05.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

5 Mart Günlük Burç Yorum,

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Uranüs bugün Merkür ile uyumlu hale geliyor ve odağınızı ev yaşamınıza çok koyuyor. Bu, sosyalleşmek veya aileyi görmek yerine evde kalmak ve ev içi meselelere ve evde yapılması gereken işlere konsantre olmak istemenizi sağlayacaktır. Bunu anlamayan ve sizi başka türlü ikna etmek isteyen insanlar için kısa bir sigortanız olduğunu görebilirsiniz. Sakin olun ve kendi bakış açınızı yeniden uygularken onların bakış açısını görün.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Bugün sizin için oldukça sakin bir sabah olacak, ancak daha sonra sizi kutlamak isteyen bazı haberler alacaksınız. Bu büyük olasılıkla beklediğiniz bir şeyle veya üzerinde çalıştığınız ve şimdi meyve veren bir şeyle bağlantılıdır. Bunu hak ediyorsun, o yüzden bunu en yakınlarınla kutla. Bu anlar genellikle zor bulunur, bu yüzden en iyi şekilde yararlanın.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Bugün iş ve oyun arasında denge kurduğunuzdan emin olun. Sizin için bir iş günü değilse, bunun oyun olabileceği anlamına geldiğini düşünmeyin. Yakında önünüze çıkan bazı önemli fırsatlar var ve bunlara hazırlanmanız gerekiyor. Bu gelişmeler yaratıcı olmanızı gerektirecek, bu yüzden zamanınız varken bu yönünüzü geliştirmeye çalışın. Yaratıcılığınızla temasa geçin ve ilham alın.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bugün oldukça hassas olabilirsiniz ve geçmişinizden ölüp gömüldüğünü düşündüğünüz konularla ilgili hisleriniz tekrar yüzeye çıkabilir. Bununla başa çıkmayı zor bulsanız da, şu anda duygusal olarak en güçlü durumda olmadığınız için bu duyguları bastırmaya çalışmayın. Bununla şimdi başa çıkmak sizi çok daha iyi bir yere koyacak, bu yüzden bununla yüzleşin. Onu geçip diğer taraftan çıktığınızda yeniden doğmuş hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Bugün evinizdeki ( doğum haritanızdaki ev ) odak, özellikle uzun süreli ilişkiler olmak üzere ilişkilerdir. Bu, eşiniz, arkadaşınız ve hatta kardeşleriniz anlamına gelebilir, ancak bu kim olursa olsun, onlara karşı değil, onlarla birlikte çalışmak iyi bir fikir. Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı onların lehine bir kenara bırakmak zorunda kalabilirsiniz ve bununla mücadele edeceksiniz, ancak bunu yaparsanız ödüllerini alacaksınız. Unutma, bu insanlar senin arkanda, sen de onların.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Bugün evinizdeki ( doğum haritanızdaki ev ) enerji, rekabetçi yönünüzü şimdilik bir kenara bırakmanız için sizi cesaretlendirecek. Birçok insanın hayatında önemli bir rol oynuyorsunuz ve bu insanları, yarışın önünde olmaya çalışmadan önce göz önünde bulundurmalısınız. Daha kolay giden enerjinizi bulmaya çalışın ve rahatlayın. Her zaman oyunun galibi olmak zorunda değilsiniz. Unutma, bazen gerçek kazanan yol verendir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bugün, son zamanlarda hayal kırıklığına uğramanıza neden olan bir şeyi akışa bırakmayı öğreneceksiniz. Aşk hayatındaki karmaşıklığın seni hiçbir yere götürmediğini göreceksin. Bu bir iş meselesiyse, geçmişe ve ondan nasıl öğrenebileceğinize dair bir tür aydınlanma yaşayacaksınız. Bu kendi kendine olabilir ve eğer onunla gider ve kabul edersen, deneyimden biraz zevk alabilirsin.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Bugün evinizdeki ( doğum haritanızdaki ev ) enerji, gününüzde bazı karışıklıklara ve karışık sinyallere neden olabilir. Bu çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir, ancak hayatınızdaki biri, bağlantınızı daha da ileri götürmek isterse, şaşkına dönebilirsiniz. Bu sizi şaşırtabilir ve bu konuda ne hissettiğinizden emin olamazsınız. Kontrolden çıkmadan önce bunu hızla kontrol altına almanız önemlidir. Durumu kavrayın ve yeni bir ışık altından bakın.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Merkür bugün Uranüs ile uyumlu hale geliyor, kariyerinize ve iş hayatınıza enerji katıyor. Bu sizin için açık olmayabilir, ancak bugün yeni tanışabileceğiniz, etkili olabilecek herkes için tetikte olduğunuzdan emin olun. İletişim kurarken veya sadece sosyal bir durumda tanıştığınız herkes geleceğiniz için çok önemli olabilir. Bu nedenle, herkesi potansiyel olarak önemli olarak görün ve cazibeyi açın. Olabilecek en kötü şey, yeni arkadaşlar edinmendir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Güneş bugün Jüpiter ile uyumlu hale geliyor, sanatsal ve yaratıcı yönünüze enerji katıyor. Kendilerinde sanat olmadığını düşünen Oğlaklar için bile, bunun için en küçük şekillerde bile enerji vardır. Başka hiçbir şey değilse, kendinizi şımartmak size mutluluk getirecektir. Birkaç fotoğraf çekin, en sevdiğiniz şarkıya eşlik edin veya birkaç fikir yazın. Tedavi edicidir ve hayatınızda izleyeceğiniz yeni bir yolu keşfedebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Hedefinizi anlatmak, tutkulu olduğunuz ve keşfetmek istediğiniz şeyler hakkında konuşmak için harika bir gün. Bu, çoğunlukla şu anda güçlü iletişim becerilerinize bağlı. Ancak etrafınızdakilerin dikkatle dinlediğini ve büyük bir dikkat çektiğini unutmayın, bu nedenle kelimelerinizi dikkatli seçin, aksi takdirde sizi rahatsız etmek için geri gelebilirler. Konuştuğunuz kadar dinlemeyi de unutmayın, önemli şeyler duyacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Bugün birisi veya bir şey hakkında güçlü hisleriniz olacak ve düşüncelerinizi toplamak için biraz zaman ayırmanız gerekiyor. İleriyi düşünmeye çalışın, tüm açıları göz önünde bulundurun ve bugün daha sonra olabilecek herhangi bir eylemde bulunmayın. Gerçekten ne istediğinizi anladığınızdan emin olun ve ardından strateji hakkında düşünmeye başlayın. Sonuçları ve bunun sizi nereye götürebileceğini düşünün. Tüm olasılıkları kapsayan iyi bir plan yapın ve cesur olun, bununla eğlenebilirsiniz.

04 Mart 2022 Günlük Borç Yorumuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir