09.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU,

koç burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Koç, bugün büyük bir ikna gücüne sahipsin ve yeni arkadaşlar edinmek, sahip olduğun bağlantıları derinleştirmek ve başkalarını kendi düşünce tarzına sokmak için iyi bir zaman. Ancak bugün sosyalleştiğinizde bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz ve beklenmedik şeylerle karşılaştığınızda ikna gücünüz düşebilir. Sakin olun ve yolunuzu bulun. Unutma, bazen oturup sana yakın olanlardan farklı şeyler görmek sorun olmaz.

boğa burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

İlişkileriniz ve aşk hayatınız bugün biraz çarpık olacak ve kendinizi ve partnerinizi bir konuda zıt taraflarda bulabilirsiniz. Her zaman aynı fikirde olamayacağınızı ve enerjinizin gelgitinin bir ilişkinin doğal ve normal bir parçası olduğunu kabul edin. Bekar Boğalar, birinin çekiciliğinin istenmeyen nesnesi olduklarını göreceklerdir. Nazik olun ve bu kişiyi dikkatli bir şekilde yüzüstü bırakın. Karşı konulmaz olmaya engel olamazsınız.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Bugün hayatınızda dengeyi korumak için çok çalışıyor olacaksınız, ancak bunun ciddi olduğunu düşündüğünüz için eğlenmekten vazgeçmeyin. Denge önemlidir, ancak çalışırken özellikle rahatlamak ve biraz gevşemek için biraz zaman ayırın. Siz de dinlenirseniz çok daha iyi çalışırsınız ve eğlence, siz farkına bile varmadan dengenizi sağlar. Denge, odaklanmaktan daha fazlasıdır, bazen işlerin uçup gitmesine izin vermeyi öğrenmekle ilgilidir.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Daha fazla para kazanmanın yollarını arıyorsanız, biraz rahatlamanız ve daha yaratıcı olabilmeniz için düşüncelerinizi serbest bırakmanız gerekir. Olaylara bakış açınızı kısıtlıyorsunuz ve bunun için sadece belirlenmiş yollar olduğunu düşünüyorsunuz. Zihninizi özgür bırakın ve kendinizi başka fikirlere açın, enerjiniz kolayca akacak ve doğru yol size kendini gösterecektir. Beklenmedik yerlerden para gelebilir ve buna açık olmanız gerekir.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Bugünün başlangıcında kendinizi güçlenmiş hissedeceksiniz ve karşınıza çıkan her şeyle mücadele etmeye hazır olacaksınız. Ancak, çok fazla yüklenmemeye dikkat edin, aksi takdirde öğleden sonra yanarsınız. Stratejilerinizi dikkatlice kontrol edin ve akıllıca çalıştığınızdan emin olun. Yapmanız gereken görevleri devredin ve tamamlayabileceğinizden emin olmadığınız kişilere hayır demekten korkmayın. İnsanları hayal kırıklığına uğratmaktansa dürüst olmak daha iyidir.

başak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Bugün kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz ve istediğinizi elde edemediğinizi, hatta ilk etapta yola çıkamadığınızı hissedebilirsiniz. Bugün başarılı olmak için gerekenlere sahip olduğunuz için buna karşı savaşın. İlişkiniz üzerinde çalışmak söz konusu olduğunda özellikle kararlı olun. Hayatınızın bu alanındaki bir sorunu kontrol altına almak istiyor olabilirsiniz. İlerleyin ve yapabileceğinize inanın, bu sizin için doğru yol.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bugün evinizdeki ( doğum haritanızdaki ev ) enerji size iş yerinde tamamen beklenmedik bir şey getiriyor. Bu her ne ise, olumlu bir şey ve ilk başta ne kadar tereddüt ederseniz edin, sonunda gerçek olacak. Daha sonra ihtiyaç duyacağınız için düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yazın, enerjinizi ve motivasyonunuzu yüksek tutun. Bu yeni gelişme, iyimser olduğunuz ve bundan faydalandığınız sürece sizin için harika olabilir.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Bugün evinizdeki (doğum haritanızdaki ev) karmaşık enerji size biraz kafa karışıklığı getirebilir ve kime güveneceğinizi veya neye inanacağınızı bilmediğinizi hissedebilirsiniz. Bu, işlerin çok puslu görünebileceği sosyal yaşamınızda belirli bir sorun olacaktır. Herhangi bir şeye tepki vermeden önce bilgi ve gerçekleri toplayın ya da daha iyisi, hiç tepki vermeyin. Bu his geçecek ve yakında tekrar net bir şekilde göreceksin, bu yüzden aceleci bir şey yapma. Geri çekil ve durumun akıp gitmesine izin ver.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Bugün karar vermeye zorlanmış hissedeceksiniz ve bir şeylere karar vermek, ne yapacağınızı, nereye gideceğinizi, nasıl ilerleyeceğinizi seçmek için acele edeceksiniz. Bu baskı altında olma hissinden nefret edeceksiniz, ancak bunu rahat bir şekilde düşünmek için yeterli zamanınız olmayacak. Çok dikkatli olun, sonradan pişman olacağınız bir karar vermeyin. Ne yapacağınızdan gerçekten emin değilseniz, zaman sorunlarına geri dönün ve biraz alan talep edin.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Evinizde ve hayatınızda devam eden karmaşık bir durum, kendinizi sabırsız ve hoşgörüsüz hissetmenize neden olacak ve bu duygularınızı size destek olmayan herkese yönelteceksiniz. Size destek olmadığını söyleyen yakınlarınıza kızmakta haklı olsanız da, diplomatik olmaya ve olaylara onların tarafından bakmaya çalışın. Yaptıkları veya söyledikleri her şeye her zaman katılmıyorsunuz. Anlayışlı olmaya çalışın.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Bugün yeni bir teknoloji veya elektrikli bir cihaz seçmek söz konusu olduğunda, aceleye getirmeyin. Kalite, uzun vadede sizi güçlüklerden kurtaracak ve şu anda hayatınızdaki teknolojiyle ilgilenmek için düşük enerjiyle, güvenebileceğiniz bir şeye ihtiyacınız var. Başkalarının size aksini tavsiye etmesinden etkilenmeyin, ödediğinizin karşılığını aldığınızı kabul edin. Bir profesyonelin veya teknolojiden anlayan birinin tavsiyesini alın.

balık burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Bugün herhangi bir şeye odaklanmayı zor bulacaksın ve konsantre olman gerektiğinde zihnin başka yerlere gidecek. Bunu tersine çeviremezsiniz ve enerjinizin şu anda böyle olduğunu kabul etmeniz gerekecek. Bunun yerine, üzerinde çalışabileceğiniz ve daha yaratıcı bir yaklaşıma ihtiyaç duyan projeler arayın ve zihninizi etrafta dolaşıp ilginç bir şeyler bulmak için serbest bırakabilirsiniz. Hatta daha önce hiç düşünmediğiniz yeni bir yol bile bulabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir