilere dönüş yaklaşımının, duygusal bir tıkanıklığı nasıl değiştireceğinizden akşam yemeği için ne pişireceğinize kadar her şey için en iyi sonucu verdiğine karar verebilirsiniz. Mobilyaları yer değiştirmek veya yeniden dekorasyon planları yapmak içinizi sıcak bir ışıltıyla doldurur.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Ay bugün çok rahat çünkü burcun sana ait kısmında, bu yüzden tüm cümlelerinin doğru yoldan ve etkili bir şekilde çıkmasını bekleyebilirsiniz ya da bu e-postayı oluşturma şeklin çok ve neredeyse şiirsel. Kendiniz olarak ve başkalarına da aynı nezaketi göstererek oldukça ikna edici olabilirsiniz. Pazartesi olabilir ama bugün daha kahve dudaklarınıza değmeden beyninizi ateşlemekte zorluk çekmeyeceksiniz. Yine de enerjinizi dağıtma ve kendinizi biraz fazla ince yayma eğilimi olabilir.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Seni en çok şaşırtan şey ne kadar inatçı olabileceğin. Evet, her zamanki Yengeçten bile fazla. Bazıları topuklarınızı kazarken bunu çağırabilir, ancak sizin için, bu lazer benzeri dikkat seviyesini garanti altına alacak kadar önemli olduğunu hissettiğinizde hedefe kilitlenmek ve gitmesine izin vermemek meselesidir. Bir şeye neyin geleceği ve hiçbir şeye neyin gelmeyeceği konusunda son derece iyi bir içgüdüye sahipsiniz, ancak başkalarını da aynı şeye ikna etmekte zorlanabilirsiniz. Hafife alınmak güçlendirici olabilir ve uzun vadede size kazanan bir avantaj sağlayabilir.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Ay burcunuzda, bu nedenle sarkacın aranızda sallanıp, duygusal ve empatik hissetmesini bekleyin. Çevrenizdeki kollektif enerjinin bir parçasına ulaşmak ve hissetmek istiyorsunuz. Bazı şeylere yaklaşma şekliniz ve aldığınız açılar düzleşiyorsa, yeniden düşünmek için iyi bir fırsat penceresi. Çizim tahtasına geri dönebilir veya burada ve orada birkaç küçük sezgisel ayar yapabilirsiniz, ancak burnunuzu takip ettiğinizde para konusunda bir hüneriniz olduğu için sonunda her şey yoluna girecek.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Henüz hayır kurumlarına bağış yapmıyorsanız, bugünden sonra yapabilir veya bağışınızı artırabilirsiniz. Yürüyen büyük bir yufkasın ama biri seni alt etmeye cesaret ederse pes etmeyeceksin. İçgüdüleriniz keskin ve önsezilerinizden birinin haklı olduğu kanıtlanabilir, ancak bu, övünmek için bir gün değil çünkü bundan daha fazla şefkate sahipsiniz ve kulaklarınızdan sempati ve şefkatin yanı sıra daha büyük bir zihin varlığınız var. Günlük rutininizin bir bölümünü dikkatle inceleyebilir ve onu hemen fotoğrafın dışına çıkarmaya karar verebilirsiniz.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Arkadaş kazanma ve insanları etkileme söz konusu olduğunda, geri kalanımız sana boyun eğiyoruz Terazi çünkü sen tüm bu saçmalıkların geçmişte ustasısın. Ancak bugün, kuralların berbat olduğunu görüyorsunuz ve bugünün Pazartesi olduğu gerçeğiyle körüklenerek onları sorgulayabilir ve daha fazla geri çekebilirsiniz ve her zaman böyle oldukları için işlerin neden sürekli olarak belirli bir şekilde yapılması gerektiğini anlamıyorsunuz. Bu, bugün sizin tarzınız olmadığı için bir uzvun dışına çıkıp bir devrim ya da herhangi bir şey başlatmak üzere değilsiniz ama diğerlerine biraz şüphe tohumları ekebilir ve yine de yeni başlangıçların yeşil filizlerini yetiştirebilirsiniz.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Bu hafta, ertelediğiniz ve sosyal medyada gezinmeye geri dönmek yerine hayal ettiğiniz işler için başvuracağınız hafta. Bazılarımız değişimden korkar, diğerleri için bizi hak ettiğimizi hissettiğimiz yerde tutan başarısızlık kadar başarı korkusudur, ancak bugün altınızda küçük bir özgüven ateşi yanıyor ve ayrıca kariyerinizin geleceğini de görselleştirebilirsiniz. Veya başka birinin sizinle aynı (veya daha az) yeteneklere sahip olduğu yere nasıl geldiğini görebilir ve kendinize pastadan pay alma zamanınızın geldiğini söyleyebilirsiniz.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Aklına koyduğunda, hayatın en büyük zorluklarının üstesinden gelebilirsin ama aynı zamanda aşırı düşünmek ve aşırı entelektüelleştirmek gibi bir şey var ki, sonunda her şey hakkında aptalca çömelmişsin. Her şeyi her açıdan tartıp fazla kaptırmamaya ve o anda yaşayan hiçbir canlının bir göz atmasına bile izin vermemeye dikkat edin. Yine de, her zamanki damgalama zemininizin ötesine geçmeyi veya rutininizi kırmayı içeren bir şey yapmak, eğlenmek ve bazı harika derinlemesine sohbetler için harika bir gün!

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Gizli olan şey bugün de öyle kalacak gibi görünüyor ama içgüdülerin sana bağırıyorsa bu izden kurtulacağın anlamına gelmez. Gecikmiş bir sohbet, sizi hem rahatlamış hem de umutlu hissetmenize neden olabilir. Bir dostluğa bakışınızdaki gerçek bir fark, önümüzdeki haftalarda ortaya çıkmak üzere olabilir ve duygusal enerjinizi kime yatıracağınız ve kime karşı koyacağınız konusunda daha emin olacaksınız.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Biraz saçma olabilecek biri bugün size doğru adım atıyor ve bu, bir ortaklığın/dostluğun tüm iniş ve çıkışlara değeceğine dair güvence verdiği kadar sizi de memnun ediyor. Bugün çoğunlukla tesadüfen yükselişler hakkında. Bu aynı zamanda başkalarının parlamasına izin vermek ve anında tatmin olma konusunda endişelenmemek için bir gün çünkü bundan faydalanacaksınız. Ara sıra etrafınızda bir gizem yaratmayı seviyorsunuz ama bugün okuması daha kolay ve eğer bekarsanız, başlattığınız bir sohbet siz farkına bile varmadan romantik tekliflere sahip olabilir.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Gökyüzü bum patlamasını kalbinize sokacak mı? Evet, ama pratik bir şekilde ve böylece rutininizin aşık olduğunuz bir kısmına yeniden aşık olabilirsiniz. Veya bu işle ilgili bir hareket olabilir, çünkü bu tamamen başkalarına da nasıl hizmet edebileceğinizle ilgilidir, ancak lütfen çok fazla özeleştirel, hoşgörülü veya aşırı analitik olarak herhangi bir olumsuz sarmal veya kuyruk dönüşüne kapılmayın. . Evet, şeytan ayrıntıda gizli olabilir ama aynı zamanda hayata helikopter bakış açısıyla bakmak ve etrafınızda olup bitenleri kaçırmamak için hayatın küçücük bir alanına takılmamak da önemlidir.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir