10.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burçlar

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU,

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Kendinizi yeni veya farklı hissettiren bir durumda bulduğunuzda, ona nasıl yaklaşabileceğiniz konusunda iki seçeneğiniz vardır. 1; önce normal hareket etme ve daha sonra düşünme tarzınızda öne geçebilirsiniz. 2; yolunu hissedebilir, arazinin düzenini gözlemleyebilir ve her zamanki seçiminizden farklı olsa bile en doğru olanı harekete geçirebilirsiniz. Bugünün gökyüzü, özellikle sosyal durumlarda, en iyi bahsinizin ikinci seçenek olduğunu gösteriyor.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Kariyer ve kişisel gerilimler şimdi sizin için vurgulanıyor ve henüz bir süre için gevşeme belirtisi göstermiyorlar. Bugün, Ay hassas Yengeç burcunda ilerlerken, gözden kaçırdığınız o küçük ama anlamlı ritüellere geri dönmeye davetlisiniz. Öz bakım ihtiyacınızı karşılayarak, yükümlülüklerinizi beklemeye alıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi iyi hissettiğinizde, reaktif seçimler yapmak yerine doğru olanı yapmak için daha donanımlı olacaksınız.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Ev olarak bilinen Kariyer ve Büyük Yaşam Planları sektörünüz şu anda aydınlanıyor! Bir yaşam hayalini gerçekleştirmek için iyi bir konumda olabilirsiniz veya işte anlamlı şekillerde seviye atlıyor olabilirsiniz. Ayrıca çabalarınızdan gelen desteğin nakit, ikramiye veya promosyon şeklinde aktığını görmeye başlayabilirsiniz. Önünüze çıkan bu kadar çok fırsat varken, bir duraklama yaptığınızdan ve kararlarınızı vermeden önce iyi hissedeceğinizden emin olun.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Her ay yaklaşık iki buçuk günlük bir süre boyunca Ay, burcunuzdan geçer. Mümkünse kendinizle, hayallerinizle ve arzularınızla biraz zaman geçirin. Bunlar, kendi göksel güç günleriniz veya bir tür yeniden şarj gibi. Şu anda hayatınızda neler oluyor, uyum içinde mi hissediyorsunuz yoksa bir şeyler biraz ters mi? Elbette, hala çözülmesi gereken birkaç yapışkan sorun olabilir, ancak genel olarak işler çok umut verici görünüyor.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

İçinde bulunduğunuz ilişki durumuna bakmanın her zaman iki yolu vardır. Partnerinizin liderliği almasına izin vermeyi tercih edebilir veya savaşarak kimin kazandığını görebilirsiniz. Şu anda neyle karşı karşıya olursanız olun, birbirinizle savaşmamayı, bunun yerine sorunla birlikte mücadele etmeyi hatırlamanız önemlidir. Gerekirse, bir çift olarak paylaştığınız bir anıyı hatırlayın. Önemli bir vizyona veya hedefe yeniden bağlanın ve onu başarmak için gerekli adımları belirleyin.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Yönetici gezegeniniz Merkür, şimdi ilişki bölgenizdeyken, dikkatinizi başkalarına vermenin zamanı geldi. Bekar da olsanız, yakın olduğunuz biri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu ideal bir dönemdir. Onları merak edin! Onları ne aydınlatıyor? Umutları ve hayalleri neler? Birinin kalbinde ve zihninde ne olduğunu keşfettiğinizde, onları yeni bir bakış açısıyla takdir edeceksiniz. Göreviniz, olasılıklara güvenmek yerine olasılıklara açılmak.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

İyi zamanlar, iki yıl önce bu seferki gibi görünmüyor. Pandeminin birçok kişi için değiştiği bir şey, kabul ettiğimiz tüm bu küçük şeyleri yapma yeteneğidir. Bu, artı zamanın kısalığı ve siz farkına varmadan aylar geçti ve yapmak istediğiniz o şeyi yapmadınız. İster kişisel bir uğraş, ister çok ihtiyaç duyulan bir randevu gecesi, planlayıp harekete geçirmediğiniz sürece, bu olmayacak!

akrep burccu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Ev ve aile ortamında, ayağınızı meşhur gazdan çekebilecek durumda olabilirsiniz. Normalde zorunda olmadığınız bir şekilde sorumluluğu üstlenmeniz veya liderlik göstermeniz gerekiyorsa, artık zorunda olmadığınızı keşfedebilirsiniz. Aile üyelerinden birinin daha fazla sorumluluk alabilmesi için bir adım geri atmayı tercih edebilirsiniz. Koşullarınız ne olursa olsun, işbirlikçi bir yaklaşım, potansiyel olarak zor bir durumu daha kabul edilebilir hale getirecektir.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

İstediğiniz şeyleri tezahür ettirmenin en önemsiz, ancak en önemli özelliklerinden biri, duyguları hissetme ve onları kilitleme yeteneğidir. Bu, istediğiniz şeyle titreşimsel bir uyum içinde olmanın bir parçasıdır. Bugün, bir ev hayali veya hedefinizin şekillendiğini veya elinizden kayıp gittiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. İstediğiniz her şeye sahip olduğunuzu hayal etmek için bir dakikanızı ayırın. Bu duyguyu kilitleyin ve ihtiyacınız olduğunda ona geri dönün.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Nakit akışınız ve finansmanınız söz konusu olduğunda, herhangi bir gerginlik veya hayal kırıklığı kendi kendine çözülmeye başlayabilir. Bu kısmen bir müzakere veya anlaşma olabilir. Değerinize ve değerliliğinize daha bağlı hissetmenizin bir parçası da olabilir. Sıkı çalışmanın değerini bilin, gümüş tepside sunulan hiçbir şey kalıcı değildir. En azından bir süreliğine, başarılı olduğunuz için kendinizi taktir edin . Gerekirse bahisleri veya fiyatınızı yükseltin!

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Venüs, burcunuzda Mars’ı ele geçirdiği için bir rahatlık duygusu kazanabilirsiniz. Bir durumda liderliği üstlenmeniz veya kendiniz için savaşmanız gerektiyse, çabalarınızın karşılığını görmeye başlayabilirsiniz. Bu, önünüzdeki yolun tamamen pürüzsüz olacağı anlamına gelmiyor, ancak en azından artık herhangi bir ayarlama veya müzakere yapmak için iyi bir konumdasınız. İşler tekrar gerginleşirse, yaptığınız seçimler konusunda kendinizi iyi hissetme hakkınız olduğunu unutmayın.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Kendiniz için küçük bir hayal kurmak harika. Hayata getirdiğiniz kişisel bir vizyon veya büyük bir yaşam amacı olabilir. Düşünen gezegen Merkür, burcunuza geçtiğine göre, büyük hedeflerinizin lojistik ve planlama bileşenini düşünmenin zamanı geldi. Tabii, arka planda biraz stres ve gerginlik olabilir. Sadece bunun kalbinizdeki rüyayı ağırlaştırmadığından emin olun!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir