11.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burç yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde, rüyalar ve gizemler gezegeni Neptün tetiklenecek; önce Ay tarafından, sonra Güneş tarafından. Şimdi nefes alıp vermek için biraz zaman ayırmaya değer… sadece yapın. Nefesinizle bağlantı kurun ve Yüksek Benliğinizle bağlantı kurmak daha kolaydır. Yıllık Güneş/Neptün kavuşumuna doğru ilerlerken ne kadar çok meditasyon yaparsanız o kadar iyi!

VE BUGÜN? AY NEREDE?

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Ev hayatınız, özel hayatınız, geçmişiniz, aileniz, kendinizi aile gibi hisseden insanlar ve gerçek yuvanız – Yeni Ay enerjisini size odaklarken hayatınızın tüm bu kısımları yenilenmeye hazır. 4. Ev, evde ya da ailenizle aranız iyi değilse, işleri halletmek için ideal bir zaman. Onlara gelişme şansı verin! Farklı şeyler yapmalarına izin verin. Evde; taşınmak, satmak, satın almak veya sadece ev arkadaşlarını değiştirmek istiyorsanız, bunların hepsi ekstra mümkün. Bazıları için geçmişinizle bağlantılı bir ilham var.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

İstediğimizi elde etmek söz konusu olduğunda, İstek Listelerini görselleştirmek ve yazmak harika ama yapabileceğimiz diğer en önemli şeylerden biri çok eski moda; iletişim! İster işte ister özel hayatımızda olsun, başkalarının ne istediğimizi bilmesini sağlamak çok önemlidir. Ne istediğimizi söyleme eylemi çekim yasasını harekete geçirir çünkü arzularımızı konuşmak istediğimizi elde edebileceğimize dair bir kanaate sahip olmamız gerektiği anlamına gelir. İletişim Bölgenizdeki bu Yeni Ay, iletişim için harcanacak çok fazla enerji getiriyor. Ne istiyorsun? Sana kim yardım edebilir?

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Bu, haritanızın tamamı nakit, mal ve mülkle ilgili kısmı olan 2. Evinizde gerçekleşmekte olan bir Yeni Ay var. Hayatınızın bu bölümlerinden herhangi birinde değişiklik istiyorsanız, bu Yeni Ay, istediğiniz değişiklikleri yapmaya başlamak için ideal bir zamandır. Paranın enerji olduğunu, bolluk veya eksiklik düşüncelerimize oldukça hızlı yanıt verdiğini unutmayın. Nakit hakkında olumsuz düşündüğünüzü biliyorsanız, bu Yeni Ay’ı bir işaret olarak kullanın ve bundan sonra nakitle ilgili düşüncelerinizi ve beklentilerinizi tersine çevireceğinize karar verin.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bu ay burcunuzda Yeni Ay gerçekleşiyor ve bu sizin için büyük bir haber. Esasen size hayatınızın gerekli olduğunu bildiğiniz herhangi bir yerinde yeniden başlama şansı sunar. İşlerin gidişatından gerçekten memnunsanız, bu sadece önümüzdeki 12 ay boyunca bir sonraki doğum gününüze doğru ilerlemenize yardımcı olacak bir enerji şarjıdır. Başkalarının size bakışını değiştirmek istiyorsanız, önümüzdeki dört hafta bunun üzerinde çalışma zamanı. Temel görünüşünüzü değiştirmek için bir şeyler yapmak istiyorsanız kesinlikle yapmalısınız !

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Biraz garip bir döngü içindesiniz, hissedebiliyor musunuz?! Yeni Ay, haritanızın Her Şeyi Gizli ve Spiritüel tuttuğunuz bölümü olan 12. Evinizde gerçekleşiyor. Bir yandan, bu sadece dünyadan tamamen çekilmek istediğiniz bir zaman olabilir. Öte yandan, ruhsal yolda yürürken büyümek ve gelişmek istiyorsanız, bu Evrenin size duymanız gereken mesajları ileteceğini bilerek, meditasyon yapmak ve tefekkür etmek için zaman ayırdığınız bir zaman olabilir.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Yeni Ay, haritanızın arkadaşlarınız ve dilediğiniz şeylerle ilgili kısmı olan 11. Evinizde gerçekleşiyor. Özetle, Yeni Ay’ın burada olması iki nedenden dolayı çok hayırlı. Birincisi, önümüzdeki dört hafta boyunca yeni insanlarla tanışabileceğiniz bir döngü içindesiniz ve bazen tam da ihtiyacımız olan tonik bu. Hayatınızda yeni arkadaşlar edinmeye açık olun. Bir diğeri için ise, tezahür etmek için oldukça önemli bir zamandır.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Umalım ki kariyeriniz hakkında canlanmış hissediyorsunuzdur çünkü Yeni Ay şu anda orada gerçekleşiyor ve profesyonel yaşamınızı potansiyel ve hırsla dolduruyor. Çalışma hayatınızda zaten doğru yoldaysanız, buradaki bu ay tutulması işleri gerçekten hızlandırabilir. Ancak, profesyonel olarak mücadele ediyorsanız ve nereye döneceğinizden emin değilseniz, bu Yeni Ay’ı bir işaret olarak kullanın. Önümüzdeki dört hafta boyunca, kariyer açısından istediğiniz yere ulaşmanıza yardımcı olabilecek uzmanlarla konuşmak ve iş piyasanızı araştırmak gibi çok temel şeyler açısından kendinizi gerçekten ortaya koymanız gerekiyor.

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Yeni Ay, haritanızın çalışma, seyahat, macera ve Büyük Kozmik Görev ile ilgili olan 9. Evinizde. Yeniden çalışma, seyahat ve macera – hayatınızın her iki bölümünde de yeni bir enerjinin acele ettiğini unutmayın, bu nedenle bu alanlarda planlarınız varsa, o zaman gökyüzünün desteğini alabilirsiniz. Grafiğinizin bu kısmı, hayatınızın Büyük Resmini görmekle ilgilidir. Olayları perspektife almak. Daha yüksek öğrenme ve kendini geliştirme ile ilgilidir. Ev cephesindeki tüm küçük ayrıntılar için endişelenmek yerine, gözlerinizi büyük, geniş dünyaya açma ayıdır.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Bu ay, haritanızın seks ve parayla ilgili bölümü olan 8. Evinizde Yeni Ay var – bazen ayrı ayrı bazen de aynı anda! Seks söz konusu olduğunda, aşk hayatınız doluysa, işleri canlandırmak için ne gerekiyorsa yapın. Engellendiysen, yeni bir şey dene. Kendinizi rahat hissettiğiniz yere kadar gidin! Para açısından, her şey paranızın başka biriyle nerede ilişkili olduğu ile ilgilidir, bu nedenle maaşınızı yeniden başlatma şansınız vardır ve ayrıca bir borç geri ödeme planı oluşturmak için çok iyi bir zamandır.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Aşk hayatın nasıl? Aşk Bölgenizde gerçekleşen bir Yeni Ay var, bu da aşk hayatınızı gerçekten canlandırma şansını elde ettiğiniz anlamına geliyor. Bekarsanız, geçmişin altına bir çizgi çekmek, eski aşklarınızdan, eski hayallerinizden ve eski kalp ağrılarınızdan uzaklaşmak için mükemmel bir zaman. Bağlıysanız, muhtemelen ilişkinizi taze tutmanın önemini zaten biliyorsunuzdur – ve bu Yeni Ay taze enerji getiriyor, bu nedenle siz ve eşiniz bu ay ve önümüzdeki ay yapabileceğiniz bazı zamanlar hakkında bir düşünün. . Unutma, hayattaki en iyi şeylerden bazıları bedava!

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Seni şanslı! 6. Evinizde Yeni Ay var. Bir bakıma burası en donuk ve sıkıcı Evlerden biridir. Bu, grafiğinizin günlük rutinlerinizle ilgili kısmıdır. Tam olarak perçinleme değil! Ancak, bu aynı zamanda haritanızın Yeni Ay’ı aldığınız ve en azından günlük hayatınızın sizi memnun eden bir şekilde devam etmesi için rutinlerinizi değiştirme şansına sahip olduğunuz kısmıdır. Hayatınızın akışında, rutinlerinizde ve programlarınızda yapmanız gereken küçük değişiklikler varsa, bu değişiklikleri yerine getirmek için harika bir aydır.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Eğlence evine hoş geldiniz! Son zamanlarda bunu biraz yaşıyor musun? Değilse, o zaman gökyüzü size şiddetle dışarı çıkmanın ve biraz da hoşunuza giden şeyi yapmanın zamanının geldiğini söylüyor! Artık romantizm, yaratıcılık ve çocuklar için yeni bir başlangıç mümkün. Hayatınızın bu bölümlerinden herhangi biri bir tür yeniden başlatma ile yapabilir mi? Hangileri üzerinde çalışmak istediğinizi belirleyin ve bir eylem planı hazırlayın. İstediğiniz şeye biraz daha yaklaşmak için ne yapabilirsiniz? Unutmayın, çekim yasası, ne istediğimizi bilene kadar istediğimizi elde edemeyeceğimiz anlamına gelir.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir