Sezgisel Astroloji Tahmini Şubat 2022

Sezgisel Astroloji Tahmini Şubat 2022, Kova Yeni Ayı’ndan gelen taze bir enerji dalgasıyla başlıyor. Bu Yeni Ay’dan birkaç gün sonra, Merkür ayrıca ayın geri kalanında bize geri harekette sıfır gezegen veren doğrudan istasyonlar. Bu, kozmik gökyüzümüzde akan güçlü, ileriye doğru hareket eden, dalgalar ve cesur seçimler yapmak için Şubat ayı olacak bir enerjidir!

Başlamak istediğiniz bir proje, üstesinden gelmek istediğiniz bir zorluk veya almak istediğiniz bir macera varsa, Şubat bu niyetleri belirleme ve Evrenin enerjisinin yanınızda olduğuna güvenme ayıdır.

Aslında, Şubat ortasından Nisan başına kadar, ilerlemek, harekete geçmek ve işleri halletmek için en destekleyici kozmik enerjiye sahibiz. Bu, bir süre daha görmeyeceğimiz nadir bir pencere olacak, bu yüzden bundan yararlanın!

Şubat ayrıca bize Venüs ve Mars’ın hizalanmasını da getiriyor. Bu iki gezegenin bir araya gelmesi nadirdir, ancak bir araya geldiklerinde, eril veya yang enerjimiz ile dişil veya yin enerjimiz arasındaki dengeyi yeniden kurma konusunda daha fazla kolaylık bulabiliriz. Bir tarafa daha fazla eğildiyseniz, Venüs ve Mars’ın bu birleşimi, enerji akışına bile yardımcı olabilir.

sezgisel astroloji

Hayatınızda nerede biraz denge ve uyum yaratmak istediğinizi düşünün ve ardından bunu gerçeğe dönüştürmek için Şubatın enerjilerini kullanın! Niyetler belirleyin, arzularınızı besleyin, yeni hedefler yaratın ve proaktif olun.

Tanrıça Asteroitler de bu ay hareket halindeler ve üçü zodyağın yeni burçlarına geçiş yapıyor. Asteroitler süptil bir enerjidir, ancak bu ay bazılarının harekete geçmesiyle, özellikle aşk, ilişkiler, sağlığımız ve bağımsızlığımızla ilgili konularda kendi yaşamlarımızda ince bir tutum değişikliği hissedebiliriz.

Güneş de bu ay Balık burcuna geçerken, etrafımızdaki daha süptil, daha yüksek frekanslarla bağlantı kurmak ve ruhsal bağlantımızı genişletmenin yollarını düşünmek için zaman harcamamız destekleniyor gibi görünüyor.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir