08.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

8 Mart Günlük Burç Yorumu,

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Bugün ilişkinizde çok fazla enerji var ve partnerinize onlar hakkında ne hissettiğinizi söylemenin tam zamanı. Sevgiyi yaymak ve daha yükseğe inşa etmek için daha iyi bir zaman olmamıştı. Hayatınızdaki diğer ilişkiler söz konusu olduğunda, biraz daha bencil görünmelisiniz. Aldığınızdan fazlasını vermediğinizden emin olun ve kimsenin sizi ezmeye çalışmasına izin vermeyin.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Yolunuza çıkan yeni şeyler var ve bugün bunu çevreleyen olaylar ve durumlar hakkında biraz kafa karışıklığı hissedebilirsiniz. Bu, hayatınızın hangi alanına atıfta bulunursa bulunsun, başkalarından desteğe ihtiyacınız var. Çevrenizde size tavsiyede bulunabilecek ve yolunuzu bulmanıza yardımcı olabilecek kişilere ihtiyacınız var. Bunu başarmanıza yardımcı olabilecek doğru insanları arayın. Kendi başınıza ortalığı karıştırmaya çalışmayın. Birlikte daha güçlüsünüz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Genellikle rutininize bağlı kalmayı ve gününüzde birkaç sürprizle karşılaşmayı seversiniz, ancak bugün normal şeyleri yapma şeklinizden çıkma ve kutunuzun dışına çıkma ihtiyacı hissedeceksiniz. Bununla gidin yeni ve heyecan verici bir şey bulun. Farklı şeyler denemek ve beklenmeyeni yapmak için daha fazla ilham ve motive hissedeceksiniz. Ve bunun nereye varacağını asla bilemezsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bugün zamanla kurduğunuz bu faydalı bağlantılardan bazılarını kullanmanın zamanı geldi. Bu çoğunlukla iş bağlantılarıdır, ancak ruhsal bağlantılara ve hatta evde size yardımcı olabileceklere de işaret edebilir. Neye ihtiyacın olursa olsun, uzanıp merhaba demekten çekinme. İletişim kurmanın tüm amacı, ihtiyaç duyduğunuzda iyi hisler biriktirmektir. Her zaman başkalarına da yardım etmeye istekli olun.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

İster büyük ister küçük olsun, para endişelerinin bugün sizi strese sokmasına izin vermeyin. Stres şu anda sağlığınız için en kötü şey ve para size en fazla stres getiren şey. Mali durumunuza bakın ve yapabileceğiniz her şeyi çözün. İhtiyacınız olduğunda tavsiye isteyin ve ileriye dönük sağlam bir plan yapın. Hemen düzeltemeyeceğiniz şeyler için endişelenmek yalnızca enerjinizi boşa harcamaktır, bu yüzden rahatlayın ve cevabın geldiğini bilin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Geçmişinizden bir şeyin veya birinin bugün hayatınızda ortaya çıkmasına ve iyi ruh halinizi bozmakla tehdit etmesine hazır olun. Bu her ne ya da her kimse, mutluluğunuzu etkilemesine izin vermeyin. Kendi değerini biliyorsun. Hazırlıklı olmak ve zırhınızı hazırlamak için bilginizi kullanın. Artık bununla bir kez ve her şeyle başa çıkmanız gerektiğine dair kendinize güveniniz var, bu yüzden kafanız dik olarak yüzleşin.

8 mart günlük burç yorumu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bugün astrolojik hareketler, üretken olmak ve işleri halletmek için size güçlü enerji veriyor. Elbette engeller olacak ve işler ortaya çıkacak ve sizi raydan çıkarmak ve yolunuza çıkmakla tehdit edecek. Şu anda her şeyi aşmak için ihtiyaç duyduğunuz becerilere sahip olduğunuzu, enerjinizin engelleri aşmanın yollarını bulmak ve yolunuza çıkmayacak olanları buldozerle aşmak için mükemmel olduğunu unutmayın! Güçlü kal, buna sahipsin.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Bugün evinizdeki karmaşık enerji, iletişiminize kuvvet ve güç katacak. Başkaları için doğru kelimeleri bulabilecekken, işleme bilgilerini kolay bulacaksınız. Ancak herkes sizin sahip olduğunuz iletişim gücüne sahip olmayacak. Şu anda sizin kadar hızlı düşünmeyen diğer insanlara karşı hayal kırıklığınızı kontrol edin ve bunun yerine onlara yardım etmenin yollarını bulun. İyi bir iletişim için hayati önem taşıdığından, dinlediğinizden emin olun.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Bugün evinizden geçen çok fazla bulanık enerji var, işleri birbirine bağlamak ve aynı sayfada işler hale getirmek için çok çalışmanız gerekiyor. Bu sorun çoğunlukla işte ortaya çıkar ve işler biraz daha hızlı ilerlemeye başladığında, işleri düzgün bir şekilde organize edememenin daha da sinir bozucu olduğunu fark edeceksiniz. Sakin ol ve acele etme. İşleri hızlı yapmaktansa doğru yapmak daha iyidir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Bugün evinizde bazı olağandışı eğilimlere neden olacak çok karmaşık bir enerji olacak. Yanlış olduğunu bildiğiniz bir şeyi yapmak için cazip hissedebilirsiniz, ki bu sizin için alışılmadık olabilir. Bu hissi inceleyin ve arkasında ne olduğuna bakın. Sadece biraz heyecan mı istiyorsun yoksa bu hareketin sana ne getireceğini mi istiyorsun? Ne olursa olsun, bu duyguya diren, yoksa pişman olursun.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Bugün işyerinde sakin ve sessiz bir dönem yaşayacaksınız, bu da size normalde vaktinizin olmadığı diğer fırsatları ve şeyleri keşfetmeniz için ideal bir fırsat sunuyor. İş hayatınızın araştırmak istediğiniz herhangi bir alanı, devam etmek istediğiniz herhangi bir kurs veya daha fazla bilgi edinmek istediğiniz işinizin herhangi bir alanı şimdi tam zamanı. Dikkat edebilir ve en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Sahip olduğunuz bir fikir bugün daha fazla şekillenmeye başlayacak, belki sadece zihninizde ve belki de gerçek anlamda. Bu harika ve ilerlemek için motive olmuş hissetmelisin. Şu anda gerçekten ihtiyacınız olan şey, güvenebileceğiniz ve bu proje için sizin kadar hevesli olan birini aramıza katmak. Bunun kim olduğunu bilmiyorsanız, şimdi onları bulmanın zamanı geldi.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir