03.03.2022 – GÜNLÜK BURÇ YORUMU

03 Mart Günlük Burç Yorumu,

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Bugün bazı sınırları zorlamaktan ve amacınız ve neye inandığınız hakkında konuşmaktan korkmayın. Evet, bazı insanlar bunu kabul etmeyecek ve hatta uzaklaşmaya bile karar verebilirler, ancak açık fikirli ve hazır olanlar çevrenizde olmasını istediklerinizden farklı şeyler duyun. Kendiniz olun ve ne demek istediğinizi söyleyin, müttefikler ve arkadaşlar bulacaksınız. Planlarınızı gizleyin çünkü bugün sahte arkadaşlarınız yakınınızda olacaktır.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Bugün birinin sizi kıskandığını fark ettiğinizde, kafanız karışabilir. Bunu kişisel algılamayın ve yaptığınız veya söylediğiniz bir şey olduğunu düşünmeyin, değil. Bu kişi kıskançlık dolu bir kişiliğe sahip ve sizi sahip olmadığı şeylere sahip olarak görüyor. Bu senin hatan değil ve bu konuda yapabileceğin hiçbir şey yok, o yüzden olduğun gibi kalmaya devam et ve akışına bırak.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Bugün birisinin yardımına ihtiyacı olduğunda, ona yardım edecek havasında olmayacaksın. Ancak, bazı insanlar bunu bencil ve umursamaz olarak görebileceğinden, ruh halinizi kime yönlendirdiğinize dikkat edin. Yapabiliyorsanız, kendinizi öne çıkarın ve yapabildiğiniz yere yardım edin. Bu size bazı iyi hisler ve pozitif karma biriktirecek. Bazen kendinizi, ruh halinizin ötesine geçmek olumlu bir şeydir.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Yeni bir şeyler öğrenmek için güzel bir gün ve bu, finansal yaşamınızla alakalı olacak. Daha fazla bilgi almaya ve bilgi toplamaya hazırsanız, para durumunuzda çok ilerleme kaydedebilirsiniz. Bilgi, bu alanda sizin için güçtür ve daha fazla para anlayışı öğrenmeye hazırsanız, ileriye doğru bazı büyük adımlar atabilirsiniz. Mali durumunuzla ilgili tüm fikirlere açık olun ve dikkatli kararlar verin.

3 mart günlük burç

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Ay’dan gelen güçlü enerji, fikirlerinizi bugün, hiçbir şekilde etkinizin olmadığı durumlara zorlamak istemenize neden oluyor. Bu itme sadece size sorun çıkaracak ve enerjinizi alacaktır, bu yüzden bırakın ve rahatlamaya çalışın. Zorlayıcı olmaya kararlı olmak yerine yolun ortasından daha fazla yaklaşın. Biraz geri adım atarsan çok daha iyi bir gün geçireceksin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Ay’ın enerjisi, bugün etrafınızdaki herkesle uyumsuz hissetmenize neden oluyor. Bu hissin sizi korkutmasına veya endişelendirmesine izin vermeyin. Düşüncelerinizin size yakın olanlarla aynı dalga boyunda olmadığını hissedebilirsiniz, ancak bu sadece biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Yalnız zaman onarıcı olabilir. Kendinizle vakit geçirmek, rahatlamak ve kendi iç rahatlığınızı bulmak için biraz zaman ayırın ve yakında normal dalga boyunuza geri döneceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Yeni bir yoldasın ve bugün düz bir seyir olmayacak. Önünüze engeller çıkacak ve ilk başta hiç ilerleme kaydedemediğinizi hissedebilirsiniz. Durun ve sorunlara mantıklı ve pratik olarak bakın. Bu engellerle başa çıkma ve ilerleyebilmeniz için yolunuzu temizleme yeteneğine sahipsiniz. Önünüzdeki yol parlak ve geleceğiniz iyi görünüyor, o yüzden devam edin.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Bugün, yüzleşmeniz gereken bazı zor gerçekleri beraberinde getiriyor. Şansınıza, gücünüz ve karakteriniz de aynı derecede sağlam ve bununla her zamanki direnciniz ve kararlılığınızla yüzleşebilirsiniz. Bu durum aynı zamanda size destek olacak ve size yardım edecek birini size daha da yakınlaştıracaktır. Bu gümüş astardan en iyi şekilde yararlanın. Bu, parlak geleceğiniz için sizinle birlikte ileriye götürebileceğiniz bir şey.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Bugün evinizde ( doğum haritanızdaki evinizde ), harika iletişim becerileriniz ve özellikle harika dinleme becerileriniz var. Bu, iyi fikirleri iletebildiğiniz ve dinleme yeteneğinizin sizi konuşması gereken kişiler için iyi bir arkadaş yapacağı için, başkalarının sizin etrafınızda olmak istemesine neden olacaktır. Bu size yeni bir arkadaş bile getirebilir, sizin için önemli olabilecek biri. Bu yüzden zamanınızı başkalarına özgürce verin ve açık kalın, sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Bugün evinizde ( doğum haritanızdaki evinizde ) bazı karmaşık enerjiler var, bu da yolunuza çıkan bazı iyi haberlere dikkat etmek istemekle halihazırda elinizdeki bir konuyla ilgilenmek arasında sıkışıp kalacağınız anlamına geliyor. Haberiniz sizi heyecanlandırabilir, ancak yine de şu anda yapılması gerekenlere odaklanmanız gerekiyor. İşi aradan çıkarın ve daha sonra güncel olduğunuzu bilerek kutlayabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Bugün çok fazla pozitif enerjiniz var ve yakın geleceğiniz için yeni olasılıklar arıyorsunuz. Harika bir macera ruhuna sahipsiniz ve bu iki şeyin birlikte çalışmasıyla hayatınızın bir veya birkaç alanında yeni bir başlangıç düşünebilirsiniz. Bir ev taşıma veya yeni bir iş düşünün ya da yeni bir ilişki için sabırsızlanıyoruz. Veya yeni bir saç kesimi gibi daha basit bir şey olabilir. Sonsuz seçenekleriniz var.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Bugün ilgi odağı olacaksınız ve bu konuda yalnız olmayabilirsiniz. Bu bir iş sunumuyla ilgili olabilir, ancak bir arkadaşınızla veya partnerinizle ayakta duracaksınız gibi göründüğünden, bir partiye veya bir araya gelme ihtimaliniz daha yüksek görünüyor. Herkesin evde ve hoş karşılandığını hissettirmek için eğlenceli bir enerjiyle bu işte harika olacaksınız. Bunun tadını çıkarın ve onunla eğlenin.

Balık Sezonu İle İlgili Makalemize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir