Şubat 2022 için Astroloji

31 Ocak/1 Şubat Kova Yeni Ay + Ay Yeni Yılı

Şubat ayı Kova Yeni Ayı ile başlıyor. Bu Yeni Ay aynı zamanda Ay Yeni Yılı’nın başlangıcını da işaret ediyor. Çin Astrolojisinde, Ay Yeni Yılı Çin Zodyakında bir değişim getiriyor ve Su Kaplanı yılına girdiğimizi görüyor. Bu güçlü Yeni Ay altında, hayatımıza biraz taze enerji getirmek için ilham alıyoruz. Bunu yapmak için, geçmişin karmaşasını temizlemek için harekete geçmemiz gerekebilir.

1 Şubat – Tanrıça Asteroid Juno Kova’ya Giriyor

Asteroitler süptil bir enerjidir, bu yüzden kendi kişisel enerjimiz gerektirmedikçe bu hissedemeyeceğimiz bir şeydir. Juno, evlilik ve ortaklığın asteroitidir ve Kova burcuna geçerken dikkatimiz ilişkilerimize, özellikle de romantik olanlarımıza dönebilir. Juno’nun Kova burcuna geçişi, ilişkilerimizde daha büyük bir bağımsızlık duygusu bulmamıza yardımcı olabilir veya belki de ilişkinin romantik, maceracı tarafını yeniden canlandırabilir. Juno evliliğe hükmettiğinden, bu değişim evlilik veya uzun vadeli taahhütler verme konusundaki düşüncelerimizi de değiştirebilir.

3 Şubat – Merkür Doğrudan

14 Ocak’tan bu yana Merkür istasyonları geri hareket ettikten sonra direkt olarak hareket ediyor. Merkür istasyonlarının direkt olarak hareket ettiği gün, kendi döngüsünde bir güç günüdür, bu yüzden bu enerjiyi, iletişim, kendini ifade etme ve sözleşmeler söz konusu olduğunda sizin için hangi derslerin karıştırıldığını düşünmek için kullanın. ve verdiğiniz taahhütler.Merkür’ün eski gücüne dönmesi biraz zaman alacak, ancak bu noktadan sonra Nisan ortasına kadar geri harekette sıfır gezegenimiz olacak!

astroloji

4 Şubat Güneş Satürn kavuşumu

Güneş ve Satürn’ün yıllık toplantısı, tabağa çıkıp kendimize şu soruyu sormak için bir gün: Hayatımda ne için sorumluluk almam gerekiyor? Bu soruyu cevaplarken biraz sert aşk uygulamamız gerekebilir, ancak Satürn’ün kozmik titreşimleri bizden yana olacak. Kendimizi dayanıklılık ve topraklama enerjisi ile beslemek için bu titreşimlerde nefes alabiliriz, her ikisi de zorlu durumlarda gezinmemize yardımcı olabilir.

9 Şubat – Tanrıça Asteroid Ceres İkizler’e giriyor

Ceres’in İkizler burcuna geçmesiyle bu ay başka bir Tanrıça Asteroidi hareket halinde. Ceres, beslenmeyi ve beslenmeyi ve ilgilenilmeyi ne kadar özlediğimizi temsil eder. Aynı zamanda Toprak Ana ile bağlantımızı, ana yarayı veya kendimize “annelik etmek” için neye ihtiyacımız olduğunu da temsil edebilir. Ceres’in İkizler burcuna geçmesiyle, iletişim kurmak, okumak ve hikayemizi paylaşmak muhtemelen ekstra rahatlatıcı olacak. Aldığımız içeriğin türü ve bilgilerimizi nereden almayı seçtiğimiz konusunda da dikkatli olmamız gerekebilir. İkizler’deki Ceres süptil bir enerjidir, ancak aynı zamanda bir medya detoksu hakkında düşünmek için iyi bir zamandır.

Ceres’in enerjisi, Thich Nhat Hanh’ın bu sözüyle de güzel bir şekilde özetlenebilir.

“İçinizde Toprak Ana’yı taşıyorsunuz. O senin dışında değil. Toprak Ana sadece sizin çevreniz değildir. Bu iç-varlık anlayışında, en yüksek dua şekli olan Dünya ile gerçek iletişim kurmak mümkündür.”

14 Şubat – Tanrıça Asteroid Pallas Koç’a Giriyor

Pallas bağımsızlığı, bilgeliği ve cesareti temsil eder. Ateşli Koç burcuna geçerken, özgüven ve öz saygı artışı alabiliriz. Pallas’ın enerjisi, net ve sakin kararlar vermemize ve genellikle düşündüğümüzden çok daha akıllı ve bilge olduğumuzu hatırlamamıza yardımcı olabilir! Yine, Asteroid enerjisi süptildir, ancak bir destek ve hatta belki de gücünüz ve bağımsızlığınız için bir hatırlatma kullanabileceğinizi düşünüyorsanız, bu enerjiye yaslanın. Mart ayının ilerleyen saatlerinde Pallas, diğer asteroit Chiron ile hizalanacak ve bu büyülü bir kombinasyon olacak! Yakında daha fazlası gelecek, ancak Pallas’ın enerjisiyle çalışmak istiyorsanız, daha fazla fırsatın yolda olduğunu bilin.

16 Şubat- Aslan Dolunay + Venüs kavuşumu Mars

Bu Dolunay, bize neşeyi bulmayı, oyunu hayatımıza geri getirmeyi ve yolculuğun tadını çıkarmamızı hatırlatan, gece gökyüzümüzde parlayan bir işarettir. Çoğu zaman nihai hedefe fazla odaklanabilir ve burada ve şimdiyi gözden kaçırabiliriz. Bu Dolunay bizi nazikçe şimdiki ana geri getiriyor ve her günümüzde nasıl biraz daha hafiflik ve neşe bulabileceğimizi düşünmeye yönlendiriyor.“XYZ”nin gerçekleşmesini beklemek yerine, hayatımızın kontrolünü ele alabilir ve şimdi nasıl hissetmek istiyorsak öyle hissetmek için elimizden geleni yapabiliriz. Bu Dolunay aynı zamanda hayatımızda nasıl seviye atlayabileceğimizi ve daha yükseği hedefleyebileceğimizi düşünmemize rehberlik eden güçlü bir enerji de taşıyor.

Venüs ve Mars’ın bu Dolunay’da bir araya gelmesi de dengeyi bulmamıza yardımcı olabilecek olumlu bir alâmettir. Eğer bir tarafa meylediyorsak, bu birlik merkezimizi bulmamıza ve kendimizi tekrar bir uyum durumuna getirmemize yardımcı olabilir. Fazla erkeksi veya Mars odaklı olduğumuzda, kendimizi fazla dürtüsel, fazla aceleci, düşünmeden hareket eden ve sıçramadan önce bakarken bulabiliriz. Çok kadınsıysak veya Venüs odaklıysak, kendimizi acıma veya kurban zihniyeti içinde bulabiliriz, duygularımız tarafından fazla yönlendirilmiş hissedebiliriz veya doğrudan ve kararlı eylemde bulunmayı zor bulabiliriz. Dengesizliği nerede deneyimliyor olabileceğimizin farkına vararak, bu Venüs-Mars birleşiminde kendimizi daha kolay uyum içine geri getirebiliriz.

18/19 Şubat Balık Mevsimi

Güneş, saat diliminize bağlı olarak 18/19 Şubat’ta Balık burcuna geçiyor. Balık, zodyakın son burcudur, bu yüzden zodyak çarkındaki yolculuğumuzu tamamlamaya hazırlanıyoruz. Balık, maneviyatın, başlangıç ve son olmadığını kabul etmenin bir işaretidir ve bizi daha yüksek bir bilince geçmemiz için yönlendirir. Güneş Balık burcundayken nerede dolaşmanıza izin vereceksiniz?

22- 222 Şubat Numeroloji

22 Şubat, 222 numara kodunun kilidini açıyor. Biz de 2022 yılında olduğumuz için, bu günde çalışacak çok fazla enerjimiz var!2 sayısı dualiteyi ve iç dünyamız ile dış dünyamız arasındaki ilişkimizi temsil eder.İkisi her zaman birbiriyle uyumlu çalışıyor. Genellikle, iç dünyamızı hizaladığımızda, dış dünyamız da buna karşılık verir.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir