BALIK SEZONU

BALIK SEZONU

20 ŞUBAT – 20 MART 2022

Güneş Balık burcuna girerken zodyak çarkında son hedefine ulaşır. Kozmik gökyüzümüzdeki bu özel yerde, astrolojide kim olduğumuzun özünü temsil eden Güneş, seyahat ettiği yolculuğa geriye bakabilir ve düşen bazı dersleri ve armağanları daha büyük bir farkındalıkla anlayabilir. yol boyunca.

Güneş Balık Mevsimine girdiğinde, bize bilgelik armağanı verilir. Geriye bakıp son 12 ayın virajlı yollarının bizi bugün olduğumuz yere nasıl getirdiğini görebiliriz. Geriye bakabilir ve bir olayın diğerine nasıl yol açtığını ve şu anda bulunduğumuz yerde sonuçlandığını görebiliriz.

Yolculuğu bu şekilde görerek, her şeyi anlamlandırmaya başlayabilir ve belki de gümüş bir astar görebiliriz. Yolculuğu bu şekilde görerek, daha yüksek bir bilince erişmeye ve olaylara daha yüksek bir mercekten bakmaya başlayabiliriz.

Balık, zıt yönlerde yüzen iki balıkla temsil edilir. Bir balık akıntıya karşı, diğeri akıntıya doğru gidiyor, ancak yol ne olursa olsun, sonunda aynı yere varıyorlar. Burası onların en yüksek kaderinin yeridir.

Hayatta, yapacak çok fazla seçeneğimiz ve bizi çok farklı, harika yollara sürükleyen yaşam kararlarımız var. Ama günün sonunda, her zaman olmamız gereken yere geleceğiz. Yolda biraz dolambaçlı yoldan gitsek bile, her zaman dağımızın zirvesine ulaşabileceğiz.

Balık, su elementi tarafından yönetilir ve bu mevsimde kendimizin de su gibi akmasına izin vermemizde fayda var. Hayatınızda nasıl daha fazla akış ve daha az mücadele yaratabilirsiniz? Birçoğumuz için bu, belirli bir düzeyde kontrolü serbest bırakmamızı ve kendimize bir güven durumuna geçmemize izin vermemizi gerektirir. Geleceğin ne getireceğiyle ilgilenmek yerine şu anda kalmak da yardımcı olabilir.

2022 Balık Sezonu boyunca, Venüs ve Mars arasındaki devam eden bağlantı da dahil olmak üzere bazı nadir kozmik hizalanmalar yaşıyoruz. Balık Güneşi, aynı zamanda Balık burcunun yönetici gezegeni olan Neptün ile hizalanırken, akan bazı son derece yaratıcı enerjilere de sahibiz.

Balık Mevsimi sona ererken, Güneş Ekinoks’ta zodyakın ilk burcu olan Koç’a geçerken biz de astrolojik yeni yıla giriyoruz.

balık sezonu

Burcunuz için Balık Sezonu Astrolojisi 2022

Koç Burcu

Güneş Balık burcunda ilerlerken her şey sizin için aydınlanabilir. Muhtemelen farkında olduğunuz gibi, Güneş’in bir sonraki durağı sizin burcunuz olacak, yani bu, geçmişi serbest bırakmanız, eskiyi temizlemeniz ve mevsiminizin gelmesi için hazırlanmanız için bir şans! Koç, zodyakın ilk burcudur ve sizi doğuştan lider yapar. Güneş burcunuzdayken, bu güçlü liderlik özelliklerini kullanabilir ve yaşamınızda güçlü bir ileriye doğru hareket edebilirsiniz. Ancak bu an gelmeden hemen önce dinlenmek, düşünmek ve ne istediğinizi netleştirmek için zaman ayırmalısınız. Bu netlik, dışarıya bakmaktan değil, içeriye girmek için zaman ayırmaktan gelir.

Boğa Burcu

Etrafınızda güçlü, destekleyici bir topluluğa sahip olmak çok önemlidir ve belki de son zamanlarda bunu fark etmenize gerçekten yardımcı olan anlar yaşadınız. Kendinizi izole edilmiş hissediyorsanız veya her şeyi kendi başınıza yapıyormuş gibi hissediyorsanız, bu, size ulaşma ve destek isteme fırsatınızdır. Balık son derece şefkatli bir burçtur, bu yüzden bu şefkatin bir kısmını kendinize doğru uzatın ve ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olun. Mumu her iki taraftan da yaktıysanız, bu mevsimde de kendinizi biraz dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Enerji seviyenizi izleyin ve yardım istemenin ve etrafınızda destekleyici bir topluluk yaratmanın güç olduğunu unutmayın.

İkizler Burcu

Çok keskin bir zihniniz var ama Güneş Balık burcuna geçtiğinde işler biraz bulanık olabilir ve aradığınız bilgiyi çıkarmak daha zor olabilir. Balık enerjisi, özellikle dağınıklık doluysa, zihninizi dağıtabilir. Bu Sezon boyunca, aklınızdaki bazı gereksiz düşünceleri serbest bırakmak için çalışın. Düşündüğün her şeye inanmak zorunda değilsin ve sahip olduğun her düşünceye tutunmak zorunda değilsin. Meditasyonda zaman geçirmek, günlük tutmak gibi bu konuda yardımcı olabilir. Tüm düşüncelerinizi kağıda dökün ve aklınızın nerede olduğunu düşünün, neler olduğuna şaşırabilirsiniz! Yazınızı okumayı bitirdikten sonra, onu serbest bırakma sembolü olarak yakın veya yırtın. Balık Güneşi altında, zihniniz ne kadar net olursa, fark etme olasılığınız o kadar artar.

Yengeç Burcu

Bir su burcu arkadaşı olarak Güneş Balık burcuna geçtiğinde kendinizi evinizde hissedersiniz. Balık burcunun enerjisi, zihninizi genişletme ve etrafınızdaki şeyler hakkında daha derin düşünmenizi sağlama yeteneğine sahiptir. Bu, çalışmak, seyahat etmek, okumak, yeni bir şeyler öğrenmek veya sadece hayatınızın daha derin anlamını düşünmek için harika bir zaman. Aslında, öğrenmek veya denemek istediğiniz bir şey varsa, o ilk adımı atmak için mükemmel bir zaman. Yeni bir şey öğrenmek, zihninizi genişletmenize, enerjinizi yeni bir yöne kanalize etmenize yardımcı olabilir ve ayrıca heyecan verici yeni fırsatlara yol açabilir. Balık enerjisi son derece yaratıcıdır ve aynı zamanda ruhsal arayışları da destekler, bu nedenle bu iki alan da şu anda kesinlikle tercih edilmektedir.

Aslan Burcu

Bir ateş burcu olarak, genellikle tutkulu ve enerji dolusunuz, bu da ileriye doğru ilerlemeniz ve iz bırakmanız için size ilham veriyor. Ancak Balık Mevsiminin sulu enerjileri altında, sizden bazı farklı kasları çalıştırmanız istenir. Bu sezonun odak kelimeniz Sabır. Emin olmadığınız veya gerçekten birlikte oturma şansınız olmayan herhangi bir şeye acele etme konusunda dikkatli olun. Sezginiz rehberiniz olacak, bu yüzden kalbinizin sesine güvenin. Bir şeyler ters geliyorsa veya işler pek yolunda gitmiyorsa, ara vermeniz faydalı olabilir. Balık enerjisi bazen olayları bulanıklaştırarak gerçeği görmeyi zorlaştırabilir. Gerçeğin her zaman zamanında ortaya çıkacağını bilin. Biriyle paylaşmanız gereken bir gerçeğiniz varsa, kendinizi Evrenden de bir dürtü alırken bulabilirsiniz.

Başak Burcu

Son zamanlarda kozmik göklerimizde çok fazla kalp merkezli enerjiye sahibiz ve bunun etkilerini Balık mevsiminde daha da fazla hissediyor olabilirsiniz. Aklınızda ilişki sorunları varsa, Balık Mevsimi işleri büyütebilir. Bu durum netlik getirse de suları da bulandırabilir. İşlere yerleşmeleri için bir şans verin ve netliğin geleceğine güvenin. Alternatif olarak, hayatınızdaki bir ilişkide kendinizi yeni bir büyüme ve olgunluk düzeyine ulaşırken bulabilirsiniz. İlk kez, tüm korkuları veya sınırlamaları aşabilir ve yeni bir sevgi, anlayış veya dostluk düzeyine ulaşabilirsiniz. Kalbiniz bu sezon geniş bir yer olduğundan, bu sevgi dolu enerjinin bir kısmını yolunuza da geri verdiğinizden emin olun.

Terazi Burcu

Balık Mevsimi, hayal kurma şansınız! Hayatınız için daha büyük bir resim vizyonunuz varsa veya gerçekten arzu ettiğiniz bir şey varsa, bu, her şeyi ete kemiğe büründürme ve gerçekten ne istediğinizi netleştirme şansınızdır. Çağırmak istediklerinizin bir listesini yapın veya daha görsel iseniz, hayatınızda yaratmak istediğiniz duygu alanını çağrıştıran bir hayal panosu veya resim oluşturun. Balık Mevsimi tamamen geri çekilme ve akma ile ilgili olsa da, yapı ve rutin oluşturmayı destekleyen bir miktar enerjiniz var. İstediğin hayatı sürdürebilmek için, ona zaten seninmiş gibi sahip olmaya ve sahip çıkmaya başlamalısın. Bu, biraz harekete geçmenizi gerektirir, bu nedenle başlangıçta küçük olsalar bile hangi adımları atabileceğinizi düşünün.

Akrep Burcu

Bir su burcu olarak, Güneş Balık burcuna geçtiğinde akan kozmik enerjilere derinden bağlısınız. Bir Akrep olarak “sabit” suyu temsil ederken Balık “değişken” suyu temsil eder. Değişken bir su burcunun altında sabit bir su burcu olmak biraz dağınık hissetmenize neden olabilir, ancak akışla birlikte hareket etmenize izin vererek onu kucaklayıp kucaklayamayacağınıza bakın. Yaratıcı projelerde yer almak, bu kozmik enerjinin bir kısmı ile çalışmaya da yardımcı olabilir. İhtiyaç hissediyorsanız, topraklanmak ve yumuşak bir rutin oluşturmak günlerinize biraz daha istikrar getirmenize yardımcı olabilir. Kendinizi bir şeye sabitlenmiş bulursanız, o değişken Balık enerjisinin bir kısmını masaya getirip getiremeyeceğinize bakın – olayları farklı görmeyi nasıl seçebilir, işlerin aktığı şekilde bükülmenize nasıl izin verebilirsiniz?

Yay Burcu

Astroloji ders kitabına göre, Balık enerjisi her zaman ateşli yollarınız için en uygun olanı değildir, ancak bunun mutlaka doğru olduğunu düşünmüyorum. Balık burcunun sulu enerjisi sizi biraz dağınık veya belki de ileriye dönük yolunuz konusunda belirsiz hissettirse de, onun enerjisiyle çalışmayı öğrenerek elde edebileceğiniz çok fazla büyüme var! Yolunuzda bazı zorlu koşullar varsa, bir çözümle yaratıcı olmak için veya sadece arkanıza yaslanıp acele etmeden önce işlerin biraz daha gelişmesine izin vermek için Balık enerjisini kullanıp kullanamayacağınıza bakın. Balık enerjisi tamamen onunla gitmekle ilgilidir. akış ve bunu yaptığımızda, olaylara yeni bir perspektiften bakmamızı sağlar. Bu aynı zamanda ruhsal armağanlarınızı geliştirmek için çalışmanız için bir güç zamanıdır.

Oğlak Burcu

Balık Güneşi altında yolunuza gönderilen güçlü, bol enerjiler var! Bolluk her yerdedir ve çok farklı şekillerde gelir, onu almak için kendimizi açmamız yeterlidir. İster para, ister arkadaşlar, ister fırsatlar olsun, bolluğun enerjisini aramak istiyorsanız, bu gerçekten sizin için bir güç zamanı. Bolluğu aramak için önce bolluğu hissetmeniz gerekir, bu yüzden size bolluk hissettiren şeyi düşünün ve sonra o titreşim alanını tutun. Yeni bir fikriniz veya girişiminiz varsa, hayata geçirmek istiyorsanız, Balık Mevsimi size her şeyi ortaya çıkarmak için gereken yaratıcı gücü de verecektir.

Kova Burcu

Balık, zodyakın son burcudur ve genellikle hayatımızın aşan bölümlerini kapatabileceğimiz bir dönemdir. Bu, sizin için gerçekten neyin önemli olduğunu değerlendirmenin ve zamanınızın ve enerjinizin çoğunu buna verdiğinizden emin olmanın zamanıdır. Sizi tüketen veya tüketen bir şey varsa, bu sezon bırakmanız gerekiyor. Balık enerjisi oldukça ruhsaldır, bu nedenle sezginizin rehberiniz olmasına izin verin. Bir şeyleri zorlamayın, bunun yerine bazı niyetler belirleyin ve ardından doğru ilhamlı eylemlerin takip etmesini bekleyin. Kalbinizin sesini dinlediğinizde doğru adımların ne olduğunu anlayacaksınız.

Balık Burcu

Doğum günün kutlu olsun! Bu sizin mevsiminiz ve parlama zamanınız! Güneş zodyak köşenizdeyken kendinizi yeniden şarj olmuş, ve yenilenmiş hissedebilirsiniz. Pillerinizi şarj etmek için zaman ayırarak bu enerjiden en iyi şekilde yararlanın ve dikkatinizi sizi dolduran ve bir bütünlük duygusu hissetmenizi sağlayan projelere verin. Zaten bütün ve tamamlanmış olduğunuz fikri üzerine meditasyon yapmak da sizin için ekstra gençleştirici olabilir. Jüpiter Balık’ta da tur atarken, bol, geniş iyimserliğini yolunuza parlatıyor, bu yüzden bu enerjiyi almak için kendinizi açın. Bir niyet belirleyin, onu almaya layık olduğunuzu bilin ve doğrudan kalbinize akmasına izin verin.

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. […] Balık Sezonu İle İlgili Makalemize Buradan Ulaşabilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir