04.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük Burç Yorumu,

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Uranüs bugün Merkür ile uyumlu hale geliyor ve size güçlü liderlik becerileri kazandırıyor. Diğerleri bu alanda ne kadar yetenekli olduğunuzu fark edecek, ancak bu hediye biraz sorumluluk getiriyor. Başkalarını sizden aşağıdaymış gibi hissettirmeyin, grubun içinden liderlik edin. Bunu yapmanın bir yolu, bazı kararları ve görevleri başkalarına devretmektir. Onlara yeteneklerine de güvendiğinizi gösterin. İyi bir lider ne zaman işbirliği yapacağını ve ne zaman karar vereceğini bilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Bugün farklı yönlere çekildiğinizi hissedeceksiniz ve etrafınızda olup biten drama sadece sizi daha fazla bölünmüş ve parçalanmış hissettirecek. Kendinizi topraklamak için, görevlerinizin bir listesini yapın ve bunları sıraya koyun, önemli şeylere dikkat edin ve şimdilik başkalarının gitmesine izin verin. Bu size kendi kontrolünüzü geri verecektir. Hayata karşı olgun bir tavrı olan pozitif insanlarla kendinizi kuşatın.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Son zamanlarda size yakın birinin sizi hafife aldığını hissedebilirsiniz ve bu sizi yaralamış olabilir. Bugün bunu çözmek için iyi bir gün. Bu kişiyle konuşabilir ve havayı temizleyebilirsiniz ya da sadece ilerlemeye karar vererek onu arkanızda bırakabilirsiniz. Şu anda bol bol dinlenmeye ihtiyacınız var ve kendinizi savunmasız hissedebilseniz de son zamanlarda nasıl hissettiğinizi öğrenebilirsiniz. Sizi seven ve takdir edenlerle zaman geçirin.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bugün size en yakın olanları ve size hak ettiğiniz şekilde davranılıp davranılmadığını düşünün. Etrafında yaptığın her şeyde seni destekleyen insanlara ihtiyacın var, seni yere seren insanlara değil. Sevginin koşulsuz olması gerektiğini unutmayın, bu yüzden kim olduğunuz, kusurlarınız ve her şey için takdir edildiğinizden emin olun. Ve sonra aynısını geri verdiğinizden emin olun.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Önünüzde bazı değişikliklerin olacağı yoğun bir zaman var ve bugün bilinçaltınız size fırtınadan önce rahatlamanızı ve dinlenmenizi söylüyor. Her şeyden uzaklaşma isteği duyabilirsiniz ve bu mümkünse bir yolculuğa çıkın ve kumu parmaklarınızın arasında hissedin. Çıkamıyorsanız, gerçekten gevşemek ve nefes almak için kendinize biraz yer ve zaman verin. Bu boş zaman önemlidir, bu yüzden kendinize bu hediyeyi verin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Bugün sahip olduğunuz yoğun ve hayati enerji, zindeliğiniz üzerinde çalışmak için size motivasyon verecektir. Bu duyguyu takip edin ve gelecek yıl için yeni bir sağlık planı yapın ve sağlıklı beslenme hedeflerinizi belirleyin. Artan zindelik ile, yolunuza çıkan kariyer fırsatlarına da sahipsiniz ve iki elinizle kapmaya hazır olacaksınız. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı hayatınızın her alanına fayda sağlayacaktır.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Hayatınızda henüz başlamamış veya yol boyunca sorunlarla dolu bir proje var. Bugün, bu yeni bir enerji patlaması bulacak, sorunlar çözülecek, ilerleme için yarım kalmış işler bağlanacak ve projeden çıkış mümkün hale gelecek. Bu, bunu tam olarak başarmak için size taze bir motivasyon verecektir, bu yüzden bununla koşun ve meşgul olun. Bu senin için harika bir şey.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Bugün, özellikle ilişkinizde, ne koyduğunuzu ortaya çıkarma durumudur. Başkalarına size nasıl davranılmasını istiyorsanız öyle davranın ve emsal oluşturan siz olabilirsiniz. Çıtayı istediğiniz yere koyun ve ilişkinizde daha azına razı olmayın. Erken adım atarsanız ve standartları yükseltirseniz, bunu da alırsınız. Eğer koyduğunuz şeyi geri alamazsanız, belki de yeniden değerlendirmenin zamanı gelmiştir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Bugün evinizdeki ( doğum haritanızdaki ev ) enerji, isteseniz de istemeseniz de sizi durumların dışına çıkarıyor. Birinin size olan biten her şeyi söylemediğini hissedebilirsiniz ve bu sinir bozucu olabilir. Aynı şekilde, biri sizi ilgilendirmeyen bir şeye sürüklemeye çalışabilir. Her iki durumda da konuşun ve bu konuda ne hissettiğinizi söyleyin. Doğru seçimleri yapmak için durumla ilgili bilgilere ihtiyacınız var.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Güneş bugün Venüs ile uyumlu hale geliyor ve hayatınızda bir değişiklik olması için mükemmel koşulları yaratıyor. Bu oldukça büyük bir şey gibi görünüyor, ancak başarılı olması için gerçekten istemeniz ve her şeyinizi buna vermeniz gerekiyor. Güneş tarafından evinizde (doğum haritanızdaki ev ) sağlanan yoğun enerji bunu mümkün kılacaktır, o yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın. Büyük değişiklik taraması göz korkutucu olabilir, ancak hayatınızı daha iyi hale getirebilirler.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

İş hayatınızdaki olumlu fırsatlar yolda, bu yüzden bugün hayatınızın bu alanında gerçekten ne istediğinizi düşünmek için biraz zaman ayırın. Hedeflerinize odaklanın ve çalışma hayatınızın nasıl görünmesini istediğinizi düşünün. Kesinlikle emin olduğunuzdan emin olun, böylece geldiklerinde doğru şansı yakalayabilirsiniz. Hazırlıklı ve organize olun ve bunu sonuna kadar düşünün. Gelecekteki hayatınızı görselleştirin.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Bugün kendinizi biraz savunmasız ve hassas hissediyor olabilirsiniz, ancak bu duyguya güvenmeli ve içgüdülerinizin size söylediğine göre hareket etmelisiniz. Çevrenizde güvenebileceğinizi bildiğiniz kişileri tutun ve güvenebileceğinizi bilmediğiniz kişilerle kişisel hiçbir şey paylaşmayın. Bugün gerçek arkadaşlarınızı etrafınızda tutun ve emin olmadığınız kişilerden uzak durun. Yapabiliyorsanız, düşüncelerinizle yalnız kalmak için zaman ayırın.

Önerilen makaleler

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir