12.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Birbiriyle çelişen arzular arasında sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz. Bir yandan, bir süredir görmediğiniz insanlarla sosyalleşme ve onları yakalama havasındasınız. Öte yandan, gerçekten sadece rahatlamak ve dinlenmek istiyorsunuz! Her iki dünyanın da en iyisine sahip olmak mümkün mü? Kesinlikle! Her zaman bir arkadaşınızı evinize davet edebilir, biraz dışarıdan yemek sipariş edebilir ve koltuktan bile ayrılmayabilirsiniz! Bu şekilde aynı anda bağlantı kurabilir ve rahatlayabilirsiniz!

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Özellikle iş hayatınız veya önemli yaşam planlarınız söz konusu olduğunda, kendinizi alışılmadık bir durumda bulabilirsiniz. Sirkeden çok balla sinek yakaladığını söylüyorlar ama şu anda aralarında daha etkili olan ince bir çizgi var. Gerçek şu ki, bir kaya ile sert bir yer arasında kaldınız ve karar vermek size bağlı olmayabilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sırıtmanız ve buna katlanmanız gerekebilir.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Şu anda profesyonel hayatınıza akan çok fazla fırsat var! Bu, bir kariyer hedefine veya önemli bir yaşam hayaline doğru gerçekten büyük adımlar atabileceğiniz altın bir döngüdür. Sorun şu ki, hangi fırsatların zaman ve çabaya değer olduğunu ve hangilerinin olmadığını bilmek. Ay bugün para sektörünüzde hareket ederken, seçimler soğuk nakit getiren veya kazanç potansiyelinizi artırma konusunda umut vaat edenlerden etkilenebilir.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Ne hakkında rüya görüyorsun, sevgili Yengeç? Ve sadece geceleri kastetmiyorum. Demek istediğim, hangi rüyalar yolunuzu ve amacınızı gerçekten aydınlatırdı? Hayatınıza daha fazla anlam katan ne olurdu? Şu anda karşılaştığınız asıl soru bu. Elbette, altını çizen bazı korkular, endişeler ve hatta üstesinden gelinmesi gereken finansal engeller olabilir. Bununla birlikte, göreviniz, hayallerinizin ve özlemlerinizin yolunuza çıkan herhangi bir geçici aksilikten daha büyük olmasına izin vermektir.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Hepimizin kaçınmayı veya inkar etmeyi tercih ettiğimiz yaşam konuları vardır. Şu anda sizin için, yüzleşmek istemediğiniz ortak bir mali durum olabilir. Aynı zamanda, borç veya büyük ölçekli bir satın alma ile dalmaya başlama isteksizliği ile ilgili olabilir. Her şey net görünmeyebilir ve biraz korkutucu hissedebilir. Bunu yalnız yapmak zorunda değilsin. Önemli bir finansal rüyanın işe yaraması söz konusu olduğunda gerçekleri anlayın.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Ay, 11. Dostluk Evinizden geçerken, bugün kozmik bir destek alan sizin sosyal hayatınız. Bunu ayarlayabilirseniz, bugün, kişisel veya profesyonel yaşamınızda önemsediğiniz insanlarla bağlantı kurmak için idealdir. Yakın olduğun kişilerin her zaman yanında olacak sadık bir arkadaşsın. Sadece bir telefon görüşmesi veya ilham verici bir mesaj olsa bile, sizin için önemli olan birine sizin için ne anlama geldiğini söyleyin.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Hayatınıza biraz tuz dökmek için her fırsattan yararlanmaya teşvik edildiğiniz bir döngüdesiniz. Daha fazla eğlence, daha fazla romantizm ve daha fazla neşe artık resmin bir parçası. Sorun bugün, öncelikli olan iş, günlük işler ve yükümlülükleriniz. Bir seçenek, yapmak istediğiniz şeylere zaman ayırmak için yapmanız gerekenleri tamamlamaktır. Buna denge deniyor, bu konuda profesyonelsiniz!

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Ara sıra kozmos, yaptığımız şeyleri neden yaptığımıza dair bir hatırlatma sunar. Evet, şu sıralar üzerinizde çok şey var, özellikle de özel hayatınızda. Mümkünse bugün bir dakikanızı ayırın, tutkunuzun ve amacınızın ne olduğunu hatırlayın. Ay, en ruhsal sektörlerinizden birinde ilerlerken, aradığınız anlam zaten sahip olduğunuz, yaptığınız şeylerde ve bunu kiminle yaptığınızda olabilir.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Ruh hali bugün yumuşak ve hassas. Böylece evde en çok değer verdiğiniz kişilerle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ev cephesinde bu kadar çok eylemle, ne kadar sevgi, destek ve ilgi gördüğünüz konusunda sevinçle dolabilirsiniz. Her şey düşündüğünüz gibi olmasa bile, nasıl olduklarını takdir etmek size ilham verebilir, kalbinizi ısıtabilir ve daha fazlasına yer açabilir.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Yapacak çok şey ve görünüşte az zaman varken, bir partnerle veya hayatınızda önemli biriyle en son ne zaman gerçekten görüştünüz? Ay’ın duygusal Yengeç’teki hareketi, biraz zaman ayırmanız ve diğer insanlarla bağlantı kurmanız için aylık hatırlatıcınızdır. İçten bir şefkat ve sohbet ortamından, daha önce bilmediğiniz yeni veya özel bir şey öğrenebilirsiniz. Daha da yakınlaşma ve duygularınızı paylaşma fırsatı geldi.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Umut etmek, dua etmek ve dilemek her şey yolunda ve güzeldir. Ancak bazen bu fikirleri lojistik veya ayrıntılı bir planla desteklemeniz gerekir. Geliriniz ve kazanma potansiyeliniz söz konusu olduğunda büyük hayalleriniz ve planlarınız var, peki bunlarla ilgili ne yapacaksınız? Bir liste yazın, günlüğünüze istediğinizi yazın. Para hedefleriniz söz konusu olduğunda duyguları ve gerçekleri birleştirin, düşündüğünüzden daha çabuk tezahür edecekler.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Şu anda, hayatınızda çok fazla yürekten neşe ve mutlulukla bağlantı kurma şansınız var. Bununla birlikte, aklınızın köşesinde gizlenen bazı korkular veya belirsizlikler hatta bazı arka plan endişeleri olabilir. Sizi kalbinizin arzusundan veya en iyi hayatınızı yaşama şansından uzaklaştırmalarına izin vermeyin. Fırsatlar ancak yakalandığında çoğalabilir, reddedilemez. İnancı korumak her zaman her korkuyu yenecektir.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir